•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Поділитися
Надіслати друзям
Пошук на сайті
Як опублікувати статтю
adsense_left2
Пошук у мережі
Статистика сайту
Ви відвідувач▲з 2009-01-14
Останні новини

Після контрольних поєдинків проти збірної Японії тренерський штаб української збірної визначився з тими гравцями, які будуть грати на ЧС в...

Кві 14, 2012
Головна стаття

Увага! Розпочався Kонкурс 2012 «Напишіть, щоб виграти»

(грошові призи)

Шановні автори та користувачі сайту Статті та блоги! З 1-ого січня 2010 року ЕzReklama проводить щорічний конкурс на сайті stattitablohy.ezreklama.com. Stattitablohy.ezreklama.com – це веб-каталог безкоштовних статей та блогів, написаних українською мовою, aвтори яких бажають поділитися своїми знаннями, поглядами та досвідом із користувачами цього сайту. Мета цього конкурсу – виявити та допомогти прихованим талантам. Конкурс проводитиметься на сайті stattitablohy.ezreklama.com. У конкурсі можуть брати участь особи з будь-якого куточку світу, які досягли 18-річного віку. Нехай щастить!

Умови та правила конкурсу читайте тут!

Результати конкурсу 2011 "Напишіть, щоб виграти"

Шановні користувачі та дописувачі сайту Статті та блоги!

Дуже дякуємо учасникам та всім, хто їх підтримав.

Отже, перелік конкурсних статей: Читайте тут!

Безкоштовна Панель для реклами

Підключення безкоштовне! Панель складається з URL посилань, які вказують на різні веб-сайти. Назва та URL посилання до веб-сайту дозволяє просувати Ваш сайт і збільшити відвідуваність. Ви просто додаєте назву вашого веб-сайту та його URL- адресу, а потім натискаєте на червону кнопку Plug. Зворотнього посилання не потрібно. Пам'ятайте: останній підключений сайт виштовхує перший, тому заходьте на наш сайт частіше, щоб перевірити, чи Ваша кнопка все ще знаходиться на Панелі. Кількість доступних місць обмежена.

Лист-звернення до голови Львівської обласної ради п. О. Панькевича з проханням зачитати на найближчому засіданні обласної ради

Президія Української Вільної Академії Наук (УВАН) у Канаді звертається до Вас, голови Львівської обласної ради, в справі нашого члена, Тараса Шаха, довголітнього директора, вчителя історії та будівничого середньої школи ім. Уляни Кравченко м. Бібрки Перемишлянського р-ну Львівської обл, який, серед неясних нам обставин і всупереч його фаховим адміністративним і педагогічним кваліфікаціям та загальній громадській пошані, у серпні цього, 2011 року, був усунений з посади директора й учителя цієї ж школи.

Читайте тут!

Дорогами Євро 2012 Україна-Польща

Співпраця продовжується

Головна стаття

Ім’я професора Станіслава Пономаревського, голови Фундації доброчинних громадських ініціатив «Україна-діаспора», добре відоме не тільки в Чернігові та за його межами, а й серед української громади м. Вінніпеґ. Та особисто познайомитись з ним ми мали можливість лише недавно, коли на офіційне запрошення Манітобського університету він на початку червня цього року відвідав наше місто. (Відео і фото )
Читати повністю, клацніть тут!

Заголовок, ім`я автора, зміст і лінк до Вашої статті або відео може бути виділений тут. $5/мic. Звертайтесь до admin@ezreklama.com

Банер реклама 1 Bidvertiser

Консервовані супи можуть бути небезпечними для здоров'я

Опубліковано: 2011-11-27 16:43:53

Любителі консервованих супів мають усвідомлювати, що хімічна речовина, котра використовується при виготовленні консервної банки, може потрапити в їжу, а звідти — в організм людини, попереджають науковці.
Тести на 75 добровольцях виявили, що компонент бісфенол А (дифенилолпропан технічний) знайшли у великих кількостях в їхній сечі після вживання супів у консервних банках, повідомляє журнал Американської медичної асоціації.

Попередні дослідження виявили взаємозв'язок між високими рівнями бісфенолу А і несприятливими наслідками для здоров'я.

Єврокомісія торік заборонила використовувати цю речовину.

Та бісфенол А як і раніше використовується при виробництві консервних банок, адже запобігає їхній корозії і допомагає довше зберегти їжу свіжою.

Ця хімічна речовина також використовується при виготовленні деяких банок і пляшок з безалкогольними напоями.

Дженні Кервайл, провідний автор останнього дослідження Гарвардської школи громадської охорони здоров'я, заявляє: "Ми знали про те, що вживання напоїв, які зберігалися в упаковці з деяких видів пластмас, може призвести до збільшення кількості бісфенолу А в організмі. Це дослідження свідчить про те, що консервована їжа може викликати ще більше занепокоєння, зважаючи на її широке розповсюдження".

Команда Дженні Кервайла просила добровольців протягом п'яти днів вживати або 360 мл свіжоприготованого вегетаріанського супу, або таку ж кількість супу з консервної банки.

Після дводенної перерви раціон добровольців змінювався: ті, що вживали раніше свіжоприготований суп, починали їсти страви з металевих банок, і навпаки.

Коли вчені досліджували сечу учасників обох груп, то виявилося, що після вживання свіжоприготованого супу в ній містилося 77% бісфенолу А, а після вживання страви з банки — 100%.

Таким чином, порція супу з консервної банки збільшувала кількість бісфенолу А в сечі двадцятикратно.

Загальна концентрація речовини в організмі становила 1,1 мкг/л після свіжоприготованого супу та 20,8 мкг/л — після консервованого.

Вчені при цьому не розглядали вплив речовини на здоров'я досліджуваних, але вважають, що це потребує подальших досліджень, навіть якщо збільшення вмісту бісфенолу А в організмі виявиться тимчасовим.

Науковий співробітник Карін Міхелс каже: "Значне зростання рівня бісфенолу А в сечі всього лише після однієї порції супу став несподіванкою і може викликати занепокоєння серед людей, що регулярно споживають продукти з консервних банок або щодня випивають кілька напоїв у банках".

Вона також вважає, що виробникам слід було б розглянути можливість відмови від використання бісфенолу А при виготовленні консервних банок.

У 2010 році Управління з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських препаратів США визнало шкоду бісфенолу А для здоров'я людини.

Речовина має схожу структуру з жіночим статевим гормоном естрогеном. Вчені вважають, що вона чинить негативний вплив на мозок і служить причиною низки онкологічних захворювань.

Новинар

 
Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Реклама 2 Adsense
Інструменти
ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ
Пиши українською
Тут спілкуються українською Чак Норрис
Ірина Фаріон. Рідна мова
Різне

Наші віджети

ViewMy Stats
Anti Spam