•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Христос Раждається
Поділитися
Надіслати друзям
Пошук на сайті
Як опублікувати статтю
Пошук у мережі
adsense_left

youadhere

Статистика сайту
Ви відвідувач▲з 2009-01-14
Link Exchange
Головна стаття

Увага! Розпочався Kонкурс 2012 «Напишіть, щоб виграти»

(грошові призи)

Шановні автори та користувачі сайту Статті та блоги! З 1-ого січня 2010 року ЕzReklama проводить щорічний конкурс на сайті stattitablohy.ezreklama.com. Stattitablohy.ezreklama.com – це веб-каталог безкоштовних статей та блогів, написаних українською мовою, aвтори яких бажають поділитися своїми знаннями, поглядами та досвідом із користувачами цього сайту. Мета цього конкурсу – виявити та допомогти прихованим талантам. Конкурс проводитиметься на сайті stattitablohy.ezreklama.com. У конкурсі можуть брати участь особи з будь-якого куточку світу, які досягли 18-річного віку. Нехай щастить!

Умови та правила конкурсу читайте тут!

Результати конкурсу 2011 "Напишіть, щоб виграти"

Шановні користувачі та дописувачі сайту Статті та блоги!

Дуже дякуємо учасникам та всім, хто їх підтримав.

Отже, перелік конкурсних статей: Читайте тут!

Безкоштовна Панель для реклами

Підключення безкоштовне! Панель складається з URL посилань, які вказують на різні веб-сайти. Назва та URL посилання до веб-сайту дозволяє просувати Ваш сайт і збільшити відвідуваність. Ви просто додаєте назву вашого веб-сайту та його URL- адресу, а потім натискаєте на червону кнопку Plug. Зворотнього посилання не потрібно. Пам'ятайте: останній підключений сайт виштовхує перший, тому заходьте на наш сайт частіше, щоб перевірити, чи Ваша кнопка все ще знаходиться на Панелі. Кількість доступних місць обмежена.

Лист-звернення до голови Львівської обласної ради п. О. Панькевича з проханням зачитати на найближчому засіданні обласної ради

Президія Української Вільної Академії Наук (УВАН) у Канаді звертається до Вас, голови Львівської обласної ради, в справі нашого члена, Тараса Шаха, довголітнього директора, вчителя історії та будівничого середньої школи ім. Уляни Кравченко м. Бібрки Перемишлянського р-ну Львівської обл, який, серед неясних нам обставин і всупереч його фаховим адміністративним і педагогічним кваліфікаціям та загальній громадській пошані, у серпні цього, 2011 року, був усунений з посади директора й учителя цієї ж школи.

Читайте тут!

Українські коляди, щедрівки і т щ

Це збірка відео кліпів українських колядок, щедрівок і вертепів.

Співпраця продовжується

Головна стаття

Ім’я професора Станіслава Пономаревського, голови Фундації доброчинних громадських ініціатив «Україна-діаспора», добре відоме не тільки в Чернігові та за його межами, а й серед української громади м. Вінніпеґ. Та особисто познайомитись з ним ми мали можливість лише недавно, коли на офіційне запрошення Манітобського університету він на початку червня цього року відвідав наше місто. (Відео і фото )
Читати повністю, клацніть тут!

Заголовок, ім`я автора, зміст і лінк до Вашої статті або відео може бути виділений тут. $5/мic. Звертайтесь до admin@ezreklama.com

Банер реклама 1

Нові правила набору номерів. Поради

Опубліковано: 2009-09-08 12:30:01

 

Нові правила набору номерів. Поради

Автор: Артем Захарченко

З 14 жовтня Україна переходить на новий формат набору телефонних номерів. Усі вони стають з 11-значних 10-значними. І тепер для виходу на міжміську лінію замість вісімки треба буде набирати нуль. А подальший код набирати вже без нуля на початку.

Наприклад, якщо відома баба Параска Королюк з Тернопільської області вирішить з 14 жовтня зателефонувати до приймальні секретаріату президента, то їй не доведеться, як раніше, набирати 8-044-2262077. Тепер цей номер набирається так:

0-44-226-20-77

І знайомий гудок вона тепер почує не після вісімки, а, знову ж таки, після нуля. Аналогічна ситуація - з кодами мобільних операторів, які будуть набиратися за зразком 0-67-ХХХХХХХ або 0-50-ХХХХХХХ.

Новації придумані, насправді, не для того, щоб вигадати зайву мороку українським громадянам, звичним до старої системи. Вона має полегшити життя іноземним туристам, зокрема, тим, яких так чекають на "Євро-2012".

Справа в тому, що вихід на "міжмісто" через нуль - це стандарт для усього світу, окрім більшості пострадянських країн, та ще кількох держав Африки, розповів "Українській правді" колишній заступник міністра транспорту і зв'язку Олег Проживальский, який зараз працює директором з корпоративного управлiння та контролю МТС-Україна.

Закордонні номери тепер замість вісімки і десятки треба буде набирати через два нулі. Тобто, якщо баба Параска вирішить зателефонувати не Віктору Ющенку, а Бараку Обамі, то їй доведеться набирати не звичну послідовність: 8-10-1-202-4561111, а трішки інакше:

00-1-202-4561111

Прес-служба звертає увагу на те, що при здійсненні міжміського виклику нуль на початку номера повинен бути лише один. "При випадковому наборі другого поспіль нуля відбувається міжнародне з'єднання з відповідною тарифікацією. Просимо абонентів бути уважними при наборі номера", - зазначається в повідомленні прес-служби.

Якщо у вас в телефонах, мобільних або стаціонарних, номери збережені у старому форматі - 8 0YY ХХХХХХХ - то вам доведеться виділити час і повидаляти звідусіль вісімку, інакше номерами не можна буде скористатися.

Якщо ж всі номери збережені в міжнародному форматі, такому, який використовується при відправленні смс-повідомлень, а саме +380 YY ХХХХХХХ - то нічого змінювати не треба, номери працюватимуть і далі.

Так само не змінився порядок набору місцевих стаціонарних номерів. Тобто, з таксофону на київському вокзалі доведеться набирати звичні сім цифр.

Всі міжміські коди також збереглися, окрім Київської області, якій присвоїли код 045 замість спільного з Києвом коду 044. Експерти розповідають, що, наприклад, Біла Церква давно вже вичерпала свій п'ятизначний ресурс номерів, а для переходу на шестизначний не вистачало кодів.

Окрім того, у Київській області тепер не можна буде скористатися "коротким кодом". Наприклад, колись у Боярку можна було зателефонувати 8 298 ХХХХХ. Нині ж треба набирати 0 45 98 ХХХХХ.

Проте в інших областях правила короткого набору коду - через двійку - зберігаються. І можна буде, наприклад, з Вінниці набирати номер у Жмеринці за зразком: 0 232 ХХХХХ.

Зміниться також принцип набору так званих "номерів глобальних послуг": замість семизначного номеру такої служби в форматі 8 800 ХХХХХХХ або 8 900 ХХХХХХХ номери буде скорочено до шестизначних, а замість вісімки, закономірно, набиратиметься нулик.

"До нас надійшла рекомендація НКРЗ про те, щоб відсікали останню цифру таких номерів. А як буде відбуватися на практиці - ще невідомо", - зазначили у прес-службі "Укртелекому".

Іще одна перевага нової нумерації - це вивільнення ресурсу для набору коротких номерів. Раніше всі вони - 01, 03, 055 і таке інше - починалися з нуля. Тому трьохзначних номерів могло бути лише кілька десятків.

Весною 2009 року номери екстрених викликів було змінено на трьохзначні: 101, 102, 103. І тепер будь-якому таксі можна буде виділити свій тризначний номер - адже їх у кожному місті з'явиться близько тисячі. Всі вони в голові переплутаються, і буде весело.

"Компанії-перевізники та інші користувачі коротких номерів були, звісно, невдоволені, тому що в них ці номери були розрекламовані. Але в нас уже була велика черга із різних компаній, яким коротких номерів не вистачало", - розповів Олег Проживальський.

Описана вище реформа, за його словами, найвагоміший крок у чотирирічному плані реформування принципів нумерації, закінчити який планується 2010-2011 року. Далі планується запровадження додаткових служб з короткими номерами, запровадження збереження номера при зміні оператора і інші зворушливі обставини.

Зрозуміло, що всі оператори, мобільні і стаціонарні, були змушені витратитися на такі зміни. Наприклад, збитки компанії МТС-Україна від номерної реформи складають десятки мільйонів доларів.

Зокрема, компанії закупають нове програмне забезпечення, а також автовідповідачі, які повідомлятимуть вам, що ви набрали невірний номер.

Скажімо, "Укртелеком" обмежиться автовідповідачами, МТС близько трьох місяців надаватиме абонентам можливість телефонувати обома способами, а компанія "Київстар" надаватиме таку можливість "не менше місяця", повідомив її провідний спеціаліст зі зв'язків із пресою Сергій Товстенько-Забєлін.

Водночас, усі провідні компанії зв'язку пообіцяли, що на тарифи ця акція не вплине.

Зміни у правилах набору номерів:

Куди телефонувати

Старий формат

Новий формат

Міський номер

ХХХХХХХ

БЕЗ ЗМІН

Міжнародний формат номерів

+380 YY XXXXXXX

БЕЗ ЗМІН

Міжміські дзвінки або дзвінки на мобільні телефони

8 0YY XXXXXXX

0 YY XXXXXXX

Номер у Київській області

8 044 YY ХХХХХ

0 45 YY ХХХХХ

Дзвінок у межах Київської області

8 2 YY ХХХХХ

0 45 YY ХХХХХ

Дзвінок у межах іншої області

8 2 YY ХХХХХ

0 2 YY ХХХХХ

Міжнародний дзвінок зі стаціонарного телефону

8 10 ZZ YY XXXXXXX

0 0 ZZ YY XXXXXXX


Де XXXXXXX - номер абонента, YY - місцевий код або код мобільного оператора, ZZ - код країни.

Деякі короткі номери, що діють, зокрема, в мережі "Укртелекому" по вcій території України

Послуга

Старий номер

Новий номер

Пожежна охорона

01

101

Міліція

02

102

Державна швидка медична допомога

03

103

Аварійна служба газової мережі

04

104

Довідка про міжміські та міжнародні коди, крім Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Миколаївської, Одеської областей та м. Севастополь

8-11

0-171

Інформаційно-довідкова послуга

070

170

Приймання замовлень на розмови з населеними пунктами України

071

171

Довідкова послуга замовлень розмов з населеними пунктами України

072

172

Довідкова послуга замовлень міжнародних розмов

073

173

Приймання замовлень на розмови з готелю

074

174

Приймання замовлень на міжнародні розмови

079

179

Довідкова послуга з надання номерів

09

109

Централізована служба бюро ремонту телефонів

08(008)

1508

Довідка про скорочені номери

-

120

Служба точного часу

-

121

Прогноз погоди

-

122

Автор: Артем Захарченко

Джерело: Українська правда. Життя.

 
Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Реклама
Інструменти
ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ
Пиши українською
Тут спілкуються українською Чак Норрис
Ірина Фаріон. Рідна мова
adsense_right
Різне

Наші віджети

ViewMy Stats
Anti Spam *}