Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Лист КГДУ до президента Канадської телерадіомовної корпорації CBC (Сі-Бі-Сі) :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Лист КГДУ до президента Канадської телерадіомовної корпорації CBC (Сі-Бі-Сі)

by Administrator on Apr 11, 2015

4-ого березня, 2015

Hubert T. Lacroix

President and CEO

Canadian Broadcasting Corporation

CBC/Radio-Canada Corporate Communications

P.O. Box 3220, Station C
Ottawa, ON K1Y 1E4

Шановний пане Лакруа,

До обов`язків Канадської Телерадіомовної Корпорації (CBC) входить дотримуватися збалансoваності, точності, чесності та справедливості у своїх репортажах. Корпорація також несе особливу відповідальність - інформувати канадців про загрозу їх цінностям, яку несе така держава-агресор як Росія. Більше того, понад  1200000 осіб українського походження в Канаді покладаються на інформацію від CBC про кризу в Україні. CBC висвітлює ці події з початку 2014.  І серед найкращих - репортажі з місця подій таких міжнародних кореспондентів як Нала Аєд.  Ми високо це цінуємо і вдячні за це.

Тим не менше, ми стурбовані, що в поспіху подати найостанніші і найгарячіші  новини, CBC втрачає  безсторонність і  об`єктивність на користь недостовірних новин або наперед заготовлених поглядів, що мають тенденцію викривляти дійсність. Це викликає плутанину  та нерозуміння ситуації. Це ганебна ведмежа послуга  для тисяч людей, які помирають в Україні у боротьбі за демократичні права і свободи. Так є, наприклад у випадку з такими некоректними висловлювання, як «так звані російські снайперські атаки» або «уявні порушення режиму припинення вогню». Існує дуже багато доказів на користь того, хто у цій війні агресор, -  і це Російська Федерація. Проте це не доноситься до канадських глядачів, коли у своїх репортажах дії РФ називаються "нібито".

Ми подвійно стурбовані тим, що канадські ЗМІ, а отже і громадськість, так само  сприйнятливі до пропаганди Росії та її брехні. Її пропагандистська машина працює на "коктейлі шовінізму, патріотизму та імперіалізму", як сказано одним журналістом. (The Economist, Mar. 29 2014). 10-ого квітня 2014 року у листі  до високоповажного Джона Берда, тодішнього міністра закордонних справ, ми вже висловлювали наше занепокоєння, що "російська громада в Канаді, відповідно до канадських цінностей, повинна, проте дотепер не засудила незаконну окупацію України президентом Путіним. "Путінська пропагандистська машина, із бюджетом у 40 мільярдів доларів, живе і процвітає в Канаді, і працює по двох новинних англомовних каналах, які ретранслюють ненависть Росії проти нашого демократичного устрою.  Аудиторія каналу RT (Росія сьогодні) охоплює 700 мільйонів осіб у всьому світі і 2700000 готельних номерів (Economist, 15-ого 2015). Його метою є "дискредитувати наратив ЄС, послабити підтримку законних урядів у регіоні, деморалізувати місцеве населення, дезорієнтувати західних політиків і підривати  концепцію вільної, незалежної, плюралістичної масової інформації ", - йдеться у листі міністрів закордонних справ Данії, Естонії, Литви та Великобританії  до Верховного представника ЄС із питань  закордонних справ, Федеріки Могеріні. Як заявив глава Всесвітньої служби BBC (Time , 19-ого січня 2015), для більшості західних ЗМІ фінансово непосильно змагатися із російськими каналами у протидії  московській пропаганді.

Російське державне телебачення використовує психологічні методи умовних  рефлексів, «призначені для викликування крайніх емоцій агресії і ненависті в глядача," говорить репортер BBC Стівен Енніс у статті «How Russian TV uses psychology over Ukraine  за 4 лютого 2015 (Як російське телебачення використовує психологію у війні проти України). Канадська група за демократію в Україні (CGforDU) не підтримує таку журналістику. Канада повинна  заборонити ці отруйні репортажі у нашому ефірі: у CBC повинні придумати дієвіші альтернативи. 

З цих причини і з метою забезпечення балансованішого подання інформації  канадським глядачам  у цій важливій війні проти демократичних цінностей по примату наративу Росії на наших телевізійних просторах, а тому і в серцях та розумах канадців, CGforDU просить CBC призначити постійного репортера в Україні із дислокацією у Києві, для отримання достовірних новин із демократично налаштованим ухилом у наших помешканнях. Канадські демократи занепокоєні діями Путіна, що є небезпечними не лише для України, а й для всього світу.

Точне і правдиве представлення фактів і безстороннє висвітлення подій, що є, врешті-решт, найціннішим активом корпорації, допоможе у розумінні цієї небезпеки.

Заздалегідь дякуємо Вам за серйозний розгляд цього прохання і висловлюємо готовність зустрітися в зручний для Вас час, щоб детальніше обговорити це важливе питання.

З повагою,

Ігор Цап
Оксана Башук Гепберн
Роман Карпішка
Мирослава Олексюк
Марта Онуфрів
Лада Рослицька
Оксана Шміґельська
Павло Суголов
Оля Танчак

cc: Esther Enkin, CBC Ombudsman for English Services

За детальнішою інформацією просимо звертатися:

cgfordu@gmail.com

Переклад з англійськoї: Dariya Dyryk-Cap

Міжнародні відносини 731 Переглядів

Author

admin

Administrator

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Курячі яйця обов’язково мийте!

Автор: Ірина КУШИНСЬКА Хочеться домашнього яєчка з яскраво-оранжевим жовтком? Йдемо на базар до бабусь, які розкладають у целофанових...

Здоров'я

Хто зібрав для Петлюри "петлюрівців"? Отаман і його армія

Автор: Дмитро Калинчук З появою першого секретаріату з військових справ Центральної Ради постать Петлюри серед вояків-українців на фронті стала...

Історія

У зимову холоднечу дичина вдячна за людське тепло

Автор: Іван ФАРІОН У ці січневі дні, коли через екстремальні морози дехто волів й носа не показувати надвір, пан Степан, навпаки, вибирається в...

Тварини

Королівський плід зберігає жіноче здоров’я

Автор: Лариса ПОПРОЦЬКА Вчені дійшли висновку: щоденне споживання граната знижує ризик виникнення раку молочних залоз У ході досліджень...

Здоров'я

Подвиг отамана Зеленого

Автор: Анатолій Зборовський Тридцятого жовтня в Києві відбулося вшанування пам’яти отамана Зеленого (Данила Терпила). У цей день 1919 року отаман...

Історія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.