Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Вправи з лазіння і повзання :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Вправи з лазіння і повзання

by Guest on Oct 31, 2012

Вправи з лазіння і повзання дуже корисні для дошкільників. У їхньому виконанні беруть участь великі м'язові групи (спина, живіт, ноги і руки). Ці вправи су-проводяться значно більшим фізичним напруженням, ніж інші основні рухи і сприяють підвищенню фізіологічних функцій органів і систем дитини. 


Діти другої молодшої групи досить швидко оволодівають такими видами рухів, як повзання по підлозі, пролізання в обруч, підлізання під дугу або мотузок, натягнутий на висоті 50—40 см від підлоги, та ін. Важче їм дається повзання у поєднанні з вправами з рівноваги (повзання по гімнастичній лаві в упорі стоячи) та лазіння по гімнастичній стінці.


При повзанні в упорі стоячи («рачки») під дугу або по гімнастичній лаві дитина спирається на носки, а руками — на кисті. Починаючи повзання, зігнуту праву ногу підтягують під груди, ліву руку одночасно з дим висувають уперед і тіло переміщують уперед до повного випростання лівої ноги. Після цього підтягують до грудей ліву ногу, праву руку висувають уперед і тіло переміщають уперед до повного випростання правої ноги. Потім рух відбувається в такому самому порядку. Повзати можна на колінах і кистях, а також на колінах і ліктях.


Пересування рук і ніг під час повзання може бути однойменним і різнойменним способами. При різнойменному способі спочатку висувають ліву руку й праву ногу, а потім праву руку й ліву ногу. При однойменному способі одночасно рухаються права рука й права нога, потім ліва рука й ліва нога. Дошкільнят навчають повзати обома способами.
Вправи з повзання поєднують з рухами, які сприяють випрямленню тулуба. Наприклад, після повзання під дугу встати, підняти руки через сторони вгору й сплеснути в долоні над головою або підстрибнути на обох ногах.

Дошкільники всіх вікових груп повинні оволодіти вправами у підлізанні під дугу (мотузок) та пролізання в обруч боком і грудьми вперед. Підлізаючи й пролізаючи грудьми вперед, дитина підходить до обруча, ступає крок уперед, присідає, просуває вперед голову й тулуб, потім — другу ногу

.
При підлізанні та пролізанні боком дитина повертається лівим або правим боком, робить широкий крок уперед, нахиляється, просуває вперед голову й тулуб, а після цього — другу ногу. 


Для дітей другої молодшої та середньої груп значну складність становлять вправи з лазіння по гімнастичній стінці й похилій драбинці. При лазінні по цих приладах вони погано координують рухи ніг та рук, часто виявляють нерішучість. Тому молодших дітей спочатку навчають лазінню приставним кроком: дитина тримається обома руками за один щабель, ноги теж на одному щаблі, потім вона переставляє по черзі руки і ноги на наступний щабель і т. д.


Пізніше, у середній групі, домагаються, щоб дошкільнята не пропускали щаблів під час лазіння по гімнастичній стінці та драбинці вгору і вниз, не ставили одночасно руки та ноги на один щабель, а переступали б через нього однією ногою. Під час виконання цих вправ педагог стоїть поруч і в разі потреби допомагає вихованцеві. 


До дітей старшої та підготовчої до школи груп під час виконання вправ з лазіння вимоги підвищуються: пересуватися приставним кроком з одного польоту гімнастичної стінки до другого; лазити поперемінним кроком (різнойменним та однойменним способами) ритмічно, не пропускаючи щаблів, правильно координуючи рухи рук і ніг.


Дошкільники цих груп вчаться також перелазити через гімнастичну лаву або колоду. Найпоширеніші два способи перелізання. Перший — дитина, лігши на груди та живіт уздовж лави, переносить спочатку на протилежний бік ноги, потім руки або одну ногу й руку; а після — другу ногу й руку. При другому способі діти сідають на лаву (колоду) і, тримаючись за неї руками, переносять одночасно або по черзі ноги й перелізають на другий її бік.


Для дітей 6—7 років доцільно поєднувати різні види повзання та лазіння. Наприклад, проповзти в упорі стоячи по похилій дошці, один кінець якої закріплено на гімнастичній стінці на висоті 35—40 см, підвестися, тримаючись за щаблі; повернутися кругом, стати в упор стоячи на коліна і опуститися по дошці вниз. Лазити по гімнастичній стінці, переходячи приставним кроком з прольоту на проліт і т. п.


Вправи з лазіння потребують правильної організації дітей і обов'язкової страховки з боку вихователя.
 

www.avangardsport.at.ua/blog 

Спорт 8245 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Суворов + Хрущов = Медвєдєв?

Суворов + Хрущов = Медвєдєв? Автор: Олександр Піддубний Чергове турне президента Російської Федерації Дмитра Медвєдєва просякнуте...

Міжнародні відносини

Як метелики уникають небажаного сексу

Про своє відкриття японські вчені написали в часописі Enthomology.

Тварини

Брати мої російськомовні, напишіть, чого вам ще бракує

Автор: Олег Медведєв Відсутність у російської мови статусу державної компенсується відчутнішою її присутністю в усіх сферах громадського життя...

Політичні оглядачі

Вбити мову

Автор: Максим Стріха У Верховній Раді зареєстрований проект закону "Про мови в Україні", авторами якого є член Партії регіонів Олександр...

Культура/Суспільство

Зимовий похiд 1921 року

Автор: Артем Богдан 27 жовтня 1921 командування Армії УНР,у селi Мицьках зiбрало нараду i  розробило план, який передбачав надання воєнної...

Історія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.