•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Христос Раждається
Поділитися
Надіслати друзям
Пошук на сайті
Як опублікувати статтю
Пошук у мережі
adsense_left

youadhere

Статистика сайту
Ви відвідувач▲з 2009-01-14
Link Exchange
Головна стаття

Увага! Розпочався Kонкурс 2012 «Напишіть, щоб виграти»

(грошові призи)

Шановні автори та користувачі сайту Статті та блоги! З 1-ого січня 2010 року ЕzReklama проводить щорічний конкурс на сайті stattitablohy.ezreklama.com. Stattitablohy.ezreklama.com – це веб-каталог безкоштовних статей та блогів, написаних українською мовою, aвтори яких бажають поділитися своїми знаннями, поглядами та досвідом із користувачами цього сайту. Мета цього конкурсу – виявити та допомогти прихованим талантам. Конкурс проводитиметься на сайті stattitablohy.ezreklama.com. У конкурсі можуть брати участь особи з будь-якого куточку світу, які досягли 18-річного віку. Нехай щастить!

Умови та правила конкурсу читайте тут!

Результати конкурсу 2011 "Напишіть, щоб виграти"

Шановні користувачі та дописувачі сайту Статті та блоги!

Дуже дякуємо учасникам та всім, хто їх підтримав.

Отже, перелік конкурсних статей: Читайте тут!

Безкоштовна Панель для реклами

Підключення безкоштовне! Панель складається з URL посилань, які вказують на різні веб-сайти. Назва та URL посилання до веб-сайту дозволяє просувати Ваш сайт і збільшити відвідуваність. Ви просто додаєте назву вашого веб-сайту та його URL- адресу, а потім натискаєте на червону кнопку Plug. Зворотнього посилання не потрібно. Пам'ятайте: останній підключений сайт виштовхує перший, тому заходьте на наш сайт частіше, щоб перевірити, чи Ваша кнопка все ще знаходиться на Панелі. Кількість доступних місць обмежена.

Лист-звернення до голови Львівської обласної ради п. О. Панькевича з проханням зачитати на найближчому засіданні обласної ради

Президія Української Вільної Академії Наук (УВАН) у Канаді звертається до Вас, голови Львівської обласної ради, в справі нашого члена, Тараса Шаха, довголітнього директора, вчителя історії та будівничого середньої школи ім. Уляни Кравченко м. Бібрки Перемишлянського р-ну Львівської обл, який, серед неясних нам обставин і всупереч його фаховим адміністративним і педагогічним кваліфікаціям та загальній громадській пошані, у серпні цього, 2011 року, був усунений з посади директора й учителя цієї ж школи.

Читайте тут!

Українські коляди, щедрівки і т щ

Це збірка відео кліпів українських колядок, щедрівок і вертепів.

Співпраця продовжується

Головна стаття

Ім’я професора Станіслава Пономаревського, голови Фундації доброчинних громадських ініціатив «Україна-діаспора», добре відоме не тільки в Чернігові та за його межами, а й серед української громади м. Вінніпеґ. Та особисто познайомитись з ним ми мали можливість лише недавно, коли на офіційне запрошення Манітобського університету він на початку червня цього року відвідав наше місто. (Відео і фото )
Читати повністю, клацніть тут!

Заголовок, ім`я автора, зміст і лінк до Вашої статті або відео може бути виділений тут. $5/мic. Звертайтесь до admin@ezreklama.com

Банер реклама 1

Зривайте огірки щодня! Їх від того стає більше

Опубліковано: 2009-08-06 14:59:15

Зривайте огірки щодня! Їх від того стає більше

 Автор: Роман ГОЛИНСЬКИЙ
--------------------------------------------------------------------------------

Урожайність та смакові якості огірків визначаються не лише хорошим доглядом за рослинами. Значною мірою залежать вони і від своєчасного та правильного збирання плодів.
 
Якщо з цією роботою запізнюватися і залишати на огудинні перерослі овочі, то зменшується утворення зав’язі. Річ у тім, що поживні речовини спрямовуються рослиною у великі плоди для формування насіння. Отож навіть один непотрібний жовтяк на кущі різко знижує врожай.

На початку липня, коли огірки ростуть повільно, їх зривають через кожні
2-3 дні. А тепер, у пік масового плодоношення, на грядку слід виходити щодня.

Збирають не лише здорові та гарні овочі. Обов’язково знімайте і нестандартні, деформовані чи хворі плоди. Адже вони також забиратимуть із рослини корисні компоненти, що можуть бути використані для наливання повноцінних огірочків.

Є свої вимоги і до техніки збирання. Найкраще зривати вранці, до настання спеки. Роблять це, обережно натискаючи великим пальцем на плодоніжку, аби вона залишилася на огудинні. У жодному разі не можна смикати рослину. До того ж намагайтеся не затоптувати пагони і листя, а також відривати їх від землі чи перевертати, адже такі дії травмують кущі та призводять до всихання.

Ще ж при зборі врожаю необхідно звернути увагу на форму і колір плодів. Якщо вони мають світло-зелене забарвлення, а верхівки загострені, це ознака того, що бракує азоту. Тоді овочі треба підживити. Для цього у 10 л води розчиняють 1 кг коров’яку або 0, 75 кг курячого посліду і 30 г аміачної селітри. 1 л такої рідини вистачить на 4 рослини. При потребі через 5 днів згадане «підживлення» можна повторити.

Коли огірки зелені, але звужені до плодоніжки і дуже розширені у верхній частині – це свідчить про нестачу калію. Тоді на грядку внесіть сульфат калію або хлористий калій (40 г на 10 л води).

Автор: Роман ГОЛИНСЬКИЙ.
Джерело: Високий Замок - інтернет версія,
www.wz.lviv.ua

 
Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Реклама
Інструменти
ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ
Пиши українською
Тут спілкуються українською Чак Норрис
Ірина Фаріон. Рідна мова
adsense_right
Різне

Наші віджети

ViewMy Stats
Anti Spam *}