Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Що таке вугрова хвороба і "як позбутися прищів"

by Guest on Mar 20, 2010

Ті, хто ніколи не стикався з вугровим хворобою не зрозуміють, які труднощі відчуває людина з прищами і вуграми на обличчі. Центр всіх думок зосереджується на одному: «як позбутися прищів?». 

Вугровий висип - це не просто естетичний дефект, прищі і вугри створюють психологічний дискомфорт. За статистикою, люди, що бажають позбутися висипу угрів, сором'язливі, менш активні і гірше адаптуються в суспільстві в порівнянні з тими, хто ніколи не мав потребу у видаленні прищів і вугрів. Особливі моральні страждання прищі приносять підліткам. У цьому віці вугри - додатковий привід для переживань, дитина стає центром насмішок і кпин зі сторони однолітків. У цьому випадку позбавлення прищів стає порятунком для підлітка.

Невже якісь вугрі можуть стати перешкодою для самореалізації? Ні! Якщо прибрати прищі на обличчі своєчасно.

Треба зрозуміти, що вугри - не просто тимчасова неприємність. Навіть незначна кількість прищів - прояв вугрової хвороби. А вугрова хвороба, як і будь-яка інша, вимагає професійного лікування.

Вугровий висип може бути проявам різних захворювань. Професійний підхід - це попереднє з'ясування причини появи прищів і вугрів і подальше позбавлення пацієнта від акне. Тільки при правильному діагнозі можна знайти відповідний спосіб, щоб позбутися прищів на обличчі.

Сьогодні існує безліч методів позбавлення від акне: починаючи від народних засобів і закінчуючи ультрасучасними методами лазерного видалення прищів. Звичайно, у кожного способу рятування від вугрів є свої переваги. Найчастіше, люди вибирають метод видалення прищів, орієнтуючись саме на низьку ціну, що не завжди гарантує якість. 

Що таке прищі та вугрі?

Перед тим, як позбутися  акне, розберемося, що таке прищі і вугри, чи є відмінність у цих термінах?

Принципових відмінностей в поняттях «прищ» і «вугор» немає. Просто прищі і вугри - побутова назва, а професійний термін - акне.

Поява вугрів (прищів) пов'язана із запаленням сальних залоз шкіри. Кожна залоза має свою протоку, за допомогою якої шкірне сало виводиться на поверхню шкіри. Результат закупорки проток - прищі і вугри.

Вугрова хвороба не обмежується лише обличчям. Найчастіше вугрова висип поширюється і на інші ділянки шкіри: спину, шию. 

Прищі і вугри поділяються на поверхневі і глибокі. Поверхневі вугри частіше за все не залишають рубців. Глибокі прищі - це утворення запальних вузлів у глибоких тканинах. Такі вугри не мають гнійної голівки.

Вугрова хвороба може бути різного ступеня тяжкості: від декількох прищів на обличчі до великої кількості вугрів у глибоких шарах. 

Кожен тип хвороби вимагає свого способу лікування висипу угрів. Для видалення прищів вам допоможуть наступні процедури:

Чистка обличчя - прищі видавлюються за допомогою стерильних інструментів;
Дренаж або хімічне чищення - запобігає післявугровим рубцям, очищає вузли;
Хімічний пілінг - позбавлення прищів відбувається за рахунок видалення верхнього шару шкіри хімічними речовинами;
Хірургічне усунення рубців - ділянку шкіри з рубцями видаляють, замінюючи на шкіру з інших ділянок тіла клієнта;
Мезотерапія - ін'єкції різних лікарських засобів в зону патологічного вогнища або в безпосередній близькості від нього;
Лазерна шліфовка обличчя - випарювання верхнього шару шкіри за допомогою лазера 
Лазерне лікування прищів - комплексна дія, що сприяє позбавленню від акне 
 

Чому з'являються прищі?

Щоб позбутися акне, спочатку потрібно з'ясувати причину вугрової хвороби. Перш за все, появу вугрів пов'язують із статевим дозріванням. Але прищі можуть стати наслідком порушення роботи шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи, нерідковугривий висип та прищі є спадковим. Необхідність видалення прищів на обличчі може з'явитися після сильних стресів і нервових потрясінь.

Зазвичай виникнення вугрів не пов'язують із вживанням певної їжі. Але якщо у вас проблеми зі шлунком, то для того, щоб позбутися від прищів на обличчі, варто дотримуватися певної дієти. Загострення вугрової хвороби може викликати прийом деяких лікарських засобів. Наприклад, харчові добавки і навіть деякі вітаміни викликають появу прищів і вугрів. Сприяє збільшенню вугрів і косметика. Пам'ятайте, що низька ціна косметики свідчить про таку ж низьку її якість. Жирні тональні креми, неякісна пудра стають причиною, через яку доводиться пізніше боротися з прищами на обличчі.

Способи видалення прищів

Щоб позбутися  прищів на обличчі, потрібно запам'ятати: видалення вугрів вимагає професійного комплексного вирішення. Намагатися позбутися вугрів домашніми або народними способами можна, але це неефективно. Самостійне видалення прищів (видавлювання) не сприяє позбавленню від акне. Цей архаїчний спосіб не має ні найменшого відношення до професійного видалення прищів. Таке рятування від вугрів загрожує занесенням інфекцій і мікробів. Ціною видавленим прищі може стати ваше здоров'я.

Звичайно, позбавлення від вугрів починається з правильних очищувальних засобів. Це повинна бути саме професійна лікувальна косметика. Але гарно витрачені кошти  ще не вилікує від висипу угрів. Це попередня робота перед видаленням прищів.

Позбутися від прищів на обличчі тільки за допомогою косметичних засобів неможливо. Маски і креми, звичайно, покращувати стан шкіри, «присушать» вугрі (прищі), але не впораються з основною причиною. Видалення прищів пов'язано з нормалізацією роботи сальних залоз. Чищення обличчя і маски борються з наслідком - прищами і вуграми, але як такого позбавлення від акне не відбувається. Основа чисток - все той же древній механізм: видавлювання прищів і вугрів. Однак такий спосіб неможливий при видаленні глибоких вугрів, про які ми говорили вище.

Якщо вугровой висип - наслідок якихось інших хвороб то позбавитися від висипу угрів вам допоможуть медикаментозні засоби, які випише професійний лікар. 

Не намагайтеся позбутися  прищів самостійно. Видалення вугрів (прищів) - турбота фахівців і профессіоналів. Вилікувати вас від висипу угрів під силу тільки кваліфікованим дерматологам.

krasotki.blox.ua 

Здоров'я 22263 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Aмериканці виявили на Марсі три озера

Aмериканці виявили на Марсі три озера 15 жовтня 2009 Три стародавні висохлі озера, які колись були сполучені один з одним протоками, виявлено в...

Наука/Технології

Членство в СОТ - чого більше: плюсів чи мінусів?

Автор: Олесь Коношевич Україна переглядає умови членства в СОТ Після 15 років руху України до приєднання до СОТ і трьох років фактичного...

Бізнес/Економіка

Прес-випуск: Оплата населенням Глибоцького району житлово-комунальних

За січень–липень п.р. населенням області було сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 270,5...

Прес-випуск

Ніч на крижаному ліжку в Айсготелі

Автор: Катерина Любка У шведській Лапландії, за двісті кілометрів від заполярного кола щорічно зводиться незвичайний готель. Замість...

Туризм і дозвілля

Як сонце діє на шкіру

Не дарма ми так радіємо сонечку у весняні дні - наш організм за зиму зголоднів без сонячного світла. Адже сонце сприяє виробленню вітаміну D3 -...

Здоров'я

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.