Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Вправи з метання предметів

by Guest on Nov 1, 2012

Вправи з метання предметів розвивають окомір, координацію рухів, зміцнюють м'язи рук і тулуба. З цих видів вправ для дошкільнят найбільш оптимальними є метання на дальність і в ціль з місця.


Для дітей другої молодшої групи вправи в метанні в ціль та на дальність досить важкі, бо потребують певної координації рухового апарату, вміння розрахувати силу й точність кидка залежно від відстані до цілі та її розміщення (горизонтальна чи вертикальна ціль).


Тому з дошкільнятами цієї групи рекомендується проводити підготовчі до метання вправи: катання, кидання й ловіння м'ячів, кульок та інших предметів. Основна мета цих вправ — навчити енергійно відштовхувати від себе м'яч або кульку в заданому напрямі.


Підкидання м'яча вгору та ловіння обома руками. Тримаючи м'яч опущеними вниз руками, дитина кидає його вгору над головою на 0,5 м, а потім намагається піймати обома руками, не притискаючи до тулуба.


Вихователь також навчає дітей кидати м'яч об землю й ловити його після відскоку. Молодшим дошкільникам необхідно показати, як тримати руки під час ловіння м'яча: пальці ледь зігнуті «чашечкою», руки не притискувати до грудей, але й не дуже витягувати. п У середній групі запроваджується прокочування м'ячів, кульок між предметами, у «ворота» (ширина 40—50 см), метання мішечків з піском (вага 100 г), м'ячів, сніжок на дальність і в ціль (обруч або щит) з відстані 1,5—2 м.


Протягом року діти цієї вікової групи навчаються метати предмети на дальність і в ціль способом «з-за спини через плече».
Кидаючи предмет правою рукою, дитина повертається боком у сторону кидка, відставляє назад праву ногу і переносить на неї вагу тулуба, виконуючи змах рукою з-за спини через плече. Під час кидка вага тулуба переноситься на ліву ногу.


Під час формування цієї навички слід зосередити спочатку увагу на тому, щоб навчити дітей кидати предмет з-за голови, потім зайняти правильне вихідне положення ніг перед кидком. Останній елемент цього руху — перенесення ваги тулуба з однієї ноги на другу в поєднанні з широким змахом руки з-за спини через плече та енергійним кидком предмета.


Вправи з метання для дошкільників старшої та підготовчої до школи груп значно ускладнюються. Вихованці цих вікових груп вже повинні вміти кидати й ловити м'яч у парах, по колу; кидати м'яч угору або об стінку й ловити його 5—6 раз підряд; ударяти великий м'яч долонею об землю, повільно просуваючись уперед на відстань 4—6 метрів, накидати кільця на стержень (кільцекид) правою й лівою руками тощо.


Кидати м'яч один одному і вперед різними способами: знизу, від грудей, з-за голови, від плеча. Кидаючи м'яч обома руками знизу, ноги ставлять на ширину плечей, м'яч утримують пальцями знизу, під час кидка руки випрямляють у напрямку руху.
При виконанні кидка м'яча від грудей та із-за голови ноги ставлять приблизно на ширину плечей, м'яч тримають з боків розставленими пальцями. Кидок від плеча виконують однією рукою, відводячи її назад і прогинаючи трохи тулуб, протилежну ногу відставляють на один крок уперед. Усі ці кидки виконують енергійним рухом рук і тулуба в напрямку польоту м'яча.


У дітей старшої та підготовчої до школи груп продовжують удосконалювати навички метання предметів на дальність (старша група б—7 м, підготовча до школи 8—10 м) та в ціль способом «з-за спини через плече». Відстань для метання в ціль збільшується до 3—4 м. Більшість дітей краще й частіше кидають предмети правою рукою, внаслідок чого спостерігається значна відмінність у результатах кидання правою й лівою рукою. Тому доцільно пропонувати дітям виконувати вправи з метання в ціль та на дальність одночасно і правою, і лівою руками. Це забезпечить рівномірне навантаження на обидві сторони тіла дитини і сприятиме його гармонійному розвиткові.


Навички метання вдосконалюються в різноманітних рухливих іграх: «Мисливці і зайці», «Квач з м'ячем», «М'яч середньому» та під час виконання цікавих завдань ігрового характеру: «Прокоти м'яч у ворота», «Хто далі кине», «Влучи в обруч» та ін.

www.avangardsport.at.ua - Оренда гімнастичного спортзалу

Спорт 4887 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Накип – ворог праски і пральної машини

Автор: Ярина ЯРКО Вода містить солі кальцію і магнію. І чим їх більше, тим вода буде жорсткішою. Коли солі нагріваються, вони випадають у...

Корисні Поради/Повчальні

Як правильно харчуватися у спеку?

Автор: Олеся ПАСТЕРНАК Чим вища температура повітря надворі, тим більше вітамінів і води потребує наш організм. Природні вітаміни очищають...

Корисні Поради/Повчальні

Що таке Кріоцикли та Кріоконсервація?

Кріоцикл — це цикл екстракорпорального запліднення з використання замороженого біологічного матеріалу - ембріонів. Кріоцикл дозволяє, у...

Здоров'я

«Господар лісів» потребує захисту

«Господар лісів» потребує захисту  Автор: Марина ШКВИРЯ Карпатські ліси традиційно асоціюються в нас з гірськолижними...

Тварини

Шиншила – це не тільки цінне хутро…

Автор: Ігор БОГДАНОВ Великі чорні очі, густе, сіре з голубим відливом хутро, пухнастий хвіст, довгі вушка, одне слово, щось середнє між білкою...

Тварини

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.