Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Добродійні організації

Збудуємо храм у Севастополі

by Богдан Юданов on Sep 4, 2008 1166 Переглядів

Збудуємо храм у Севастополі
Збудуємо храм у Севастополі
 
   Українська греко-католицька парафія у Севастополі звернулася до Благодійної групи збереження української спадщини з проханням про матеріяльну допомогу в побудові місцевого храму Успіння Пресвятої  Богородиці. До прохання додано добре опрацьовану документацію.
   Всім сьогодні відоме непевне становище українства в Криму та наполегливість ворожих  прoтиукраїнських старань, зокрема в Севастополі. Отже, якщо наші відважні земляки матимуть успіх – буде в ньому безсумнівна частка закордонних українців у збереженні наших історичних територій.
 
  Леся Храплива-Щур, Лондон, Канада
 

Проєкт Української ...

Continue reading

Суспільна Служба Українців Канади (ССУК) Манітобська Філія

by Ігор Цап on Oct 7, 2008 2657 Переглядів

Суспільна Служба Українців Канади (ССУК) Манітобська Філія
Хто Ми Суспільна Служба Українців Канади – (ССУК) Манітобська Філія це самоврядна благод

Continue reading

Час тверезіти

by Administrator on Feb 23, 2009 1574 Переглядів

Час тверезіти
Час тверезіти
Автор: Ольга Жила
Фото: muslib.ru Рок-співак Юрій Шевчук не приховує своєї залежності від спиртного Столичні Анонімні Алкоголіки святкують своє 20-річчя. Порівняно з іншими європейськими країнами та Сполученими Штатами Америки, українська мережа Анонімних Алкоголіків – невелика. Експерти це пояснюють тим, що групи само- та взаємодопомоги не "вписуються" в український  менталітет з нашим «моя хата з краю».
В останній тиждень лютого cпільнота анонімних алкоголіків (далі - АА) Києва традиційно відзначають своє день народження. Цього року вони святкуватимуть ювілей – двадцять років з моменту заснування АА Києва. Спільноти анонімних алкоголіків поширені в усьому світі, їхня мета  – допомагати собі та іншим залишатися тверезими. Символом АА є верблюд. Ця тварина багато п’є й довго витримує ...

Continue reading

Україна і Мадагаскар знаходяться на дні рейтингу благодійності

by Guest on Sep 10, 2010 1079 Переглядів

Україна і Мадагаскар знаходяться на дні рейтингу благодійності
Британська гуманітарна організація Charities Aid Foundation (CAF) 8 вересня оприлюднила "Світовий рейтинг благодійності".
Україна в цьому переліку опинилася у числі останніх, пише тижневик "Дзеркало тижня".
"Світовий рейтинг благодійності", як заявляють у CAF, - перша у своєму роді спроба оцінити рівень філантропії у різних країнах планети. Перелік визначився на основі опитування жителів більше 150 держав".
Кожній із країн належить індивідуальний індекс.
Він грунтується на трьох основних моделях благодійної поведінки: фінансові пожертвування, віддання власного часу (волонтерство) і допомогу незнайомим людям.
Рейтинг благодійності будувався за середнім показником, що базується на цих трьох факторах.
Так, очолили перелік Австралія і Нова Зеландія, чий індивідуальний індекс, наданий CAF, склав 57%.
Третє місце поділили Канада і Ірландія - 56%, ...

Continue reading

Чого потребують мешканці сиротинців крім солодощів, памперсів, миючих

by Guest on Oct 12, 2010 1111 Переглядів

Чого потребують мешканці сиротинців крім солодощів, памперсів, миючих
ПРЕС-РЕЛІЗ

Часто доводиться чути, що група людей навідалася у такий то дитячий будинок, накупивши для дітей апельсинів, бананів, соків і багато іншого смачненького. Здавалося б нічого незвичного у цьому немає, небайдужі допомогли сиротам. А може варто задуматися над запитаннями „Чого ж найбільше потребують діти?” та „Чи не завдаємо ми шкоди, даруючи дітям речі, які перелічені вище?”.

Continue reading

Отримав благодійну допомогу – сплати податок

by Guest on Oct 18, 2010 1180 Переглядів

Отримав благодійну допомогу – сплати податок
Автор: Наталка Коваленко, Олександр Лащенко

Звільнити від податкового тиску одержувачів благодійної допомоги пропонує законопроект, який розглядає Верховна Рада України. Наприклад, зараз інвалід першої групи має віддати близько 15% вартості візка, якщо його подарує не родич чи друг, а благодійний фонд. Такі ж ситуації виникають в інших випадках отримання благодійної допомоги. Як зробити її доступнішою?

Continue reading

Рятування видатної церкви гетьмана Мазепи

by Guest on Dec 31, 2010 1035 Переглядів

Рятування видатної церкви гетьмана Мазепи
Цей хрещатий п’ятибаневий храм 1708 р. є останньою фундацією славного гетьмана Івана Мазепи (1687-1709 рр.), неперевершеного будівника українських церков. Він є рідкісною за формами і декором спорудою у стилі західньоевропейського барокко в центральній Україні. Там зберігалась знаменита ікона Богородиці Дігтярівської, коштовні позолочені срібні шати до якої замовив гетьман.

Continue reading

Зроби добру справу, передплати україномовний National Geographic дітям

by DGoarrytor on Apr 2, 2013 893 Переглядів

Прошу всіх, від імені "И так поймут!" , тих у кого є така змога, передплатити новий УКРАЇНОМОВНИЙ журнал National Geographic Ukraine для дитячих будинків в Україні, аби українські діти мали можливість читати цікаву і пізнавальну періодику.

Continue reading

Відкритий лист-звернення до Світового Конгресу Українців, до українських громад, до кожного українця за кордоном

by DGoarrytor on Feb 24, 2014 704 Переглядів

У ці дні Україна ховає своїх золотих Дітей. Ховає тяжко. Уже немає сліз. Їх виплакано – море. Відпроваджуємо до неба наших хлопців, синів, батьків, братів, друзів. Кращих з кращих.

Continue reading

Благодійний фонд «Небайдужі серця», фонд якому довіряють тисячі людей

by Administrator on May 20, 2015 941 Переглядів

Сергей Хорунжий Основна мета благодійного фонду «Небайдужі серця» - це допомога людям, особливо дітям. Благодійний фонд «Небайдужі серця» працює в багатьох напрямах: допомога дитячим закладам, фінансова допомога на лікування, гуманітарна допомога для Сходу України, підтримка дітей,

Continue reading

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

"Толерантність української молоді - запорука демократії"

Автор: Груба Тетяна Нещодавно, а саме 2-4 серпня 2010 року, у м. Львові, відбувся семінар на тему :"Толерантність української молоді - запорука...

Освіта/Тренінг

Прес-випуск: Лісогосподарська діяльність у Глибоцькому районі за січен

За січень–червень 2011р. лісогосподарські підприємства Глибоцького району виробили продукції, робіт та послуг лісового господарства на суму...

Прес-випуск

Її пам’ятають усі

Автор: Світлана МУШТЕНКО Уявімо собі: одного теплого листопадового вечора 2009 року до будинку драматичного театру ім. І. Франка зійшлося...

Мистецтво/Рукоділля

Wikileaks: ''Україна стане мафіозною державою''

  Як свідчать нові документи, оприлюднені вебсайтом Wikileaks, чільний іспанський суддя сказав американському посольству у Мадриді, що...

Міжнародні відносини

Позитивна дискримінація

Автор: Павло Тарасюк Тривале перебування України в чужинському культурному просторі призвело до проблем із власне українською ідентичністю....

Політичні оглядачі

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.