Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Звернення Канадської групи сприяння демократії в Україні до депутатів Канадського парламенту щодо війни в Україні (22-ого жовтня, 2014 р.) :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Звернення Канадської групи сприяння демократії в Україні до депутатів Канадського парламенту щодо війни в Україні (22-ого жовтня, 2014 р.)

by Administrator on Nov 11, 2014

22 Жовтня, 2014
П. Джеймс Безан та п. Тед Опіц
House of Commons
Parliament Hill
Ottawa, ON

Панове,
Дякуємо, що нещодавно поділилися із членами занепокоєної канадської громади своїми спостереженнями стосовно війни, яку веде Росія в Україні, а також за те, що поцікавилися, якими можуть бути нагальні потреби, що парламентарі та уряд Канади могли б оперативно розглянути та вирішити.

Як заначено у редакційній статті у Washington Post, президент Росії Владімір Путін використовує військову ескалацію для досягення перемоги у вигляді розчленованої України та  її дестабілізації шляхом створення у її межах зони замороженого конфлікту, що в найближчому майбутньому унеможливить її членство у Європейському союзі та НАТО.
Президент Барак Обама і Канцлер Ангела Меркель глибоко помилялися: військове вирішення українського питання було. Путін побачив і скористався ним. І тепер ми маємо справу з цим.

Наша група провела широкі консультації з цього питання і на їх основі уклала список,  у якому наголошується значна роль, яку Канада може відіграти як один з найближчих  друзів України, якщо не «родичів», як заначив Прем'єр-міністр Стівен Гарпер.

Ми пропонуємо три розділи, у яких викладено конкретні дії для підтримки України:

I. Російська військова агресія в Україні та наслідки війни

Україна без військової допомоги Заходу перемагає у шестимісячній війні проти підтримуваних Росією терористів.  Це війна проти деспотизму та агресії і за демократичні цінності - свободу, суверенітет і територіальну цілісність - цінності Канади.
Україна і західні цінності мають перемогти. Щоб це сталося, Україні потрібна військова допомога. Тому:

1/ Канада повинна переконати Сполучені Штати Америки у тому, що роль світового лідера  вимагає жорсткішої позиції у протистоянні з Росією. Небажання Президента Обами дати військову відповідь на російську агресію в Україні лише заохочує президента Путіна.

2/ Канаді слід оголосити Росію державою-експортером тероризму як ISIS, Сирія та Іран і переконати США вчинити так само, а також заручитися підтримкою країн-однодумців, серед яких Австралія, Польща, Швеція та Балтійські країни.

 3/ Канада повинна діяти згідно рішення НАТО, за яким окремим членам блоку дозволено надсилати військову допомогу Україні, та закликати інших зробити те ж саме.

4/ Ні за яких обставин Росії не повинні дозволити підірвати позицію міжнародного співтовариства щодо нелегальної анексії Криму чи представляти Луганську та Донецьку області у переговорах. Оскільки Росія заперечує свою роль в розв`язанні конфлікту, то не повинна брати участь у його вирішенні.

II. Санкції
Не може бути жодного послаблення санкцій, поки Росія не звільнить Крим, Луганськ та Донецьк і не виконає взяті на себе зобов`язання, що викладені у Мінському протоколі, Будапештському меморандумі, а також у Загальній декларації прав людини ООН (примітка: Крим Україні не подарували. Його було обміняно на передані Росії українські південно-східні території).

Україна є постраждалою стороною; Росія є агресором. Вoна повинна заплатити за  вторгнення у суверенну державу, порушення світового порядку, розірвання міжнародних угод,  за вбивства, викрадення, тортури, вимушене переселення громадян іншої країни, за те, що зруйнувала економіку, інфраструктуру  і мирне життя свого сусіда. Щоб зупинити це:

1/ Канада повинна закликати демократичні країни посилити штрафні санкції щодо Росії, оскільки остання продовжує порушувати угоди про припинення вогню і не дотримується своїх міжнародних зобов'язань.

2/ Канада й інші повинні узгодити санкції, щоб усунути прогалини та засоромити тих, хто ними зловживає. Працювати імідж або фінансовими консультантами для корумпованих представників попередньої президентської влади України є рівносильним співпраці з терористами - і вимагає санкцій. Видалення двох російських банків зі списку санкцій, запроваджених Канадою, також має бути скасовано.

3/  Канаді слід згорнути контакти з Росією - політичні, урядові, спортивні, наукові, культурні - та розвивати їх з Україною, і переконати інші уряди зробити те ж саме. Такі заходи, як наприклад, пропутінський концерт у Лондоні, на який запрошено королеву Єлизавету, повинні називатися своїми іменами: це про-терористичні мітинги. Для Путіна вони засвідчують відсутність в Європі рішучості для протистояння протиправній поведінці Росії і тим самим послаблюють осуд, який санкції покликані донести.

4/ Канада повинна переконати інших членів Великої двадцятки, зокрема  Австралію  як країну, що прийматиме самміт, відкликати запрошення для Путіна. Це буде виявом поваги до австралійців, які загинули внаслідок  падіння збитого проросійськими терористами за допомогою російської зброї літака Малазійських авіаліній.  Канада також мала невинну жертву. Якщо цього не зроблено – це засвідчення пошани і заохочення хижака, а також визнання правдоподібності його брехні і пропаганди.

III. Боротьба з корупцією і впровадження реформ

Підтримка цінностей Майдану - гідність без корупції - вимагає створення довгострокових відносин між Канадою та Україною, які зможуть існувати, незважаючи на велику відстань. Спираючись на "родинні" відносини і наголошуючи на користі для обох країн, поглиблена  співпраця Канада - Україна надасть останній західного наставника, що допоможе їй у перехідний період, за час якого доведеться подолати корупцію та  втілити реформи.
В свою чергу, Канада зможе закріпитися в одній з найбільших і найбагатших країн Європи – на природні та людські ресурси -  і сприяти в її політичному та економічному розвитку таким чином:

1/ Допомогти Україні скасувати депутатську недоторканість, яка дозволяє злочинцям  видавади себе за законодавців і уникати судового переслідування;

2/ Створити цільову групу сприяння Україні, до якої увійдуть старші державні службовці, щоб допомогти Україні затвердити себе в якості нового рубежу демократичного світу. Цього можна досягти за підтримки Канади і застосування її особливих знань та найкращих практик у таких галузях, як військова, управління приватним сектором, судова, фіскальна, реформування податкової системи та реорганізація державного сектору;

3/ Співпрацювати  з українськими державними та низовими юридичними суб`єктами, зокрема надавати підтримку новоствореним громадським організаціям (на відміну від традиційних членів «НДО-кратії»), метою яких є боротьба з корупцією і проведення реформ для створення інституційних відносини та зміцнення потенціалу України;

4/ Розширення програм обмінів з Україною, замінивши відвідувачів з Росії на тих, що з України;

5/ З досвіду України зробити висновки про небезпеку втрати національної незалежності через передачу у власність Росії таких стратегічних галузей, як енергетика, сільське господарство, природні ресурси. Особливу увагу слід звернути на Канадську Арктику. Зменшити вплив російської пропаганди на канадців шляхом адекватного представлення  реальності;

6/ Надати Україні достатню кадрову та фінансову підтримку, щоб засвідчити відданість фундаментальним цінностям Канади та пришвидшити європейську інтеграцію України, яку вона обрала замість проросійського шляху.

Ще раз дякуємо вам за ваші наполегливі зусилля. Нам би дуже хотілося якнайшвидше взяти участь в обговоренні цієї критично важливої світової проблеми для подальшого визначення відносин між Канадою та Україною. Це особливо важливо, беручи до уваги вибори до Верховної Ради, які, за прогнозами, приведуть нові проукраїнські, прозахідні і прореформаторські  сили у парламент. Ми впевнені, що будь-яка допомога від Канади буде вітатися.

З найкращими побажаннями,
Оксана Башук Гепбeрн
Мирослава Олексюк
Марта Онуфрів
Оксана Шміґельська
Роман Закалужний

cc.
Rt. Hon. Stephen Harper
Hon. John Baird
Hon. Robert Nicholson
Hon. Julian Fantino
Hon.Thomas Mulcair
Hon. Justin Trudeau
Hon. Jason Kenney
Mr. Paul Dewar
Mr. Marc Garneau
Mr. Kevin Lamoureux
Ms. Peggy Nash

Mr. Wayne Marston
Mr. Mike Wallace
Ms. Francoise Boivan
Hon. Irwin Cotler
H.E. Roman Waschuk
H.E. Yves Brodeur
H.E. David Plunkett
Mr. Andrew Bennett
Mr. Paul Grod
Mr. Eugene Czolij
Mr. Victor Hetmanczuk
Mr. Stefan Romaniw

Переклад з англійськoї: Dariya Dyryk-Cap


 

Міжнародні відносини 849 Переглядів

Author

admin

Administrator

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Мова про мову. І не тільки

Мова про мову. І не тільки Автор: Марта Онуфрів (Торонто, Канада), журналіст Світова практика показала, що консолідація титульної нації разом...

Політичні оглядачі

Федеративна Республіка Україна: міф, утопія, провокація чи необхідніст

Автор: Олег Романчук Сучасна надцентралізація державного управління, замкненого винятково на Київ, призводить до поважних похибок у...

Культура/Суспільство

Психологія вибору

Автор: Ігор Лубківський Психологію виборця розглядають політичні психологи, професійні політики, рекламісти і соціологи. З цього приводу...

Права людини

Джерело Святої Ганни – духовний дар волинської природи

Автор: Валентина Одарченко 7 ceрпня – день святої Ганни. Ці іменини справляють і мешканці села Онишківці, розташованого на межі Рівненщини i...

Цікаво знати

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.