Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Література

Я Бобусь

by Ігор Цап on May 18, 2008 1360 Переглядів

Я  Бобусь
Я Бобусь Автор: Ігор Цап   Я Бобусь, Я Бобусь, Ясні лапки, чорний вус.

Continue reading

Андрій Підпалий - основоположник підпалізму. Підпалізм.

by Guest on Nov 7, 2008 2984 Переглядів

Андрій Підпалий - основоположник підпалізму. Підпалізм.
Підпалізм – стильова течія авангардизму, що виникла вкінці ХХ ст. в Україні й продовжує інтеснивно розвиватись.  Характeрними рисами підпалізму є притаманна авангарду деструктивна форма письма з відвертою дидаїстичною манерою викладу. Основоположником підпалізму вважають відомого сучасного українського поета Андрія Підпалого.
     Знаний український філолог, лауреат Шевченківської премії за невідомо які заслуги, член асоціації молодих письменників України Г. К. у своїй науковій праці «Віве Андрюха» глибоко досліджує поезію Підпалого, марно намагаючись віднайти у ній суть. Притаманні його поетиці широке вживання нецензурної лексики і відверта ...

Continue reading

Книга року Бі-Бі-Сі-2008:

by Богдан Юданов on Dec 23, 2008 1326 Переглядів

Книга року Бі-Бі-Сі-2008:
Книга року Бі-Бі-Сі-2008: "Молоко з кров'ю"
У четвертому конкурсі Книга року Бі-Бі-Сі-2008 переміг твір ''Молоко з кров'ю" маловідомої авторки Люко Дашвар (Ірини Чернової). Премію переможиці під час церемонії у Києві 19 грудня вручив посол Британії в Україні пан Лі Тернер.
Роман Люко Дашвара "Молоко з кров'ю" (видавництво Книжковий Клуб Сімейного Дозвілля, Харків) розповідає про кохання між чоловіком і жінкою.
Історія в'ється від наших днів до воєнного часу й назад, крок за кроком, сповнена драматичних перепадів, щастя, горя й неймовірного кохання, обвитого старовинним кораловим намистом.
Автор книги "Молоко з кров'ю" Люко Дашвар (псевдонім Ірини Чернової) отримала премію в 11 000 гривень. Видавництво отримає наліпки з написом "Книга року Бі-Бі-Сі 2008".
П’ятірка фіналістів премії Книга року Бі-Бі-Сі 2008:
• Михайло ...

Continue reading

Щецінським друзям

by Guest on Mar 5, 2009 946 Переглядів

 Щецінським друзям
        Друзям – студентам  факультету     
        української філології Вчительської Студії
        в Щеціні, Польща, посвячую:  
         Щецінським  друзям  
         Автор: мґр.  Ярослава Демко
         Цвітуче літо ніжними красками
         Назустріч вам в далекій стороні,
         Стелило долю дивную між нами,
         А ми ішли, ішли, немов у сні…
         Ішли ми мовчки, грала в грудях пісня. ...

Continue reading

Названо книжку року 2008

by Administrator on Mar 9, 2009 1059 Переглядів

Названо книжку року 2008
Названо книжку року 2008
Автор: Віра Балдинюк 

Фото: www.urok.domivka.net Президент рейтингу "Книжка року" Костянтин Родик

6 березня організатори конкурсу оголосили переможців у семи номінаціях щорічного рейтингу  "Книжка року". Гран-прі отримав двотомник, виданий у Києво-Могилянській академії. Цьогоріч  церемонія нагородження переможців рейтингу Книжка року відбулася вдесяте. Ювілейний захід  вирішили проводити поближче до активного споживача книжкового ринку - студентства, для цього  обрали актову залу національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова. До того ж, оренда зали і виступи артистів - студентів та викладачів університету - виявилися, вочевидь,  більш економним варіантом, ніж могли собі дозволити організатори акції за кращих часів.
Актова зала університету, оформлена у традиційному стилі ...

Continue reading

Як єврей Курт Левін став українцем Романом-Павлом Миткою

by Administrator on May 2, 2009 1165 Переглядів

Як єврей Курт Левін став українцем Романом-Павлом Миткою
Як єврей Курт Левін став українцем Романом-Павлом Миткою 
Автор: Олеся ПАСТЕРНАК
Андрей і Климентій Шептицькі, монахи-студити, врятували від фашистського геноциду десятки євреїв.
У Львівському обласному єврейському благодійному фонді “Хесед-Ар’є” презентували книгу Курта Левіна “Мандрівка крізь ілюзії”, присвячену темі Голокосту у Львові. У ній 83-річний автор, який проживає у США, розповідає про братів Шептицьких – Андрея і Климентія, а також про монахів-студитів, які врятували йому життя у воєнні роки. Андреєм і Климентієм Курт Левін назвав двох своїх синів. Він працює над тим, аби Андрея Шептицького (на фото) визнали праведником світу.
«Мандрівка крізь ілюзії»
Перші спогади Курта Левіна про Голокост, перебування євреїв у гетто та порятунок завдяки митрополиту Андрею Шептицькому були написані в Італії в 1945-1946 роках. Їх ...

Continue reading

«Сарабанда банди Сари» перемогла «Добло і зло»

by Guest on Jun 28, 2009 1150 Переглядів

«Сарабанда банди Сари» перемогла «Добло і зло»
«Сарабанда банди Сари» перемогла «Добло і зло»

Автор: Божена ГОРОДНИЦЬКА
А «Пів’яблуку» дісталася друга позиція
 
“Сарабанда банди Сари” Лариси Денисенко, дебютний роман “Пів’яблука” заступника головного редактора газети “Високий Замок” Галини Вдовиченко (на фото) та дитячі смішні історії “Добло і зло” Ірени Карпи увійшли до трійки найкращих, за підсумками конкурсу журналу “Кореспондент” “Найкраща книжка року-2009”.
У рамках щорічного книгозмагання читачі журналу шляхом голосування на сайті визначили топову десятку найкращих українських книг 2008 року в номінаціях “Белетристика” і “Документалістика”. У списку претендентів на звання найкращої белетристики були також нашумілий роман Люко Дашвар “Молоко з кров’ю”, ...

Continue reading

Національний ідеал Олени Теліги*

by Guest on Aug 22, 2009 1391 Переглядів

Національний ідеал Олени Теліги*
Національний ідеал Олени Теліги*
Автор: Богдан ЧЕРВАК
Поволі, але відбувається процес осмислення життя і творчости Олени Теліги. Перевидано значну частину її творів, творчість поетки вивчається у школах. На державному рівні відзначено столітній ювілей поетеси. Але при цьому впадає у вічі, що образ О. Теліги дедалі більше пов'язується із її поетичним світом. Мимоволі на задньому плані може опинитися її громадянська позиція, участь у національно-визвольному русі. Насправді ж творчість О. Теліги та її суспільно-політична діяльність міцно переплетені і становлять органічну єдність.
Творчість О. Теліги належить до так званої "Празької школи" українських поетів, а точніше - середовища журналу "Літературно-Науковий Вісник" (1922-1931), "Вісник" (1931-1939) за редакцією Дмитра Донцова, який постав у Львові і мав колосальний вплив на формування тогочасного ...

Continue reading

Юрій Винничук: "Моя голова напхана безліччю інформації, як чемода

by Guest on Sep 13, 2009 1180 Переглядів

Юрій Винничук: "Моя голова напхана безліччю інформації, як чемода
Юрій Винничук: "Моя голова напхана безліччю інформації, як чемодан різними речами…"

Автор: Ірина Славінська

Юрій Винничук – один з найцікавіших сучасних українських авторів. Досвід та коло інтересів у нього чималенькі: поет, прозаїк, публіцист... Він - автор антологій та серії книг про Львів ("Легенди Львова", "Кнайпи Львова"," Таємниці львівської кави", "Таємниці львівської горілки"), знаний містифікатор.

Критики наперебій розхвалюють його багату мову і різноманітність стилів. Його твори перекладалися в Англії, Аргентині, Білорусі, Канаді, Німеччині, Польщі, Сербії, США, Франції, Хорватії, Чехії, а за казками знято 2 мультфільми.
У 2005 році його роман "Весняні ігри в осінніх садах" став переможцем конкурсу Бі-Бі-Сі "Книжка року", а у 2006 режисер Олег Фіалко зняв фільм за мотивами Винничукового ...

Continue reading

Юрій Винничук: Я чекаю нападу на Крим

by Guest on Sep 13, 2009 1075 Переглядів

Юрій Винничук: Я чекаю нападу на Крим
Юрій Винничук: Я чекаю нападу на Крим

Автор: Артем Захарченко

Юрій Винничук викликав стільки запитань у публіки, яка прийшла його послухати, що питання інтернет-користувачів довелося ставити згодом, зустрівшись із письменником окремо.
Хитро усміхаючись, він, протягом усієї розмови, намагався розвінчати власні містифікації, які сам колись створив довкола своєї персони.
Питання з залу: Як ставиться Національний комітет з питань етики та моралі до упорядкованої вами збірки сороміцьких оповідок?
- Вони знають, що у мене гострий язик, і я маю свою газету - "Post-Поступ". Вони мене не рухають. Вони думали, що Ульяненко - безборонний, а він узяв і в суд подав. То я думаю, що це їх трохи охолодить.
Але ця антологія соромітництва, до того ж, є науковим виданням, я тут нічого від себе не додав. А ці книжки на зразок "Весняних ігор...", в них є теж якісь сороміцтва, вони ...

Continue reading

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Караванська представить у Львові модну колекцію на честь УПА

Український дизайнер Оксана Караванська представить 6 листопада у Львові показ модної колекції, присвяченої УПА. Показ пройде в трамвайному депо,...

Мода/Краса

Хімічні пілінги

Хімічні пілінги - дієвий метод вирішення проблем шкіри Вперше про хімічний пілінг, як результативному засобі боротьби зі старінням шкіри,...

Мода/Краса

П’ять років на березі океану

Автор: Павло КУЗИК Відпочинок на Флориді – мрія чи не кожного американця. Вони приїжджають туди сім’ями, проводять незабутні два тижні,...

Туризм і дозвілля

Твори українських класиків вийшли у коміксах

google_ad_client = "pub-9781215032747995"; /* EZHomeHeaderAd468x60 Banner, created 5/18/08 */ google_ad_slot = "2055108311";...

Колекційні речі

Алкоголь-задоволення, чи вбивство?

Автор: Іваночка Солецька Коли у людей проблеми вони вживають алкоголь, щоб так би мовити "забутись"

Здоров'я

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.