Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

УКРАЇНСЬКА ГРОМАДА ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ УРЯДУ

Posted on Jun 22, 2011

 

22 червня 2011 р., Оттава - як частина офіційної роботи Дорадчого комітету у зв'язках між Канадою та Україною, делегація керівних представників українсько-канадської громади прийняла участь у зустрічі, що тривала протягом половини робочого дня, 20-го червня із громадськими службовцями і політиками, щоб обговорити приоритети громади у канадсько-українських відносинах.

 

"Українсько-канадська делегація відкрито і щиро обговорила з канадськими урядовцями три основні проблеми у канадсько-українських відносинах, серед яких: 1) важливість нагляду за дотриманням і повага до людських прав в Україні; 2) повага до законів і прав громадянського суспільства та 3) усвідомлення критичної необхідності для прозорості і доброго керівництва," - заявив Ярослав Балан, голова Канадсько-українського комітету при Конґресі Українців Канади.

 

Делегація підкреслила занепокоєння та приоритети громади у багатьох ділянках, включно з потребою продовжувати підтримку демократичного розвитку в Україні, сприяти поширенню прав, розвитку громадянського суспільства і розвитку приватного сектору в Україні, потреба пильності у спостереженні за майбутніми виборами і в боротьбі з антидемократичними діями. Представництво Конґресу також наголосило, що переговори про вільну торгівлю повинні наполягати на забезпеченні гарантії людських прав та збільшенні кількості іміграції у Канаду.

 

Делегація зустрілася із представниками уряду від відділів Закордонних справ, СІДА, Міжнародної торгівлі та представниками трьох провінційних урядів. Ми також поділилися турботами громади із членом уряду Робертом (Бобом) Дешерт, секретарем міністра Закордонних справ і сенатором Рейнел Андрейчук.

 

"Канада відіграє основну роль у сприянні розвитку суспільних громадських груп, які працюють разом у ділянках людських прав, освіти, правових реформ, оскільки вібруюче громадянське суспільство є найкращим гарантом довготривалого демократичного розвитку України, " - заявила Анна Шиптур.

 

"Беручи до уваги розвиток в Україні після президентських виборів 2010 р.,ми закликаємо канадський уряд розпочати зараз підготовку до цілковитого спостереження за парламентськими виборами в Україні у 2012 році," -констатував Богдан Онищук. "Місцеві вибори у жовтні минулого року мали серйозні порушення, були відкинуті міжнародною громадськістю і засуджені організацією Об'єднаних Націй як такі, що не відповідають стандартам вільних та справедливих виборів. На додаток до повторного послання багаточисленної делегації канадських спостерігачів на вибори 2012 року, Канада повинна дати більший приоритет спостереженням за підготовкою до виборів в Україні на довгий та середній терміни та виявленню будь-яких антидемократичних махінацій, котрі ведуть до голосування, яким воно є."

 

"Ми заохочуємо уряд Канади використати усі можливі засоби, що є у їхньому розпорядженні для обговорення стурбованості Канади деякими регресивними напрямками розвитку в Україні та застерегти український уряд щодо потенційних наслідків його роз'єднаних та антидемократичних дій," - сказав Борис Потапенко.

 

Делегація також наголосила на питанні захисту людських прав. "Mи підтримуємо заходи, спрямовані на посилення торгівельних зв'язків між Канадою та Україною, включно з Договором про вільну торгівлю між Канадою та Україною. Але, щоб Договір про вільну торгівлю був дієвим, він повинен містити достатньо гарантій для захисту канадських інвесторів, введення у дію антикорупційних заходів в Україні та прийняття мір щодо захисту людських прав," - заявив Зенон Поточний.

 

До делегації представників української громади ввійшли: Ярослав Балан, голова Канадсько-українського комітету при Конґресі Українців Канади; Анна Шиптур, секретар Конґресу Українців Канади; Богдан Онищук, голова Канадсько-Української Фундації; Зенон Поточний, голова Канадсько-Української Торгової Палати; Борис Потапенко, екзекутивний директор Ліґи Українців Канади; Павло Міґус, голова Українського Національного Об'єднання, відділ Оттава та Тарас Залуцький, екзекутивний директор Конґресу Українців Канади.

 

 

Дарла Пеннер, пресовий референт Конґресу Українців Канади
телефон: (204) 942-4627
електронна адреса: dpenner@ucc.ca
інтернет-сторінка: www.ucc.ca  Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Саєнтологія - деструктивна секта в сучасному суспільстві

Автор: Степан Пасічник Сучасний світ стає все більше насиченим новими релігійними рухами, сектами. Людина у своєму пошуку Бога не раз опиняється...

Релігія/Духовність

Сорок років від часу висадки людини на Місяць

Сорок років від часу висадки людини на Місяць Автор: Ірина Мойсеєнко Бі-Бі-Сі, Лондон Фото 1: Американський прапор на Місяці встановив Ніл...

Історія

Молдовська війна за українців – Україна знову в стороні

Молдовська війна за українців – Україна знову в стороні Автор: Максим Плешко   Молдовська опозиція чекає від України, щоб та хоч...

Політичні оглядачі

«Зелений гай» – дитячий рай

«Зелений гай» – дитячий рай Автор: Ксенія Заграва Якась година дороги з обласного центру, і ми в передгір’ї Східних...

Туризм і дозвілля

Зізнання мами

Зізнання мами Автор:  Галина Титиш Біля мого будинку розташований один із центрів раннього розвитку дитини. Щоб знати, чого і як там...

Сім’я і виховання

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.