Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Права людини :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Права людини

10 міфів про торгівлю людьми

by Administrator on Mar 2, 2009 1928 Переглядів

10 міфів про торгівлю людьми
Автор - Наталія Довгопол 10 міфів про торгівлю людьми
Автор - Наталія Довгопол
Олександр зі Львова нелегально виїхав до Іспанії разом з дружиною і працював там на будівництві. Одного разу він упав з драбини і сильно забився. Звичайно, ніякої страховки у нього не було, а працедавець умив руки. Коли чоловік повернувся зі шпиталю, виявилося, що у Олександра вирізали нирки.
Багато людей знають про проблему торгівлі людьми - з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, білбордів... Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.
"Українська правда. Життя" з допомогою Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна" визначили 10 найпоширеніших міфів стосовно торгівлі людьми.
Людина - це товар за бартер й гроші.
За гривню, рубель, долар, євро, єн...
...

Continue reading

Як живеться росіянам в Україні?

by Administrator on Apr 23, 2009 1327 Переглядів

Як живеться росіянам в Україні?
Як живеться росіянам в Україні?
Автори: Людмила Мазука, Юлія Тищенко
У процесі формування української політичної нації, зорієнтованої на демократичні цінності, принцип верховенства права, особливе місце має займати питання забезпечення мовних, культурних, освітніх прав національних меншин та етнічних спільнот.
Неможливо уявити цей поступ без усвідомлення того, що етнічні росіяни представляють не просто значну частку громадян України, але й спільно з українцями та представниками інших національних меншин, етнічних груп формують нову модерну українську спільноту.
Загалом, серед переліку найгостріших проблем, які потребують невідкладного вирішення, мовна проблематика зайняла "золоту середину". Серед невідкладних питань цю проблему відзначили в цілому по Україні 14,3% громадян. На Сході України – у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Харківській ...

Continue reading

Чому чеченське питання забуте?

by Administrator on May 1, 2009 1267 Переглядів

Чому чеченське питання забуте?
Чому чеченське питання забуте?
 Заклик до дії
 
Парламентська Асамблея Ради Європи «забула» про чеченське питання і від січня 2007 навіть не ставить обговорення його у порядок денний своїх сесій, хоча у жовтні 2007 деякі діячі ПАРЄ пообіцяли розглянути це питання. Вони дали слово, що поставлять на сесії обговорення ситуації у Чечні, голові Міжнародної Асоціації «Мир і права людини» Сайд-Еміну Ібрагімову, який тоді проводив перед Палацем Європи у Страсбурзі голодування протесту (сьоме у його житті, яке тривало 40 днів і мало не забрало йому життя). Тим не менше, досі це питання відкладається на неозначений термін, хоча ПАРЄ навіть призначила відповідального за ситуацію у сфері прав людини на Північному Кавказі – Діка Марті, який відомий своїм неупередженим розслідуванням порушень прав в'язнів Гуантанамо та у секретних в'язницях ЦРУ у країнах ...

Continue reading

Про стан освіти української мови в Російській Федерації

by Administrator on May 18, 2009 1595 Переглядів

Про стан освіти української мови в Російській Федерації
Про стан освіти української мови в Російській Федерації
Повідомлення прес-служби Об'єднання українців Росії і Федеральної національно-культурної автономії українців Росії з приводу відповіді  засобам масової інформації офіційного представника МЗС РФ А. Нестеренка
Про стан освіти українською мовою  в Російській Федерації
У зв'язку з відповіддю офіційного представника Міністерства закордонних справ РФ А.А. Нестеренка на питання ЗМІ про задоволення освітніх потреб українців Росії прес-служба Об'єднання українців Росії і Федеральної національно-культурної автономії українців Росії повідомляє наступне.
Чому в Росії немає українських шкіл?
МЗС РФ стверджує, що «…незважаючи на велику чисельність українців…запити на заснування повноформатних шкіл…не надходять» і пояс-нює це близькістю східнослов'янських мов і культур, загальною історією ...

Continue reading

Міжнародні демократичні норми мовного питання

by Guest on Aug 10, 2009 1137 Переглядів

Міжнародні демократичні норми мовного питання
Міжнародні демократичні норми мовного питання
Автор: Аскольд Лозинський
_________________________________________________________________________________________
В актах-документах поважних міжнародних інституцій, таких як Об’єднані Нації, Рада Європи чи  Організація Безпеки і Співробітництва в Європі, до яких Україна має безпосереднє відношення, вписані різні постанови і рекомендації, що стосуються національних меншин.
Основою цих рекомендацій є Міжнародна угода громадянських та політичних прав, а також Міжнародна угода про економічні, соціальні та культурні права.
Зобов’язання держав-членів були сформовані в ході конференцій в Копенгагені (1990), Гельсінкі (1992), а рекомендації – на конференцій в Гаазі (1996) та Осло (1998). Це важливо, бо прийнято, як аксіома, що ці приписи було зроблено в Гаазі.
Дозвольте привести приблизний текст фрагменту цих ...

Continue reading

Росія залишається "тюрмою народів"

by Guest on Aug 19, 2009 1367 Переглядів

Росія залишається "тюрмою народів"
Росія залишається "тюрмою народів"

Російський імперіалізм живучий, як ніякий інший. Він постійно мімікрує, пристосовуючись до обставин та політичного моменту. Мов хамелеон, змінюючи зовнішній окрас, залишає без змін свою внутрішню сутність - великоросійський шовінізм. Так було в Російській імперії, яку лідер більшовиків В. Ульянов-Ленін називав "тюрмою народів", такою стала оновлена імперія - Радянський Союз, такою ж є і нинішня Російська Федерація, в якій начебто панує так звана керована демократія.
І хоча у Західному світі Росію політичні аналітики іменують "ліберальною імперією", насправді вона як була, так і залишається поліцейською державою, у якій поняття "демократія" (хай навіть і "керована") та "лібералізм" є лише машкарою для зовнішнього світу. Насправді ж з кожним днем у Росії посилюється поліцейський режим, при ...

Continue reading

23 серпня – Загальноєвропейський День пам’яті жертв усіх тоталітарних

by Guest on Sep 1, 2009 1248 Переглядів

23 серпня – Загальноєвропейський День пам’яті жертв усіх тоталітарних
23 серпня – Загальноєвропейський День пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів
 
Автор: Євген Захаров

______________________________________________
Європейський парламент в своїй Резолюції від 2 квітня 2009 року "Європейська свідомість та тоталітаризм" запропонував оголосити 23 серпня Загальноєвропейським Днем пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів, пам’яті, яка має вшановуватися гідно та неупереджено.
Парламентська Асамблея ОБСЄ 3 липня цього року ухвалила Резолюцію "Заохочення прав людини та громадянських свобод в регіоні ОБСЄ у 21 сторіччі", де висловилася більш однозначно, назвавши 23 серпня Загальноєвропейським днем пам’яті жертв сталінізму та нацизму в ім’я збереження пам’яті жертв масових депортацій та страт.
Чому європейські інституції обрали саме цей день?
23 серпня ...

Continue reading

Право на життя

by Guest on Sep 2, 2009 1186 Переглядів

Право на життя
Право на життя
Автор: Леся Лепетун
Кілька днів тому я зіштовхнулася з байдужістю, та навіть з жорстокістю людей, які свого часу складали присягу Гіппократа.
Хтось, напевне, зауважить: "Подумаєш, відкрила Америку!". І справді, Америки я не відкрила, бо до черствого, а подекуди і до нелюдського ставлення людей у білих халатах суспільство вже звикло. Звикло до їхньої байдужості до літнього покоління, до людей середнього віку, але ось до дитини?!   До цього звикнути важко!
Моїй молодшій донечці виповнилося три рочки. Від народження дівчинка алергік. Алергію може викликати будь-що, а надто – медичні препарати. Так ось. Коли ми захворіли і дільничний педіатр призначив нам новий різновид антибіотиків, я запанікувала. Я просто побоялася давати його в домашніх умовах, без догляду фахівця. Думаю, що мамам дітей-алергіків, мій страх зрозумілий!
Тому, не довго ...

Continue reading

Любов з кулаками

by Guest on Sep 29, 2009 1230 Переглядів

Любов з кулаками
Любов з кулаками
Масштаби домашнього насильства в Україні

Автори: Марічка Набока, Надія Шерстюк

Майже 90 000 українців регулярно застосовують фізичну силу стосовно своїх рідних та близьких - такі дані наводить Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту. За 7 місяців цього року до міліції надійшло 50 000 скарг від жертв домашнього насильства.
Офіційні дані щодо проявів насильства в українських сім'ях - лише верхівка айсберга, констатує голова департаменту Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту Елла Ламах.
Насправді тих, хто полюбляє "повиховувати" свою дружину, дітей або навіть чоловіка за допомогою стусанів - мінімум удвічі більше, повідомляє "Радіо Свобода".
Головною причиною такого явища Ламах називає звичаї, від яких не можуть і не хочуть відмовлятися деякі прихильники "твердої руки".
"Скільки є таких, які просто живуть у ...

Continue reading

РІЗНИЦЯ, АЛЕ ДУЖЕ НЕВЕЛИКА

by Guest on Oct 14, 2009 1356 Переглядів

РІЗНИЦЯ, АЛЕ ДУЖЕ НЕВЕЛИКА
РІЗНИЦЯ, АЛЕ ДУЖЕ НЕВЕЛИКА

Автор: Євген Петренко

Навіть у країнах з демократичними режимами жінки століттями боролися за свої права. У французькій Третій республіці один із парламентаріїв доводив, що різниця між жінками і чоловіками незначна, але з амфітеатру прозвучали слова: «Нехай живе ця мала різниця!». Це висловлювання з виразним сексуальним відтінком увійшло до словників. Найбільш воно подобається тим, хто ігнорує іншу, чималу різницю: у світі політики і бізнесу домінують чоловіки. Це можна проілюструвати на двох прикладах: французькому, де сама перспектива жінки при владі стала епохальною сенсацією, і скандинавському, де така сама перспектива не викликає жодних емоцій.
Приклад Франції
Для початку порівняймо Францію з Англією, її постійним суперником. В історії й суспільній свідомості Франції, країні кохання, моди й елегантности, прекрасна стать займає особливе ...

Continue reading

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Інфекція корупції

Інфекція корупції Автор: Олександр Палій Ситуація з поширенням "каліфорнійського грипу" в Україні продемонструвала крайню...

Культура/Суспільство

ЖМЕНЯКА СПРАВЖНІХ ГЕРОЇВ

Автор: ЖМЕНЯКА СПРАВЖНІХ ГЕРОЇВ Про цю сторінку в історії України вже сказано багато а відчуто мало. Мова йтиме про другий Зимовий похід...

Історія

Спотворення реклами

Автор: Резніченко Оксана Реклама оточує нас скрізь: на вулицях, на телебаченні, в інтернеті.... усюди є реклама. Це не є погано. Погано те, що...

Маркетинг

ПАРЄ: Україна - одна з найгірших у шануванні прав людини

Автор: Дар’я Тарадай Парламентська асамблея Ради Європи назвала Україну серед 9 держав зі значними системними недоліками, які призводять до...

Права людини

РОКОВИНИ До 60-річчя з дня народження Володимира Івасюка (1949-1979 рр

РОКОВИНИ До 60-річчя з дня народження Володимира Івасюка (1949-1979 рр.) Володимир Івасюк- легендарний український поет і композитор, автор...

Шоу-бізнес

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.