Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Культура/Суспільство :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Культура/Суспільство

Після впровадження українського дубляжу кількість глядачів збільшилася

by Administrator on Jan 15, 2009 1165 Переглядів

Після впровадження українського дубляжу кількість глядачів збільшилася
Автор Богдан Батрух: Після впровадження українського дубляжу кількість глядачів збільшилася
Photo: Reuters, У кінотеатрах збільшилася кість глядачів
Надходження від кінопрокату з січня по листопад 2008 року виросли на 23% в порівнянні з аналогічним періодом 2007 року.Про це заявила голова Державної служби з питань кінематографії Ганна Чміль.
Водночас генеральний директор кінопрокатної компанії B & H Film Distribution Богдан Батрух зазначив, що збільшення зборів в цьому році від показів кінофільмів з українським дубляжем підтверджує те, що теза про мовний розподіл України є помилковою.
"Політики часто говорять про те, що немає нічого спільного з реаліями життя українців. Ми можемо констатувати лише ...

Continue reading

Опубліковано глобальну статистику українського Інтернету за жовтень

by Guest on Jan 15, 2009 1154 Переглядів

Опубліковано глобальну статистику українського Інтернету за жовтень

Опубліковано глобальну статистику українського Інтернету за жовтень
Компанія Sputnіkmedіa.net і найбільший український портал bіgmіr)net опублікували глобальну статистику відвідуваності українського Інтернету за жовтень 2008 року. Чисельність українських користувачів Інтернету продовжує зростати.

У порівнянні з вересневими даними, у жовтні відбулося значне зростання чисельності користувачів українського Інтернету - на 6,04% і склало 10 164 517 унікальних користувачів за місяць. Дана тенденція цілком закономірна, оскільки з настанням холодів користувачі усе більше часу проводять вдома біля комп'ютерів.

Істотних змін у географічному розподілі користувачів не спостерігалося. Як і колись, ...

Continue reading

Про доброго націонал-патріота і поганого громадянина

by Administrator on Jan 15, 2009 1155 Переглядів

Про доброго націонал-патріота і поганого громадянина
Блог Володимира Павліва
для  http://www.zaxid.net/blogentry/19193/
02.07.2008 15:24
 
Про доброго націонал-патріота і поганого громадянина
 
Літо у розпалі. Найвища пора фестивалити. Фестивалі - найкраща нагода проявити націонал-патріотизм. Справжні націонал-патріоти проявляють патріотизм масово і публічно. Отже, настав час провітрювати шаровари, прасувати вишиваночки, пуцувати латунні тризуби та повторяти слова гімну, «Боже єдиний...», «Гей, на горі там женці жнуть». Націонал-патріот націонал-патріота повинен впізнавати здалека і не забувати, що націонал-патріот України не є тотожним поняттям із громадянин України.
 
Моє серце починає пришвидшено калатати, коли я дивлюся, як його рука лягає на груди й уста молитовно починають нашіптувати «Ще не вмерла...» Ех, який націонал-патріот був ...

Continue reading

Повернення до реальності

by Administrator on Mar 10, 2009 1322 Переглядів

Повернення до реальності
Повернення до реальності
Автор: Ekain
або склянка напівпорожня чи напівповна...
Увага: ненормативна лексика!
Проходив вчора повз дитячий майданчик. На зустріч мені наближалася молода подружня пара з  двома донечками-близнятами років трьох на вигляд. Всі, і дорослі і діти, охайно одягнені – свято ж у країні. Обличчя – ну не на будмайданчику працюють і не у копальні – нема сумніву! Раптом  батько роздратовано вигукує:
- Бля-я-я-я-я... Горка мокрая! Пі...єц, нах!...
Крапки тут не означають, що він якось ковтав кінцівки слів або промовляв пошепки. Я просто не  хочу такі слова тут повністю виписувати.  Ви очікуєте, що жінка на нього цикнула чи смикнула за рукав? Марно! Почала пропонувати, що їм  тепер далі робити. Добре, що без матюків.
І це у святковий день, коли ця родина розслаблено зі спокійними обличчями робила свій променад.  ...

Continue reading

Студенти Острога зустрілися з канадським режисером Тарасом Гукалом

by Administrator on Apr 2, 2009 1151 Переглядів

Студенти Острога зустрілися з канадським режисером Тарасом Гукалом
Автор: Вікторія Скуба Студенти Острога зустрілися з канадським режисером Тарасом Гукалом
3 березня 2009 року студенти Національного університету «Острозька академія» зустрілися з канадським режисером п. Тарасом Гукалом та переглянули знятий ним фільм «Незнаний голод». У його візиті до Острозької академії пана Тараса супроводжував мультиплікатор та фото-відеограф Віктор Ілля Глазко.
П. Тарас Гукало народився у Канаді, проте його дідусь та бабуся є вихідцями з України. Пан Тарас також не забуває про свою причетність до рідної землі. Наслідком цього стала його робота над фільмами, що розкривають найболючіші сторінки з історії України.
Фільми були зняті ще в період існування Радянського Союзу, коли не лише на теренах пострадянського простору, а й у західних країнах мало хто говорив, що Голод 1932-1933 років є політично спланованим геноцидом проти українського народу. П. Тарас Гукало ...

Continue reading

Боротьба за клієнта

by Administrator on Apr 16, 2009 1247 Переглядів

Боротьба за клієнта
Боротьба за клієнта
Анна Слюсаренко, маркетолог, Київ Про кризу ми почули ще задовго до появи відчутних і реальних змін у нашому житті. Про неї багато говорили, обговорювали економічні наслідки і, що дуже важливо, тривалість "ями".
І тут почалося.. Початок проблем в металургії. Осіння паніка банківської клієнтури завдяки гонитві ЗМІ за рейтингами, різкий стрибок долара і, як наслідок, мораторій Нацбанку на дострокове закриття депозитів.
Подальше скорочення робочих місць, невиплати зарплат, відключення гарячої води і так далі. Народ став активніше цікавитися світовим "кризовим" досвідом і вивчати аналогічні процеси в Аргентині, Казахстані, на Філіппінах та Уругваї. Слідкувати за курсом на міжбанку при застиглої курсі НБУ.
А давайте подивимося, що відбувається навколо нас? Стадія шоку пройшла. Ми закінчили обговорювати покупку населенням Буенос-Айреса зброї і народні хвилювання у Ризі. Розпочалася ...

Continue reading

"Я – із Кієва, паетому буду гаваріть па-рускі"

by Administrator on Apr 24, 2009 1253 Переглядів

"Я – із Кієва, паетому буду гаваріть па-рускі"
"Я – із Кієва, паетому буду гаваріть па-рускі"
Автор: Юрій Драч
Ці слова були сказані цілком свідомо і впевнено людиною з вищою освітою, яка працює в державній установі і живе в столиці. Українській державній установі і українській столиці!
Коли б такий випадок був поодиноким, можна було б і не звернути на нього увагу. Але кожний, хто хоча б раз відвідав столицю, з легкістю міг би переконатися – українську там чути не часто.
Дивує й те, що діти також розмовляють не українською мовою, хоча навчання в більшості шкіл здійснюється ніби державною мовою.
Виникає запитання: хто ж тоді збереже й передасть нащадкам українську мову, коли для молодих і юних громадян, які виростали і ростуть за часів незалежності, рідною вона так і не стала?
Відповідь на це запитання і проста і складна одночасно. Проста, бо це маємо зробити ми – українці. Складна, бо ми є унікальною ...

Continue reading

Хто йде у владу

by Administrator on Apr 24, 2009 1160 Переглядів

Хто йде у владу
Хто йде у владу
Автор: Олег Романчук
"Порядність і порядна людина – це той, хто задовольняється меншим від того, на що має законне право". Арістотель
Кажуть, політика – брудна справа. У цій банальній, на перший погляд, сентенції криється глибокий зміст. Не лише українці за роки незалежності неодноразово мали змогу переконатися у слушності сказаного, а й інші народи, що населяли й населяють Землю.
Але чому людство впродовж тисячоліть своєї історії дозволяє, щоб ним управляли впереваж непорядні, брехливі, підступні та жорстокі індивіди?
Треба думати, що від самого початку цивілізації на політичному полі було створено саме такі умови добору лідерів, котрі дозволяли їм збирати найбільший політичний урожай, досягати найбільшого життєвого успіху.
Будь-яка соціальна система, що самоорганізується, включає в цей процес і природний добір. Це стосується і влади, як ...

Continue reading

Чому ЮНЕСКО хвилюється про Лавру та Софію

by Administrator on May 29, 2009 1401 Переглядів

Чому ЮНЕСКО хвилюється про Лавру та Софію
Чому ЮНЕСКО хвилюється про Лавру та Софію
Автор - Ігор Луценко
ЮНЕСКО невдоволене станом охорони пам’яток, які знаходяться у Києві. Мова йде про Києво-Печерську Лавру та Софію, як два культурні об’єкти, що включені до Списку всесвітньої спадщини. Експерти ЮНЕСКО, що відвідали столицю, виявили "серйозне занепокоєння" станом охорони цих пам’яток. На дипломатичні мові це означає дуже негативну оцінку.
Дозволю собі трохи знущального тону. Те, що Київ руйнують - м'яко кажучи, не новина. Продовж багатьох років захисники столиці кричать про це на всіх кутках, намагаються на межах своїх слабких можливостей боронити місто, в прямому сенсі проливаючи свою кров, терплячи матеріальні збитки та інші негаразди через тиск забудовників.
Узагальнене "дещо", що прийнято називати владою, сито дивиться на ці протести і сміється. Чиновники (київські і ...

Continue reading

Трудова еміграція з України до Чехії сягнула 100 тис.

by Guest on Jun 4, 2009 1423 Переглядів

Трудова еміграція з України до Чехії сягнула 100 тис.
Трудова еміграція з України до Чехії сягнула 100 тис. 
 
Богдан Копчак
для Бі-Бі-Сі, Прага
 
Заробітчанство в Чехії стало феноменом скоріше аніж цей факт усвідомила чеська держава.
Вже на початку 90-их років Чехія приваблювала заробітчан зі Словаччини та України своєю
стабільністю, непоганими зарплатами, а також і нейтральним ставленням населення до робітників
зі сходу та відносною зрозумілістю чеської мови та культурного середовища.
Українську, а зокрема закарпатський діалект, вже від кінця 90-их можна було почути на кожній
великій будові, нею говорила й обслуга багатьох супермаркетів. Дешеву робочу силу з України
вимагали зокрема будівельні фірми, але згодом і машинобудівна промисловість та сфера послуг
Чехії.
Чеські установи не були готові до нової ситуації: в різних установах вимагали від українців безліч
різних паперів та довідок, а подовження ...

Continue reading

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Цибулевий пиріг

20 г дріжджів, 150 мл теплого молока, дрібка цукру, 300 г борошна, пів чайної ложки солі, 1,5 кг ріпчастої цибулі, 150 г шинки чи ковбаси, 400 мл...

Кулінарія

І. Лосєв:"Російськість Севастополя - це міф"

У квітні минає рік відтоді, як український уряд погодився подовжити до 2042 року термін базування російського флоту на українській території у...

Політичні оглядачі

Про стан освіти української мови в Російській Федерації

Про стан освіти української мови в Російській Федерації Повідомлення прес-служби Об'єднання українців Росії і Федеральної національно-культурної...

Права людини

Проголошення Карпатської України самостійною державою

Автор: Лілія Федорович Після розпаду Австро-Угорської імперії закарпатські українці активно виступали за об'єднання К. У. з іншими українськими...

Історія

Час повертати

Автор: Василь Капкан Як бачимо, Росія прагне повернутися в лоно своєї матері - Русі-України. Адже вона - її дитя. Хоч і велике, але нерозумне....

Політичні оглядачі

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.