Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Міжнародні відносини :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Міжнародні відносини

OpEdNews: Демократична Україна, авторитарна Росія: Чому?

by Guest on Aug 30, 2009 1329 Переглядів

OpEdNews: Демократична Україна, авторитарна Росія: Чому?
OpEdNews: Демократична Україна, авторитарна Росія: Чому?
Автори: Андреас Умланд і Інгмар Бредіс
____________________________________________________
Те, як минулого року розвивалися події в країнах колишнього Радянського Союзу, було захоплюючим для фахівців, але могло здивувати аматорів: чому дві найбільші країни Європи виявилися настільки несхожі один з одною, пишуть Андреас Умланд і Інгмар Бредіс для американського OpEdNews.com. Росія повернулася до авторитаризму, в той час як Україна, схоже, дорослішає і стає справжньою демократією. Як же це могло статися - не дивлячись на схожу східнослов'янську, православну культуру цих націй і їх спільну історію?
Культурні відмінності України проти маргінальних меншин Росії
Цінні відповіді на це питання, надані соціологами, часто звертають увагу на особливі обставини трансформації України і Росії, починаючи з 1990-го року. Поділ української ...

Continue reading

Антиукраїнська позиція Москви призведе до розвалу РФ

by Guest on Sep 2, 2009 1112 Переглядів

Антиукраїнська позиція Москви призведе до розвалу РФ
Антиукраїнська позиція Москви призведе до розвалу РФ
Автор: Андріян Фітьо
Україна зацікавлена у стабільній ситуації в РФ - адже там можливі внутрішні військові конфлікти між різними суб`єктами. Не за горами той час коли кремлівські вожді ще особисто благатимуть про допомогу.
Медведєв свідомо зробив свою славнозвісну заяву у переддень зустрічі з Ангелою Меркель в Сочі. Його заява це тест на лояльність Заходу до діянь Кремля. Меркель приїхала до білокам'яної на поклін за грошима для суднобудівних підприємств у Вісмарі та Варнемюнді, та обговорювати подовження проекту "Північний потік" та продажу "Опелю" росіянам.
В результаті, вона отримала підтримку Медведєва і як знак подяки, практично промовчала стосовно подій на Північному Кавказі і пригрозила пальчиком в бік України.
Україна, фактично, останній форпост на шляху до відтворення та зміцнення совдепівської ...

Continue reading

Волинь - це бумеранг українсько-польських відносин

by Guest on Sep 18, 2009 3501 Переглядів

Волинь - це бумеранг українсько-польських відносин
Волинь - це бумеранг українсько-польських відносин

Автор: Богдан ЧЕРВАК

В українсько-польських взаєминах з'явилася нова-стара проблема. Нещодавно Сейм Республіки Польща в урочистий спосіб одностайно проголосував ухвалу стосовно чергової річниці подій на Волині у 1943 році. У документі, зокрема, зазначається, що "Організація Українських Націоналістів і Українська Повстанська Армія на кресах всходніх здійснювали антипольську акцію - масові мордування, які мали характер етнічної чистки та ознаки народовбивства". Не треба бути далекоглядним політиком, щоб зрозуміти, що саме таке трактування історії, якій уже більш як 60 років, обов'язково викличе в Україні адекватну реакцію: від здивування - до глибокого обурення.
Насамперед - про "здивування". Тут треба нагадати, що у 2003 році, коли українці і поляки відзначали 60-ту річницю так званої Волинської трагедії, ...

Continue reading

Суворов + Хрущов = Медвєдєв?

by Guest on Sep 22, 2009 1117 Переглядів

Суворов + Хрущов = Медвєдєв?
Суворов + Хрущов = Медвєдєв?

Автор: Олександр Піддубний

Чергове турне президента Російської Федерації Дмитра Медвєдєва просякнуте символізмом. Він їде місцями "слав" Суворова та Хрущова – через Альпи прямісінько на Генасамблею ООН. Поєднання 18-го та 20-го сторіч. Історичний фарс помножений на історичні натяки. Натяки Європі, США, світові.
Щедро приправлені епітетами та правильно поставлені повідомлення російських ЗМІ одноголосні – Медвєдєв їде шляхами "величних". Відтак, ні багато ні мало, сам Медвєдєв зводиться в когорту "постатей".
Прийом для Кремля не новий і, завдяки механізмам упровадження, в тому числі через світові піар-агенції, здатний на широку промивку мізків з відкиданням будь-якої альтернативи чи здорового глузду.
Таке звеличення Медвєдєва цілком співзвучне нинішній Програмі реформування Адміністрації президента РФ, за якою ...

Continue reading

З трофейного щоденника Першої інформаційної

by Guest on Sep 24, 2009 1052 Переглядів

З трофейного щоденника Першої інформаційної
З трофейного щоденника Першої інформаційної

Автори: Брати Капранови

...А коли ми врозбрід відходили з рідних холонучих міст. І прагнули єдиного – на тиждень уникнути останнього бою. Порожнечу під серцем я заповнював листуванням з тобою. Польовими листочками, які зотлівали й втрачали свій зміст.
Рідні наші та близькі! Пишемо вам із шанців Першої інформаційної російсько-української війни просто на броні перегрітого від пострілів комп’ютера. Зараз у нас невелике затишшя, над головою літають осколки ворожого флуду, хтось на правому фланзі підірвався на мінах інформаційного поля, але ми вже не зважаємо на такі дрібниці.
Підкріплення ніяк не підходить, постачання нема – все добуваємо самотужки...
Найбільш дістають ворожі групи спецпідрозділу "В Україні": "Ізвєстія", "АіФ", "Московській комсомолєц"...
Щоденні інформобстріли ...

Continue reading

Україна та СНД

by Guest on Jan 10, 2010 3234 Переглядів

Україна та СНД
Автор: Коломоєць Ольга, студентка Інституту журналістики.

Все почалося з того часу, коли 8 грудня 1991 року лідери України, Росії, Білорусії оголосили про розпад СРСР виникло структурне слабке геополітичне об'єднання СНД певною мірою загальмувало процес хаотичного розпаду СРСР .
В економіці ми могли б спостерігати катастрофічне падіння виробництва , що стало безпосереднім наслідком розриву коопераційних зв´язків .
У політиці на зміну диктату центру прийшла політична свобода .Протистояння нових держав  яким влаштоване політичне суперництво  , протистояння в плані лідера і т.п.
У соціальній сфері гарантовані , оча і на мінімальному рівні , матеріальні та духовні блага поступилися незначними завданнями для кожної людини виживанням та щоденної боротьби.
У культурній сфері на зміну колишнім ідеалам ще не прийшла нова система духовно-моральних орієнтирів.
Тому судячи із ...

Continue reading

Геополітичне становище України і його вплив на розвиток міжнародних ст

by Guest on Jan 14, 2010 4999 Переглядів

Геополітичне становище України і його вплив на розвиток міжнародних ст
Автор: Есхакзай Раміна

Україна - це держава –герой. В жодній країні світу народ не потерпав від такої великої кількості завойовників,як українці. Але,не зважаючи на труднощі,та бажання сусідніх держав завоювати територію нашої держави, ми подолали ворогів і здобули незалежність.
З 24 серпня 1991 року Україна стала вільною та незалежною державою. Із прийняттям незалежності наша країна є повноцінним суб’єктом міжнародних відносин.Ця подія обумовила поштовх для розробки подальших планів міжнародного товариства з іншими державами світу. Для успішного розвитку будь-якої держави світу важливу роль відіграють її торговельні, виробничі та фінансові відносини з іншими країнами. Також не менш важливе їх об’єднання та участь держави у різних міжнародних організаціях.
Україна має вдале геополітичне положення і є мирною країною. Завдяки своїм родючим чорноземам , плодючим ґрунтам, різновидності флори і ...

Continue reading

Україна-Росія: хто перший?

by Guest on Jan 21, 2010 1199 Переглядів

Україна-Росія: хто перший?
Автор: Олександр Саліженко

Нещодавня футурологічно-абсурдна стаття Олександра Дугіна "Україна після виборів" про післявиборчу долю української державності не дивує своєю оцінкою та суб'єктивністю автора. Адже позиція російського євразійця щодо України як держави та щодо її суверенності відома більшості людей, які цікавляться україно-російськими стосунками та неоєвразійством. Дане пророкування російського науковця більше асоціюється з гаданням циганки ніж з політологічним прогнозом: спочатку йде залякування, попередження про різні загрози, проблеми і перешкоди, далі пропонується дати якусь пожертву - "озолотити ручку", після чого відбудеться перемога над "злом" - зняття порчі.

Continue reading

Зусилля діаспори щодо відродження української державності

by Guest on Feb 2, 2010 2386 Переглядів

Зусилля діаспори щодо відродження української державності
Автор: Тетяна Клименко

Коли людина покидає рідний дім, батьківщину, це не значить, що вона забуває чи зраджує. На жаль, обставини диктує життя і, іноді, їх змінити неможливо, а єдиний шанс – виїхати за кордон. Хтось скаже, що так поводяться лише боягузи: покинули батьківщину у пошуках легкого життя, бояться боротьби заради майбутнього країни тощо. Але це не так. Жорстокі реалії життя показують, що людям, які залишають рідний дім набагато важче живеться за кордоном, адже прагнення душі до рідної землі – непереборне.

Continue reading

Любов по-російськи, або: Путін заговорить українською

by Guest on Apr 8, 2010 1360 Переглядів

Любов по-російськи, або: Путін заговорить українською
Автор: Богдан Кушнір

"Чи не хоче російський прем'єр приїхати до Києва і зробити новий крок для покращення наших взаємини? Для початку, заговорити українською й пояснити своїм землякам, що вони, живучи в Україні, повинні володіти, як мінімум, двома мовами - рідною й державною", - таке запитання електронною поштою я відправив до Москви на пряму лінію з Володимиром Путіним.

Continue reading

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Десятка найкорисніших продуктів

Проаналізувавши дані останніх досліджень провідних дієтологів світу і їх рекомендації у галузі здорового харчування, Корреспондент склав десятку...

Корисні Поради/Повчальні

Кібуцам - 100 років. Колгоспи по-ізраїльськи

Автор: Дмитро Каневський Ізраїльські кібуци – колективні господарства - святкують цими днями 100-річний ювілей. Кібуцний рух, який...

Цікаво знати

Чи до кінця пізнана натуральна кава?

Автори: Юрій Ковалів і Борис Дубовий Кава здавна мала значний попит як цінний енергетичний концентрат, який стимулює розум і тіло, розсіює...

Цікаво знати

Трипільська культура

Автор:Коломоєць Ольга. Забута історія. Впродовж двох минулих століть відомостей про історію людства віднайдено біьше , ніж за тисячоліття,...

Історія

Кожен другий чоловік в Україні може захворіти на рак

Днями британська доброчинна організація Macmillan Cancer Support проаналізувала статистику захворюваності і зробила висновок, що 4 з 10 британців...

Здоров'я

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.