Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Туризм і дозвілля

Моршин -- оздоровчий курорт, Україна

by Ігор Цап on Sep 15, 2008 2558 Переглядів

Моршин -- оздоровчий курорт, Україна
Моршин -- оздоровчий курорт, Україна   Автор: Ігор Цап Переклад з англійськ

Continue reading

У Ріо-де-Жанейро стартує знаменитий карнавал

by Administrator on Feb 23, 2009 1086 Переглядів

У Ріо-де-Жанейро стартує знаменитий карнавал
У Ріо-де-Жанейро стартує знаменитий карнавал
Фото: Reuters Сьогодні стартує бразильський карнавал
У Ріо-де-Жанейро 20 лютого розпочинається найяскравіше свято в країні - щорічний карнавал. Найпопулярніша маска в цьому році - президента США Барака Обами.  Відкриється карнавал передачею символічного ключа від Ріо-де Жанейро спеціально обраному королю Мому, і він відразу ж видасть закон, що зобов'язує всіх громадян веселитися.
Крім того, костюмовані ходи зі своїми правилами, особливостями і переможцями проводитимуться кілька ночей поспіль у різних куточках країни. Основні події розпочнуться у неділю 22 лютого - відкриттям параду шкіл самби вищої ліги. Всього у вищій лізі - 12 шкіл. Кожна з них готувалася до цього карнавалу ледь не з моменту завершення попереднього, вклавши в підготовку суму, що перевищує іноді декілька мільйонів доларів.
Шість шкіл пройдуть по ...

Continue reading

КОРСУНЬ...БИТВИ ЗА СЕРЦЕ УКРАЇНИ

by Administrator on Mar 8, 2009 1170 Переглядів

КОРСУНЬ...БИТВИ ЗА СЕРЦЕ УКРАЇНИ
КОРСУНЬ...БИТВИ ЗА СЕРЦЕ УКРАЇНИ
Якщо на карті України провести навхрест лінії між крайніми західною і східною та південною і північною точками, то перетнуться вони в районі міста Корсунь-Шевченківського. Серце України відрізняється нерівною місцевістю з балками, ярами, байраками, степовий пейзаж часто змінюється гайками, іноді лісостепом, де-не-де зачервоніє польовий мак або заблищить синя гладь ріки. Через центр міста протікає річка Рось. Вихід природних гранітів утворює безліч великих і маленьких островів та острівців, розбиваючи русло річки на численні водограйчики, струмочки і потоки.
Лягаєш на теплий граніт, через який перекочується вода, і не можеш навіть розрізнити, пливеш ти чи летиш такою стрімкою є швидкість потоку. Набагато цікавіше у водоспаді - сила потоку невелика, вона несе, але не збиває з ніг, як гірська річка. Потік огортає і обдзвонює бульбашками, вібрує, наче ...

Continue reading

Львову присвоєно статус ''культурної столиці'' України

by Administrator on Apr 28, 2009 1001 Переглядів

Львову присвоєно статус ''культурної столиці'' України
Львову присвоєно статус ''культурної столиці'' України 
  
Рада з питань туризму та курортів у співпраці з Державною службою туризму та курортів України з 2009 року щорічно визначатиме місто – "Культурну столицю українського туризму".
На основі експертних досліджень цього року, статус культурної столиці України присвоєно місту Львову.
Підставами для такого досягнення є понад 100 фестивалів, що проводяться у Львові щорічно, 60 музеїв, 100 храмів різних конфесій та велика зацікавленість містом з боку туристів.
Як твердить міська Рада Львова, за останні два роки їх потік у місто зріс на 40 відсотків і зараз становить понад 1 мільйон осіб щорічно. Серед іноземців, які найбільше відвідують Львів - туристи з Польщі, Німеччини, Австрії, Білорусі, США, Росії.
Львів відомий як осередок художнього, літературного, музичного та театрального мистецтва. ...

Continue reading

Літо у "Козацькій фортеці"

by Administrator on May 22, 2009 1199 Переглядів

Літо у "Козацькій фортеці"
Літо у "Козацькій фортеці"
Автор: Наталка ПРИСТУП
Ще весна, а подруга вже готує сина до літнього відпочинку. Шиє… кілька пар козацьких шаровар.  Хлопець тренується у секції бойового гопака і торік влітку відпочивав у справжньому Січовому  таборі на Черкащині. Екстремальні пригоди і веселощі настільки сподобалися, що усе інше  полишало присмак сірости та буденности. Каверзував навіть кримським пансіонатом: "Тут  комфортний номер з кондиціонером, душ, зручне ліжко, триразове харчування, як у ресторані,  ігровий майданчик, море, ввечері дискотека… Мамо, тут нудно! Краще б ви мене лишили ще на одну зміну у козацькому таборі!", - казав. Тож цього року - тільки у "Козацьку фортецю".

Табір "Козацька фортеця", що його організовує Київська федерація бойового гопака, не  відповідає звичайним уявленням про ...

Continue reading

КАМ’ЯНА МОГИЛА: УКРАЇНА НЕ ВМІЄ ЗАРОБЛЯТИ НА СВОЇЙ ІСТОРІЇ

by Administrator on May 26, 2009 1149 Переглядів

КАМ’ЯНА МОГИЛА: УКРАЇНА НЕ ВМІЄ ЗАРОБЛЯТИ НА СВОЇЙ ІСТОРІЇ
КАМ’ЯНА МОГИЛА: УКРАЇНА НЕ ВМІЄ ЗАРОБЛЯТИ НА СВОЇЙ ІСТОРІЇ
 Автор: Євген Солонина
           Мелітополь – Київ. – Найстаріша історична пам’ятка України, Кам’яна Могила поблизу міста Мелітополя в Запорізькій області, у кілька разів давніша за всесвітньо відомі єгипетські піраміди. Щоправда, вона набагато менш «розкручена». Її популяризація принесе державі величезні гроші, вважають експерти. Але перед тим, як отримати гроші, їх зазвичай треба вкласти. А державі бракує коштів не те що на розвиток Кам’яної Могили, а навіть на документи для включення її до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
          Давні племена, що мешкали в українських степах 20 тисяч років тому, використовували Кам’яну Могилу як величезне природне святилище. ...

Continue reading

Як троє українців перетнули океан, або Сім днів без води, сорок днів -

by Administrator on Jun 2, 2009 1127 Переглядів

Як троє українців перетнули океан, або Сім днів без води, сорок днів -
Автор: Ольга ДУБОВИК
Жерар Депардьє сказав про них: "Зібралися троє божевільних і зробили це". Імена цих трьох - Костянтин Могильник, Андрій Супрун та Голтіс. За їхньої участи на тижні відбулася резонансна прес-конференція у Міністерстві культури і туризму України за сприяння міністра Василя Вовкуна.
То що ж такого вони вчинили? - Вдалися до ризикованого експерименту: під час Різдвяного посту сорок днів постилися, при цьому пливучи через Атлантичний океан (подорож тривала з 28 листопада 2008 року до 6 січня 2009 го). Спершу науково-дослідницьку експедицію супроводжував шторм (як мовиться, щоб життя медом не видавалось), тому до сухого голодування додалося ще й безсоння. Свою команду вони називають "Еквітес", а експедицію - "Шляхом Колумба". Епопею сміливців-екстремалів професійно відзняв кінооператор Сергій Михальчук, тож вона матиме екранне продовження: ...

Continue reading

«Зелений гай» – дитячий рай

by Guest on Jul 10, 2009 1261 Переглядів

«Зелений гай» – дитячий рай
«Зелений гай» – дитячий рай
Автор: Ксенія Заграва
Якась година дороги з обласного центру, і ми в передгір’ї Східних Карпат, у полоні мальовничої природи. Саме тут, за два кілометри від Трускавця, розташований дитячий санаторій “Зелений гай” - справжній рай для дітвори. Комфорт і затишок відчуваєш на кожному кроці. Гостинність господарів, ошатна територія, комфорт, смачна домашня кухня...
- Як це вам вдається так господарювати, адже у всіх на устах криза? - запитую у головного лікаря дитячого санаторію “Зелений гай” Івана Васильовича Слабого.
- Любов до дітей і постійна праця. Нині маємо другий плановий “заїзд”, у тому числі із Спілки багатодітних матерів. А от із бюджету не надійшло ані копійки.
Колись була злагодженість і чіткіший розподіл оздоровчих путівок. Хоча закон про оздоровлення та відпочинок дітей ніхто не ...

Continue reading

Мандрівка наосліп: чому туристи в Україні можуть заблукати?

by Guest on Jul 13, 2009 863 Переглядів

Мандрівка наосліп: чому туристи в Україні можуть заблукати?
Мандрівка наосліп: чому туристи в Україні можуть заблукати?
--------------------------------------------------------
Автор: Ольга Жила 
В Україні відсутні загальні стандарти маркування туристичних шляхів. Лише 10% з усіх промаркованих маршрутів є якісними. А загалом спеціальними відмітками позначено лише 1% з існуючих туристичних шляхів. Це збиває з пантелику мандрівників й гальмує розвиток туристичної галузі.
Українці все більше подорожують у себе вдома й здебільшого у самодіяльний спосіб. За словами експертів, саме для такого виду туризму маркування туристичних шляхів – вкрай необхідна річ. Знаки полегшують пересування й роблять мандрівку безпечною.
Хоча знакуванням і маркуванням в Україні займаються давно, туристи скаржаться на нестачу інформаційних щитів з описом маршрутів, стовпів із вказівниками, марками на природних об’єктах, які підтверджують вірний ...

Continue reading

«У Канаді добре. Але нуднувато»

by Guest on Jul 24, 2009 1366 Переглядів

«У Канаді добре. Але нуднувато»
«У Канаді добре. Але нуднувато»
Aвтор: Ігор ТИМОЦЬ
Мандрівникові Сему Томану на батьківщині бракує «вражень від життя»
Канадський мандрівник з українським корінням Сем Томан багато років їздить Америкою і Європою. Цього разу, подорожуючи з арктичного канадського Єллоунайфа через Берлін і Кишинів, він вирушив на батьківщину своєї бабці в Кам’янець-Подільський і зупинився на літо у Львові, - щоб вчити українську і досліджувати Україну. На своєму інтернет-блозі “Злива в Україні” він закликає американців і європейців відвідувати Україну і позбуватися стереотипів про неї: “Я відкрив для себе, що мислив про Україну туристичними кліше. Я був ще одним канадським невігласом із затертим путівником у руках, мозолями на ногах і нав’язливою ідеєю побачити, звідки походять мої предки... На щастя, я відкрив для себе країну, яку населяють активні ...

Continue reading

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Якщо складні погодні умови

Сніг, ожеледь і туман – непрості умови як для водіїв, так і для їхніх “залізних коней”. Про особливості керування автомобілем взимку та про...

Корисні Поради/Повчальні

Усе чудове: і машини, і сервіс

Усе чудове: і машини, і сервіс Автор: Олександр ВАКУЛЕНКО У Києві, на території Міжнародного виставкового центру відбулися дві автомобільні...

Транспорт

Українська 'Мрія' встановила третій рекорд

Українська 'Мрія' встановила третій рекорд Автор: Ольга Бурда За кілька днів до відкриття в підмосков‘ї міжнародного Авіасалону МАКС...

Наука/Технології

ТЕЛЕКОЛОНІЯ

ТЕЛЕКОЛОНІЯ Автор: Володимир Павлів ________________________________________________ Це не «окупація», це типова колонізація....

Культура/Суспільство

Юрій Винничук: "Моя голова напхана безліччю інформації, як чемода

Юрій Винничук: "Моя голова напхана безліччю інформації, як чемодан різними речами…" Автор: Ірина Славінська Юрій Винничук...

Література

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.