•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Поділитися
Надіслати друзям
Пошук на сайті
Як опублікувати статтю
adsense_left2
Пошук у мережі
Статистика сайту
Ви відвідувач▲з 2009-01-14
Останні новини

Після контрольних поєдинків проти збірної Японії тренерський штаб української збірної визначився з тими гравцями, які будуть грати на ЧС в...

Кві 14, 2012
Головна стаття

Увага! Розпочався Kонкурс 2012 «Напишіть, щоб виграти»

(грошові призи)

Шановні автори та користувачі сайту Статті та блоги! З 1-ого січня 2010 року ЕzReklama проводить щорічний конкурс на сайті stattitablohy.ezreklama.com. Stattitablohy.ezreklama.com – це веб-каталог безкоштовних статей та блогів, написаних українською мовою, aвтори яких бажають поділитися своїми знаннями, поглядами та досвідом із користувачами цього сайту. Мета цього конкурсу – виявити та допомогти прихованим талантам. Конкурс проводитиметься на сайті stattitablohy.ezreklama.com. У конкурсі можуть брати участь особи з будь-якого куточку світу, які досягли 18-річного віку. Нехай щастить!

Умови та правила конкурсу читайте тут!

Результати конкурсу 2011 "Напишіть, щоб виграти"

Шановні користувачі та дописувачі сайту Статті та блоги!

Дуже дякуємо учасникам та всім, хто їх підтримав.

Отже, перелік конкурсних статей: Читайте тут!

Безкоштовна Панель для реклами

Підключення безкоштовне! Панель складається з URL посилань, які вказують на різні веб-сайти. Назва та URL посилання до веб-сайту дозволяє просувати Ваш сайт і збільшити відвідуваність. Ви просто додаєте назву вашого веб-сайту та його URL- адресу, а потім натискаєте на червону кнопку Plug. Зворотнього посилання не потрібно. Пам'ятайте: останній підключений сайт виштовхує перший, тому заходьте на наш сайт частіше, щоб перевірити, чи Ваша кнопка все ще знаходиться на Панелі. Кількість доступних місць обмежена.

Лист-звернення до голови Львівської обласної ради п. О. Панькевича з проханням зачитати на найближчому засіданні обласної ради

Президія Української Вільної Академії Наук (УВАН) у Канаді звертається до Вас, голови Львівської обласної ради, в справі нашого члена, Тараса Шаха, довголітнього директора, вчителя історії та будівничого середньої школи ім. Уляни Кравченко м. Бібрки Перемишлянського р-ну Львівської обл, який, серед неясних нам обставин і всупереч його фаховим адміністративним і педагогічним кваліфікаціям та загальній громадській пошані, у серпні цього, 2011 року, був усунений з посади директора й учителя цієї ж школи.

Читайте тут!

Дорогами Євро 2012 Україна-Польща

Співпраця продовжується

Головна стаття

Ім’я професора Станіслава Пономаревського, голови Фундації доброчинних громадських ініціатив «Україна-діаспора», добре відоме не тільки в Чернігові та за його межами, а й серед української громади м. Вінніпеґ. Та особисто познайомитись з ним ми мали можливість лише недавно, коли на офіційне запрошення Манітобського університету він на початку червня цього року відвідав наше місто. (Відео і фото )
Читати повністю, клацніть тут!

Заголовок, ім`я автора, зміст і лінк до Вашої статті або відео може бути виділений тут. $5/мic. Звертайтесь до admin@ezreklama.com

Банер реклама 1 Bidvertiser

Основні тенденції розвитку української культури.

Опубліковано: 2009-12-09 16:04:35

Основні тенденції розвитку сучасної української культури

Aвтор: Коломоєць Ольга

На мою думку, першим про, що варто говорити, -- є освіта, оскільки вона є основою самовідтворення в країні.

Гостра проблема кардинальних змін у сфері освіти зумовила проголошення в 1988р. "Основних напрямів реформи загальноосвітньої і професійної школи". Нової моделі вітчизняної освіти потребувала і поява на політичній карті світу незалежної України. У листопаді 1993р. Кабінет Міністрів затвердив програму щодо освіти, яка передбачала:

-децентралізацію управління освітою;

-диференціацію, гуманізацію, індивідуалізацію навчально-виховного процесу;

-безперервність освіти та варіативність навчальних планів і програм;

-переорієнтацію сфери освіти на пріоритетний розвиток особистості й створення для цього відповідних умов у суспільстві;

Отже плани були, але їх вирішення було в далекому майбутньому.

Суперечливі процеси спостерігаються  у сфері літератури та мистецтва. Українській літературі вже повернено донедавна забуті й заборонені імена. Це формує  у читача досить таки цілісну думку про українську літературу, повертає українському народові неоціненний для подальшого розвитку художньо- естетичний досвід.

Характерними рисами літературного процесу є утвердження світоглядно-естетичного плюралізму. Життєздатність та перстективність вітчизняної літератури засвідчує поява нової генерації літераторів.

   На мою думку, найскладніша ситуація є у кінематографі, що є дуже великою проблемою для України. Ще років 15 тому знімалося до 50 повнометражних ігрових фільмів щороку. Вже ближче до 2007-2009 років ми бачимо невтішну ситуацію, яка постановляє тільки старі сюжети. На жаль, нових зовсім немає.

  Динамічні процеси відбуваються в царині популярної української музики. Молоді виконавці заявляють себе на різних конкурсах -- "Червона рута", "Таврійські ігри", "Мелодія", "Оберіг"(Луцьк) тощо.

У сфері культури ми також можемо побачити, що розвиток міжнародних зв'язків сприяє поширенню української культури у світі. Після здобуття незалежності десятки країн світу уклали з Україною угоди про культурну співпрацю. Але існує багато негативних тенденцій, зокрема:

- маргіналізація культури;

-скорочення мережі установ культури;

-повільне формування правових засад культури, мистецтва;

обмеження фінансування культури;

-комерціалізація культури;

Мені здається, що для вирішення цих проблем потрібний  радикальних та виважений,  далекоглядний і продуманий підхід.

Автор: Ольга Коломоєць
Фото: ВікіСховище. Автор: Bumbaka

 
Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Реклама 2 Adsense
Інструменти
ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ
Пиши українською
Тут спілкуються українською Чак Норрис
Ірина Фаріон. Рідна мова
Різне

Наші віджети

ViewMy Stats
Anti Spam