Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
ЛОНЦ «ВІКТОРІЯ» - лікування розсіяного склерозу та епілепсії! :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

ЛОНЦ «ВІКТОРІЯ» - лікування розсіяного склерозу та епілепсії!

by Administrator on Jun 22, 2015

У суспільстві завжди існувала проблема збереження здоров’я людини, проте сьогодні ця ситуація набула неабияких масштабів. Науково-технічний прогрес призвів не лише до суттєвих досягнень у науці та техніці, а й поставив перед суспільсвом нові виклики. Масове використання антибіотиків і харчових добавок у продуктах харчування, застосування гормональних препаратів у косметиці та засобах гігієни суттєво вплинули на здоров’я генофонду нації. Тож постає логічне запитання, чи можливо за таких умов зберегти здоров’я людини? Обговорити цю проблему я запросила Лікаря Наукової установи Міжнародного лікувально-оздоровчо-навчального центру «ВІКТОРІЯ» пані Вікторію Палінську. 

Пані Вікторіє, я знаю, що ЛОНЦ «ВІКТОРІЯ» доволі успішно впроваджує нові методики лікування досі невиліковних хвороб. Розкажіть, будь ласка, як усе починалось.

Наш лікувальний центр формувався поступово протягом 35 років і  пройшов всі етапи розвитку, спершу за межами України, а з 1994 року і у нашій країні. Засновником та провідним фахівцем центру був Палінський Ігор Зенонович.

Почалося усе з дослідження впливу полів та енергій на біологічні об’єкти. Мета таких досліджень полягала у тому, щоб знайти способи екологічно чистого немедикаментозного лікування, котрі дозволять, без ятрогенного впливу, відновити структуру будь-якої тканини організму людини. На той час, перед лікарями нашої установи, була поставлена, здавалося б, нездійснена мета – формування суглобової поверхні власними остеобластами при травматичних ураженнях кінцівок та деформуючих остеоартрозах,  формування нових фаланг пальців та м’яких тканин при гангренозному ураженні власними клітинами без оперативного втручання, збереження кінцівок при оклюзійно-стенотичних захворюваннях магістральних судин, відновлення м'яких тканин при опіковій хворобі різного ступеня тяжкості, вилікування епілепсії без протисудомної терапії, відновлення мієлінової оболонки провідних шляхів, тобто лікування розсіяного склерозу виключно за допомогою регенеративного лікування, відновлення роботи імунної системи при імунодефіцитних станах і таке інше… Наш лікувальний центр діяв за фактами звернення пацієнтів з різноманітними проблемами. Щоразу завдання ускладнювались: додавались нові патології, супутні захворювання, різні ступені компенсації пацієнтів, але кожен раз ми спостерігали позитивний клінічний ефект. Тому виникала потреба у проведенні навчальних курсів для лікарів, розширенні штату працівників та активній науково-трудовій діяльності усього колективу лікувального центру. 

Чим займається Ваш лікувально-оздоровчий центр сьогодні?

В першу чергу – це регенеративне лікування. Регенеративне лікування розсіяного склерозу, епілепсії, дитячого церебрального паралічу, полінейропатій різного ґенезу, радикуліту, м’язової дистрофії та інших неврологічних захворювань. Регенеративне лікування гострих та хронічних запальних процесів внутрішніх органів - гастриту, панкреатиту, гепатиту, ентероколіту та купірування гострих

станів, таких як, гостра ревматична лихоманка, гіпертермії вірусної і бактеріальної етіології, лікування травматичних ушкоджень кінцівок після проведення гіпсової іммобілізації та ін. 

Особливу увагу ми приділяємо проведенню превентативного регенеративного лікування молодих дівчат фертильного віку, з метою попередження виникнення вроджених вад розвитку у дітей та народження здорового покоління. Ми займаємося «зберіганням» вагітності та готуємо жінок до пологів, з метою забезпечити фізіологічний перебіг вагітності та пологів і попередити виникнення ускладнень в пологовому та післяпологовому періодах. 

Пані Вікторіє, чи займається Ваш центр науково-дослідницькою, просвітницькою та навчальною роботою?

Звичайно, науково-дослідницька робота, яка проводилася у центрі з самого початку заснування, дозволила нам пояснити процеси впливу статичного магнітного поля на біологічні об’єкти, дослідити процеси регенерації та репарації клітин у нормальних фізіологічних і патологічних умовах. Завдяки цьому ми можемо говорити про швидкість регенерації органів та тканин людини, а це дає можливість робити певні прогнози про час, котрий потрібен для регенерації при вищевказаних захворюваннях. Окрема увага приділялася вивченню впливу статичного магнітного поля на мертві (неживі) тканини. Також у нашій науковій установі активно продовжує здійснюватись внутрішня робота – написання патентних робіт, захист авторських прав, видання наукових навчальних посібників.

Протягом усього часу існування нашого Міжнародного лікувально-оздоровчо-навчального центру активно проводиться соціально-просвітницька робота з пацієнтами – громадянами Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини, Литви, Росії та України. Наша мета – донести до широкого кола громадськості інформацію про фізіологічну роботу організму людини, ознайомити суспільство з причинами захворюваності та методами діагностики і лікування, а також застосування регенеративного лікування при захворюваннях ЦНС та інших органів і систем.

Також провідні фахівці нашого лікувального центру проводили курси лекцій на тему регенеративне лікування за методикою Палінського І. З. для лікарів різних спеціальностей – терапевтів, педіатрів, неврологів, хірургів, акушер-гінекологів, лікарів нетрадиційної медицини країн Європи та України. Особи, котрі прослухали курс лекцій, отримали сертифікати міжнародного зразка.  З метою обміну досвідом, медичний персонал нашого лікувального закладу регулярно проходить стажування за кордоном. 

При ознайомленні з діяльністю Вашого центру, я помітила термін «вегетативна неврологія». Як вона впливає на життя людини?

Окрім загальновідомої інформації щодо анатомії, фізіології та патології роботи вегетативної нервової системи, можна впевнено сказати, це основна система організму, що регулює діяльність усіх органів та систем. Власне,

враховуючи роботу вегетативної нервової системи ми досягаємо позитивного результату під час лікування наших пацієнтів.

Один з основних методів, котрі практикують у Вашому центрі – це магнітотерапія. Розкажіть, будь ласка, про вплив магнітного поля на організм людини.

Застосування статичного магнітного поля використовується в якості основного засобу в регенеративному лікуванні організму людини. Статичне магнітне поле не накопичується в організмі людини і дозволяє, при правильному застосуванні та підході, регенерувати будь-яку його тканину – вилікувати усі гострі запальні процеси, завдяки протизапальній дії, та хронічні дегенеративні зміни, шляхом покращення трофіки тканин, проліферації клітин, регенерації та репарації тканин, за допомогою підтримання та активізації компенсаторних можливостей організму. 

Відомо, що Ви категорично проти використання гормональних препаратів. Які підстави існують для цього?

Прийом гормональних препаратів (разовий чи тривалий) несе за собою негативний вплив на організм людини: це пригнічення компенсаторних можливостей організму та ятрогенний вплив на нього, тобто розвиток таких явищ, як імунодепресія, артеріальна недостатність, гіпертонічна хвороба, м’язова дистрофія, порушення менструального циклу у жінок з ймовірним розвитком безпліддя, стероїдний цукровий діабет, епілептиформні судоми, психічні розлади і т.д.

На жаль, гормональні препарати активно почали використовуватись у більшості засобів гігієни в Україні з 1997 року, що свідчить про масове вживання їх, як дорослими, так і дітьми. Вже тоді ми звернули увагу на цю проблему, оскільки, працювали з компенсацією організму і побачили чітке зниження компенсаторних можливостей не лише у дорослих, а й у дітей та підлітків при первинному зверненні до нашого центру. Усі ці особи не застосовували гормональних препаратів в анамнезі з приводу захворювань, з котрими вони звернулись до нас. Перед нами постали запитання, які вже виникали під час роботи за кордоном у 70-і роки, тому шляхом виключення усіх засобів, що пригнічують компенсацію організму та із застосуванням комплексного регенеративного лікування нам вдалося вирішити ці питання та отримати потрібний клінічний результат. 

Таким чином, якщо людина знаходиться у стадії компенсації, то постійне потрапляння гормонального препарату до організму, навіть, у низьких дозах,  клінічно слабо відчутне, але час робить свою справу – поступове зниження компенсаторних можливостей організму, імунодепресія, розвиток трофічних та дистрофічних змін в органах та тканинах, порушення функції виведення даного препарату і накопичення його в організмі, порушення гормонального фону (гіперкортицизм, безпліддя); розвиток артеріальної недостатності (гіпертонічна хвороба, ішемічні та геморагічні інсульти, в тому числі і у дитячому віці)…

Гормональні препарати у засобах гігієни – не основний, але вагомий фактор у захворюваності судинними, гінекологічними та іншими захворюваннями. Щоб запобігти захворюванню потрібно виключивши фактори, котрі шкодять організму, зокрема, гормональні препарати як у продуктах харчування, так і у засобах гігієни. 

Що таке регенеративне лікування? 

Регенеративне лікування організму людини – це комплекс лікувальних заходів спрямованих на відновлення анатомічної цілісності (структури) та функціонування органів та систем. Це процес роботи з організмом людини, в котрому відбулися дегенеративні зміни і наша мета полягає у досягненні зворотних змін шляхом фізіологічної регенерації та репарації клітин і, як наслідок, регрес клінічних симптомів. 

Яке основне завдання регенеративного лікування? 

Завдання фізіологічного регенеративного лікування – зупинити розвиток захворювання та розпочати зворотній відновний процес. 

Для порівняння, при застосуванні гормональних та протеїновмістних препаратів розпочати відновний процес можливо лише в межах дозволеного організмом людини. 

Наша мета полягає у досягненні зворотних змін в організмі пацієнта шляхом фізіологічної регенерації (або відновлення) тканин, провідних шляхів, органів, систем та регресу клінічних симптомів. Приміром, у пацієнтів з неврологічними розладами – відновлення зору, чутливості, об’єму рухів у кінцівках, функцій органів тазу, координації рухів, тощо...

Вікторіє Ігорівно, розкажіть, чому важливо проводити комплексне лікування цілого організму, а не кожного органу зокрема?

У нашому лікувальному центрі існує системний підхід до діагностики та лікування захворювань пацієнтів, оскільки ми розглядаємо організм людини, як «єдине ціле». Функціонування одних органів взаємозв’язане з функціонуванням інших, а тому порушення в роботі однієї системи призведе до розладів роботи іншої. Системний підхід забезпечує системний результат і в діагностиці захворювань, і в їх лікуванні, незалежно від методів і засобів, що застосовуються.   

Я звернула увагу на те, що вагому роль Ви приділяєте проблемі відновлення здорового генофонду нації.

Так, і на нашу думку – це те, на чому потрібно робити акцент. Під впливом багатьох зовнішніх факторів, стресових ситуацій, ритму життя, власне, «людського фактору» люди не завжди задумуються про те, якими у них народяться діти… як вони розвиватимуться... та й чи, взагалі, вони зможуть їх мати...

Станом на сьогоднішній день від безпліддя страждає кожна 5 родина України, 17% бажаних вагітностей - самовільні викидні, неонатальна смертність немовлят складає 50-80%... Загальна чисельність населення України щороку знижується на 500 тис. осіб...

Програма відновлення нації існує в нашій науковій установі уже тривалий час і кожен громадянин України та інших країн може взяти у ній участь. 

Суть програми: проведення регенеративного курсу лікування усім молодим подружнім парам, молодим дівчатам фертильного віку з метою забезпечення фізіологічного перебігу вагітності, пологів та народження здорових дітей з контрольним оглядом та спостереженням у післяпологовому періоді. 

У нашій лікувальній установі існує поняття застосування регенеративного лікування з превентативною метою, тобто з метою попередження виникнення захворювань.

До цієї ж категорії відносяться пацієнти-жінки, подружні пари з ризиком чи з фактом народження дитини/дітей з вродженими вадами розвитку. Жінки та чоловіки з діагнозом безпліддя, із запальними захворюваннями органів тазу та гормональними змінами; жінки, котрі перенесли самовільні чи штучні переривання вагітності в анамнезі; жінки, у котрих виникає проблема виношування вагітності. 

Очікуваний результат цієї програми: народження здорового покоління і відновлення генофонду нації, відсутність вроджених вад розвитку у дітей, відсутність самовільних викиднів, зменшення кількості випадків безпліддя та смертності немовлят.

Скільки пацієнтів пройшли через Ваші «руки»?

Однозначно відповісти не можу, оскільки це робота цілої команди фахівців протягом 35-ти років. Але точно можу сказати, що це достатня кількість пацієнтів для того, щоб говорити про позитивні клінічні та патогенетично обгрунтовані результати.

Також я запросила до нашої розмови кількох колишніх пацієнтів і попросила розповісти про те, що їх привело  до лікувального центру «ВІКТОРІЯ». Пане Романе, розкажіть, будь ласка, з якою проблемою Ви прийшли у  лікувальний центр «ВІКТОРІЯ»?

Коли я навчався у 6-му класі (зараз мені 40 років) мені поставили діагноз розсіяний склероз. З того часу, я, неодноразово, проходив курси лікування у неврологічних відділеннях різних лікувальних закладів. 

Яким був результат лікування?

Відверто кажучи – ніяким. Мене запевнили у тому, що хвороба невиліковна, а мій стан буде поступово погіршуватись. На жаль, так і сталось.

Але сьогодні, наскільки, я розумію, Ви цілком здорова людина. Розкажіть, що трапилось?

Три роки тому назад моя дружина дізналась про існування лікувального центру «ВІКТОРІЯ» і ми звернулись туди за консультацією. Після огляду лікаря нас запевнили, що мій стан можна покращити, пройшовши курс магнітотерапії. Я, справді, почувався дуже погано, а тому відразу погодився на лікування.

І якими були результати лікування?

На сьогоднішній день я повністю здоровий, легко переношу фізичні навантаження, працюю і, загалом, веду повноцінний спосіб життя. 

Чи виникає у Вас потреба і надалі звертатись у лікувальний центр?

Час від часу я відвідую свого лікаря, щоб слідкувати за динамікою стану здоров’я та не допустити  рецидиву хвороби. У той час, як медицина винесла мені «вирок», фахівцям лікувального центру «ВІКТОРІЯ» вдалось повернути мені можливість повноцінно насолоджуватись життям. За що, я їм щиро вдячний!

Пане Романе, бажаю Вам доброго здоров’я та здійснення усіх сподівань. Також я запросила до розмови пані Тетяну. Знаю, що Ви лікували у центрі свою донечку, розкажіть, будь ласка, що трапилось з нею.

До трьох років моя донечка була повністю здоровою, проте, у три рочки вона підхопила, ймовірно, вірусну інфекцію. Педіатр призначила курс антибіотиків, і тут почалось щось жахливе. Відразу після першого уколу з дитиною почали відбуватись неймовірні речі. Донечка заціпеніла, губи стали сині, погляд зосереджений в одній точці і, загалом, дитина ні на що не реагувала. Незважаючи на те, що ми постійно лікували дитину у неврологічному відділенні дитячої лікарні, стан дитини з кожним днем погіршувався. На жаль, лікування спричинило зворотній ефект і дитина стала інвалідом…

Пані Тетяно, розкажіть, що допомогло Вашій донечці?

Наші друзі порадили звернутись у ЛОНЦ «ВІКТОРІЯ». Після огляду, лікар Палінський І.З. дав нам надію на одужання. Ми розуміли, що це не може статись раптово, бо стан дитини, справді, був критичним (важка форма епілепсії). Нам призначили курс магнітотерапії. Спершу, потрібно було очистити організм дитини від гормонів, оскільки, нас буквально «посадили» на дексаметазон та хімічні медикаменти. 

Яким був результат лікування у ЛОНЦ «ВІКТОРІЯ»?

Вже протягом першого року лікування стан дитини суттєво покращився, але рецидиви, на жаль, ще траплялися. Наш лікар був готовий прийти на допомогу у будь-який час, протягом цілої доби ми були на телефонному зв’язку. Через 3,5 роки від початку лікування ми досягли стабільної ремісії.

Як зараз почувається Ваша дитина?

На сьогоднішній день, моя донечка повністю здорова, а дільничий лікар вражений результатами лікування. Прогнози лікарів щодо погіршення стану здоров’я дитини не справдилися (втрата мови, розумова відсталість та ін.). Донечка – повністю розвинена і розумна дівчинка, успішно навчається у школі, діагноз та статус «інвалід дитинства» зняті.  

Пані Тетяно, як часто Ви проходите курс лікування?

Зараз вже немає необхідності проходити лікування, але час від часу ми приходимо на консультацію до лікаря, щоб спостерігати за розвитком та загальним станом здоров’я дитини. 

Що Ви можете порадити батькам, дітям котрих ставлять невиліковні діагнози?

В першу чергу не опускати рук, молитися та шукати кваліфікованих лікарів. Завдяки фахівцям лікувального центру «ВІКТОРІЯ», я знову щаслива мама, у котрої росте здорова дитина! Я переконалася, що немає невиліковних хвороб.

Пані Тетяно, бажаю Вашій донечці міцного здоров’я та успіхів у навчанні. Пані Вікторіє, пані Тетяно, пане Романе щиро дякую Вам за нашу розмову.

 

Статтю підготувала: Зоряна Бровко 
вул. Акад. Сахарова 44/65, м. Львів - 79012
 тел.: +38 032 238-86-68 (з 10:00 до 12:00 в робочі дні)

www.lonc-victoria.com.ua

Здоров'я 1541 Переглядів

Author

admin

Administrator

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Центр життя

Автор: Тетяна Клименко За статистикою щороку в Україні народжується близько 4000 дітей з вродженими аномаліями серцево-судинної системи, 40 000...

Здоров'я

«Окупанти без маски»: спеціальні агентурно-бойові групи МДБ на теренах

Автор: Галина Терещук У Львові презентували книжку «Окупанти без маски», в якій вперше у повному обсязі опубліковано документ з архівів КДБ про...

Література

Перлина східних Карпат

Автор: Ніна Бай Погодьтеся, часто буває, що, відвідавши чимало далеких країн, ми іноді не встигаємо помилуватися і по-справжньому оцінити красу...

Туризм і дозвілля

«Білим воронам» не позаздриш

Автор: Наталя ДРУЖБЛЯК Найчастіше жертвами цькувань стають дівчатка, які копіюють терплячих і покірних матерів Олега в класі називали......

Сім’я і виховання

Банкет

Що і як їдять Зазвичай першими подають холодні закуски. Вони мають лише викликати апетит, але аж ніяк не задовольнити його. Треба знати міру....

Кулінарія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.