Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Шоу-бізнес :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Шоу-бізнес

Маєстатичне повернення Богдана Хмельницького

by Administrator on Jan 30, 2009 1323 Переглядів

Маєстатичне повернення Богдана Хмельницького
Автор: Марта Онуфрів, Торонто (Канада) Передовсім варто пожалкувати, що задумана відомим режисером, сценаристом Миколою Мащенком історична епопея «Богдан Зиновій Хмельницький» як кіносеріал не відбулася. Причина наскрізь банальна: катастрофічний брак коштів на кінематографію (це - при надлишкові доморощених мільярдерів в Україні!).

Continue reading

РОКОВИНИ До 60-річчя з дня народження Володимира Івасюка (1949-1979 рр

by Administrator on Feb 26, 2009 1694 Переглядів

РОКОВИНИ До 60-річчя з дня народження Володимира Івасюка (1949-1979 рр
РОКОВИНИ До 60-річчя з дня народження Володимира Івасюка (1949-1979 рр.)
Володимир Івасюк- легендарний український поет і композитор, автор чарівних пісень: "Червона рута", "Водограй", "Пісня буде поміж нас","Запроси мене у сни", "Тільки раз цвіте любов", "Я-твоє крило"  та ще 100 різних пісень та інструментальних творів, а також музики до театральних вистав.   Володимир Івасюк написав легендарну пісню " Червона рута" в 1971 році у 19 років,  коли він був студентом  Чернівецького медичного інституту. 
Неперевершений талант Володимира Іваюка був закладений  з дитинства- бо народився він в щирій українській та інтелегентній родині на Буковині (Кіцмань).
Його батько був відомим письменником, етнографом, викладачем Чернівецького університету,  дуже ...

Continue reading

Скандальний фільм Тарас Шаріков?

by Administrator on Apr 6, 2009 1247 Переглядів

Скандальний фільм  Тарас Шаріков?
Автор: Остап Кривдик, політолог, активіст Скандальний фільм  Тарас Шаріков?
Хто дає право громадянину Бортку ділити українців на "правильних" і "неправильних"? Чим його слова - не заклик до розколу України, чим вони - не приховане пропагування громадянської війни? За Бортком, подібні - значить майже однакові, значить - УКРАЇНЦІВ НЕМАЄ, є тільки трошки інакші росіяни.
Українські козаки в російському кіно – це образ, котрий мав би бути співмірний з мосфільмівськими британськими джентльменами чи індіанцями.
Втім, від цього Шерлок Холмс, доктор Ватсон чи Чінгачкук не стали борцями за єдину державу і православну Вітчизну, а Тарас Бульба чомусь став. Чому?
Кіносвіт
"РОССИЯ и "централ партнершип" представляют: Красивая, богатая, любимая НАША земля. Здесь живет свобода, здесь живет братство, здесь живет настоящая любовь. Очень скоро враги придут на нашу землю. Кровь, горе, рабство. Но ...

Continue reading

Цензурований Бульба і режисер Бортко в ролі Андрія

by Administrator on Apr 6, 2009 1262 Переглядів

Цензурований Бульба і режисер Бортко в ролі Андрія
Цензурований Бульба і режисер Бортко в ролі Андрія
Автор: Олександр Палій
 
Як може переконатися уважний глядач і читач, щойно показаний в Україні фільм російського режисера Бортко "Тараса Бульба" за своєю ідеологією входить у гостру суперечність з першою, нецензурованою версією "Тараса Бульби".

Як відомо, роман Миколи Гоголя вперше був надрукований у 1835. Про жодного російського царя у тій версії мова не йшла, як і про прагнення козаків до когось приєднуватися.
Проте надалі зусиллями видавця і перепищика було зроблено суттєві зміни до тексту, завдяки яким з’явився "московський цар" і "русская сила". Гоголь протестував, але вже пізно – після видання книги в 1842 і лише в приватній переписці з видавцем.
Нарешті, 20 тисяч рублів, отримані Гоголем від царя, фактично за відмову від публічних протестів, довершили справу. Як ...

Continue reading

"Русский стиль" українського телеефіру

by Administrator on Apr 22, 2009 1077 Переглядів

"Русский стиль" українського телеефіру
"Русский стиль" українського телеефіру
Автор:  Олексій Мазур
________________________________________
"Поглузуй з президента", "Скажи, що Віктор Андрійович неадекватний", "Кажучи про Ющенка, покрути пальцем біля скроні", "Пожартуй над отруєнням глави держави", "Постав Гаранту діагноз"…
Схоже, під такими неофіційними девізами нині проходять чимало з популярних ток-шоу всеукраїнських телеканалів, учасники яких – представники українського політикуму, експерти й аналітики ніби змагаються один з одним, хто більше спаплюжить президента, найдотепніше покепкує з нього, найдошкульніше вколить, образить, принизить.
Від них намагаються не відставати й деякі ведучі та хронікери, єхидненько підсміюючись, а то й додаючи своїх епіграм на адресу Ющенка для підсилення ефекту ганебного дійства.
Щось подібне сталося й в ...

Continue reading

Європейська преса визнала кліп Світлани Лободи найкращим

by Administrator on Apr 29, 2009 1208 Переглядів

Європейська преса визнала кліп Світлани Лободи найкращим
Європейська преса визнала кліп Світлани Лободи найкращим
Європейська преса визнала кліп української учасниці Євробачення Світлани Лободи на цьогорічному конкурсі найкращим. Про це свідчать результати опитування, проведеного інтернет-виданням oikotimes.com серед журналістів друкованих видань та телебачення і радіо європейських країн, - повідомили Корреспондент.net у компанії Screen media.
Метою опитування було визначити, відеокліп представника якої країни отримає найбільшу кількість голосів. Опитування проводилося серед працівників ЗМІ Греції, Кіпру, Норвегії, Швеції, Іспанії, Мальти, Німеччини, Франції, Великобританії, Німеччини, Росії, України, Румунії, Молдови, Нідерландів, Бельгії, Данії, Словенії, Сербії, Ізраїлю, Туреччини, Португалії, Ірландії.
У результаті журналісти майже усіх європейських країн віддали перевагу кліпу Anticrisis Girl української учасниці Світлани Лободи. ...

Continue reading

Українська компанія представила в Нью-Йорку мультсеріал про Обаму

by Administrator on May 6, 2009 1075 Переглядів

Українська компанія представила в Нью-Йорку мультсеріал про Обаму
Українська компанія представила в Нью-Йорку мультсеріал про Обаму
 
Українська компанія відзняла мультсеріал про президента США Барак Обаму і презентувала його в Нью-Йорку. Фільмом зацікавилися західні продюсери.  У мультсеріалі під назвою суперзірка Барак Обама: нерозказана історія (BARACK OBAMA SUPERSTAR: The Untold Story) американський президент обіцяє Володимиру Путіну, Уго Чавесу і Ніколя Саркозі здійснити їх потаємні мрії.
"Не запитуйте, що світ може зробити для Америки, запитайте, що Америка може зробити для світу", - каже анімаційний Барак Обама в одному з епізодів мультфільму, знятого київською компанією CFC Consulting. Така позиція і така заява з вуст Президента США робить можливою поїздку Уго Чавеса в Діснейленд, про яку він мріяв з дитинства. Здійснюються мрії також інших світових лідерів: Володимир Путін знімається в головній ролі ...

Continue reading

Майкл Джексон - успіхи і поразки

by Guest on Jul 11, 2009 1447 Переглядів

Майкл Джексон - успіхи і поразки
Майкл Джексон - успіхи і поразки 
 
Майкл Джексон - Факти
Повне ім’я: Майкл Джозеф Джексон
Народився: 29 серпня, 1958 року у Ґарі штат Індіана США.
Відомий також як: Король попмузики, Вако Джеко.
Найвідоміші пісні: I Want You Back, Don't Stop Til You Get Enough, Billie Jean, Bad, Black or White, Earth Song 
Як це починалося?
1969 – Контракт на запис платівки
Майкл, сьомий з дев’яти дітей у сім’ї Джексонів, приєднався до виступів своїх братів 1964-го року і на початку він грав на тамбурині та бонґо.
Він швидко привабив до себе увагу і почав співати як головний соліст разом зі зростанням популярності сімейної групи Jackson Five.
Співаки, що співпрацювали в звукозаписувальній фірмі Motown порекомендували групу Jackson Five своєму керівникові Бері Ґорді.
Першою піснею, випущеною під легендарною маркою з Детройта 1969 року стала I Want ...

Continue reading

Золота скрипка Канади

by Guest on Jul 30, 2009 2844 Переглядів

Золота скрипка Канади
Золота скрипка Канади
Біографія музиканта  найчастіше починається з батьків, з родини. Так сталося і у знаного скрипаля-віртуоза  Василя Попадюка, названого у себе на Батьківщині “ золотою скрипкою України”.
На американський фасон Василя потрібно називати Василь Попадюк-молодший, бо він має таке ж імя як і батько-Василь Попадюк,  знаний на Україні композитор та виконавець музичних творів на “флейті пана”- cопілці. Разом з мамою Світланою-хореографом в родині визначили долю музично обдарованого сина-віддали його на навчання до Київської музичної школи ім. Миколи Лисенка.
Потім було навчання в Київський консерваторії, де талановитий скрипаль на останньому курсі поєднував навчання з успішними виступами в концертах. Концертні виступи забирали багато часу, тому молодий Скрипаль перевівся на заочне відділення і закінчив вже Львівську музичну академію. ...

Continue reading

Олег Скрипка: Розчаровуються тільки дурні. Я не розчаровуюся ніколи

by Guest on Sep 9, 2009 1230 Переглядів

Олег Скрипка: Розчаровуються тільки дурні. Я не розчаровуюся ніколи
Олег Скрипка: Розчаровуються тільки дурні. Я не розчаровуюся ніколи

Автор: Галина Рудник

Одна з моїх поганих рис – довго пам’ятаю зло. Мене сильно дратують дурні, тому що вони постійно намагаються керувати світом. Дурні придумали кризу, а тепер усі від неї страждають.
На розмову лідер ВВ погодився одразу. Це інтерв'ю хоч і проходило в Інтернеті, а не під час живої розмови, до кожного питання Олег ставився вкрай серйозно. В деякі моменти чимсь нагадував філософа.
- Яким музичним жанром можна охарактеризувати ваше життя на даний момент?
- Музичний жанр - полька! Я дуже люблю польку. Вона може бути одноманітною, а може складатися з багатьох танцювальних рухів. Так от моя різнобічна діяльність - це і є всі ці притопи-прихлопи, повороти... А ще в польці є таке поняття як зміна партнера.
От і в мене - то рок, то етно-диско, то "Країна мрій", то виступаю ...

Continue reading

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Прес-випуск: Діяльність будівельних підприємств Глибоцького району у с

За січень–травень п.р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 277,7 млн.грн., що в 1,6 раза більше обсягів...

Бізнес/Економіка

Коренізація в УРСР

Автор: Лілія Федорович Українське відродження середини 1920-х – початку 1930-х років – надзвичайно цікаве явище в історії України....

Історія

Дарія ЦВЄК: «Я така господиня, що навіть із попелу щось спечу»

Дарія ЦВЄК: «Я така господиня, що навіть із попелу щось спечу» Автор: Галина Гузьо 10 жовтня 2009 року авторці кулінарних...

Кулінарія

Злука ЗУНР і УНР. Акт соборності

Автор: Рената Бобарчук 22 січня 1919року є важливим днем для кожного українця, адже саме тоді на Софіївський площі Києва був проголошений Акт...

Історія

Найдоступніша Toyota

На мотор-шоу в Індії відбулася презентація концептуальної версії доступної моделі Toyota — Etios. Зокрема, на виставці дебютували автомобілі...

Транспорт

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.