Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Бізнес/Економіка :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Бізнес/Економіка

Криза надспоживання

by Богдан Юданов on Nov 4, 2008 1328 Переглядів

Криза надспоживання

Криза надспоживання
 
http://www.pravda.com.ua/news_print/2008/11/4/83931.htm  
04.11.2008___ Сергій Дацюк, Костянтин Матвієнко
Щоб бачити перспективи кризи і здолати її, слід зрозуміти суть кризи, правильно її називати, відкрито прогнозувати її розвиток та діяти достатньо широкими засобами для подолання, а не зводити все винятково до монетарних механізмів.
Як виникає криза надспоживання?
Минулі світові кризи були або кризами надвиробництва (як от в 30-тих роках ХХ століття) або кризами перерозподілу капіталу на різних ринках (наприклад, на ринку енергоносіїв у 70-ті роки ХХ століття), або кризами виникнення нових ринків (як от "криза доткомів" в 2000-му році).
...

Continue reading

В своїй хаті своя правда

by Guest on Jan 21, 2009 1229 Переглядів

В своїй хаті своя правда
Яку економічну політику здійснює українська влада? Ця політика є космополітичною, і провадили її всі уряди без винятку, включаючи нинішній. Подібна політика для України є згубною і безперспективною. Є очевидним, що лише ідеологія націоналізму – як економічного, так і політичного – дозволить нам навести лад у власній хаті.

Continue reading

Підвладна економіка

by Guest on Aug 20, 2009 1324 Переглядів

Підвладна економіка
Підвладна економіка
 Автор: Олег Волчанський
ВВП і оплата праці у Польщі втричі вищі, ніж в Україні, а де їхні мільярдери? Чому при низькому рівні доходів на душу населення наші олігархи у перших рядах європейських багатіїв?
Щоб відійти від надміру заполітизованого бачення економічних процесів, необхідно звернутися до економічної науки та відповісти на декілька основоположних запитань.
Що визначає багатство країни, народу та окремої людини? Слід відразу відійти від примітивних асоціацій, начебто багатство країни визначають гроші. Це неправда.

Гроші - це звичайний папір, що використовується як засіб обміну та збереження, який дозволяє отримати реальні матеріальні блага за результати праці чи інші "заслуги". Етап, коли ми були мільйонерами у купонному вимірі, і при цьому залишалися бідними, вже пройдений.
Економічна наука дає однозначну відповідь на природу та ...

Continue reading

Володимир ЛАНОВИЙ: «Ми втрачаємо багатоманітність можливостей і нову я

by Guest on Oct 30, 2009 1335 Переглядів

Володимир ЛАНОВИЙ: «Ми втрачаємо багатоманітність можливостей і нову я
Володимир ЛАНОВИЙ: «Ми втрачаємо багатоманітність можливостей і нову якість майбутнього»

Автор: Богдан Олексюк

У нашій державі збудовано олігархічний капіталізм, в рамках якого неможлива досконала конкуренція, модернізація, науково-технічний інноваційний розвиток. Тому в нас неможливо технологічно оновлювати виробництво, знижувати його витрати і ставати конкурентоспроможною країною. А вихід з кризи — це завжди вихід з новими продуктами, створення нових ринків. Про проблеми і перспективи української економіки — у розмові з доктором економічних наук, колишнім міністром економіки України, президентом Центру ринкових реформ Володимиром ЛАНОВИМ.
— Цими днями ми відзначаємо 20-ту річницю заснування Руху. Пригадується, який тоді був ентузіазм щодо економічних перспектив незалежної України. Адже наша республіка була найбагатшою ресурсами індустріалізованою ...

Continue reading

Еконо*ічна кр*за в Україні та шляхи її подолання

by Наталья Куц on Jan 9, 2010 1238 Переглядів

Еконо*ічна кр*за в Україні та шляхи її подолання
Автор: Ольга Воровка

Хто винен і Що робити?

Ви, так-так, саме Ви, що зараз дивитеся в монітор, Ви звернули, певно, свою увагу на зашифроване слово у заголовку? Не поспішайте дивуватися. Таємниче поняття, що мерехтить зі шпальт, сайтів та блакитних екранів, уже настільки в'їлося у свідомість українців, що саме по собі викликає негативні асоціації. Тому, аби без неприємних відчуттів говорити про наболіле, пропоную ненадовго замінити це саме слово… хоча б на "торт". А Ви любите солодке?
 
Причини торта.
За будь-якою з наукових теорій, економічний торт виникає через перевиробництво та незабезпеченість товарів грошовою масою потенційних покупців.  Що стосується сучасного українського торта, його спричинила нестабільність у фінансово-банківській сфері. Справа у кредитах (так званих "лихих грошах"), які люди часто не в змозі повернути. ...

Continue reading

Економічна криза в Україні та шляхи її подолання

by Ільницька Ірина on Jan 12, 2010 2755 Переглядів

Економічна криза в Україні та шляхи її подолання
Автор: Андрій Шатунський Кризові явища в галузях економіки України спричинені недостатнім і несвоєчасним урахуванням змінних умов виробництва, можливостями інтенсифікації, змінами у методах господарювання та іншими причинами. Темпи виробництва почали різко сповільнюватися. А намагання стримати спад виробництва екстенсивними методами не призвело до відповідних результатів, спричинило зменшення фондовіддачі.
Відносно високий рівень розвитку економіки України може забезпечити їй економічну незалежність, але за умови конверсії оборотного потенціалу й незалежної економічної оцінки матеріально-сировинної бази.
Тема економічної кризи на сьогодні є дуже актуальною, тому що не знаючи причин кризи в Україні, неможливо знайти шляхи до її подолання.
Україна останнім часом докладає значних зусиль, щоб подолати кризу, яка має системний характер, позбутися наслідків колоніального минулого і сформувати соціально-економічну ...

Continue reading

Економічна криза в України та шляхи її подолання

by Semenko Maria on Jan 12, 2010 1764 Переглядів

Економічна криза в України та шляхи її подолання
Автор: Афанасенко Анна

Відмінність нинішнього становища в Україні у порівнянні з 1998 роком полягає лише в тому, що у той час спокусі дешевих запозичень піддалося лише керівництво держави, а нині – вже більш значна частина суб’єктів економічної діяльності і населення.Ця відмінність незначна в тому сенсі, що у будь-якому випадку населення несе солідарну відповідальність за борги свого керівництва і всіх співгромадян.І тоді, і тепер механізмом стимулювання запозичень під гарантію непевного майбутнього було примусове утримування обмінного курсу гривні до іноземних валют.  В обох випадках ця штучна стійкість спиралася лише на оманливу безперервність зовнішніх валютних надходжень – і трималася до того моменту, поки ця безперервність не порушилася.Звісно, владою було запропоновано цілий пакет антикризових заходів, проте в самих керівних органах не було згоди щодо того, якими ...

Continue reading

Економічна криза в Україні

by Щербаківський Антон on Jan 14, 2010 10010 Переглядів

Економічна криза в Україні
Автор: Валерія Фадєєва

   Суспільство завжди прагне до поліпшення рівня життя, який може забезпечити високий рівень економіки в країні. Але як і все на світі не буває нічого постійного, особливо таке глобальне питання як розвинення економіки. Економіка не є рівномірною, тому час від часу, вона буває досить нестабільною. Це звичайний життєвий процес, кожна країна зустрічалась з цим питанням сам на сам. А зараз звернемося до термінології. Діловий економічний цикл – це підйоми і спади в економічній активності. Діловий цикл припускає рух трьох величин: обсяг зайнятості, обсяг продукції і рівня цін. В умовах переходу до ринкових відносин в економіці України велике значення грає реформація відносин власності Економічні перетворення України можливі лише завдяки  радикальним змінам в системі управління економікою як на макрорівні, так і на мікрорівні (рівні підприємств і ...

Continue reading

Спасти Україну!

by Guest on Jan 15, 2010 1267 Переглядів

Спасти Україну!
Автор:

Причини та основні фактори виникнення економічної кризи в Україні

Україна останнім часом докладає значних зусиль, щоб подолати кризу, яка має системний характер, позбутися наслідків колоніального минулого і сформувати соціально-економічну модель, засновану на інституті приватної власності. Для цього їй доводиться повністю вибудовувати нову ринкову інфраструктуру.
Україна перебуває під негативним впливом зовнішніх факторів, насамперед економічних процесів, які відбуваються в Росії, через тісну прив'язку до енергопостачання з цієї країни. По суті, в Україні склалася ненормальна, однобока структура постачання енергоносіїв, яку, на жаль, за роки незалежності нам не вдалося змінити.
Економічна криза в Україні спричиняється також повільним та непослідовним проведенням економічних трансформацій. Конкретним механізмом виходу із стану рецесії є проведення курсу жорсткої монетарної ...

Continue reading

На закупи - до інтернет-магазину

by Guest on Mar 22, 2010 1367 Переглядів

На закупи - до інтернет-магазину
Автор: Анастасія Зануда

Із зростанням української інтернет-аудиторії, інтернет-торгівля набуває в Україні дедалі більшої популярності, тоді як обсяги звичайної торгівлі під час кризи відчутно скоротилися. Оглядачі кажуть, що це найбільш прогресивна та платоспроможна аудиторія. Але при всій “просунутості” лише кожен десятий покупець використовує банківські картки для розрахунків в Інтернеті. Так само майже не розвивається інтернет-банкінг, тобто здійснення банківських розрахунків в режимі он-лайн. Головні причини– недовіра до банків, до систем безпеки розрахунків та консервативність українців.

Continue reading

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

ПРИРОДНА РАКОВА ПАСТКА

Автор: Броніслава ВЛАЗНЄВА Після нещодавної моєї публікації про цілющі властивості «українського женшеня» — буряка, до мене звернулося кілька...

Здоров'я

Прес-випуск: Про використання енергетичних матеріалів та продуктів пер

За І півріччя п.р. підприємствами та організаціями Глибоцького району використано 4,6 тис. тонн умовного палива, що на 1,7% більше, ніж у...

Прес-випуск

На Хмельниччині успішні села змагаються

Автор: Валентина Моїсеєнко Яке воно - успішне село? На Хмельниччині успішне село визначають на спеціальному конкурсі. Враховують санітарний...

Культура/Суспільство

В Україні діє напівкорумпована машина абортів

В Україні діє напівкорумпована машина абортів Автор: Галина Терещук Львівська обласна рада виступає за заборону абортів в Україні і...

Культура/Суспільство

Характерні риси релігійного життя в Україні .

Релігійне життя на Україні Автор: Коломоєць Ольга. На   початку   90-х   років   в  ...

Релігія/Духовність

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.