Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ КАНАДИ ЗАСУДЖУЄ ДОГОВІР МІЖ ЯНУКОВИЧЕМ ТА ПУТІНИМ

Posted on Dec 20, 2013

~~

ОТТАВА - 20 грудня 2013 р. Конґрес Українців Канади засуджує підписані в Москві паном Януковичем та паном Путіним договіри, які ставлять Україну цілковито під вплив Росії у економічній, політичній і культурній сферах. Протокол шостого засідання Російсько-української міждержавної комісії від 17 грудня розміщено на інтернет сторінці Президента Росії  http://news.kremlin.ru/ref_notes/1585  
та подано в українському й англійському перекладах: Russian Ukrainian Interstate Commission Minutes - Dec 17, 2013 

  

В той час, як аналітики і політики обговорюють лише оголошену Росією позичку у вигляді покупки державних акцій України на суму 15 мільярдів доларів та зниженя ціни на газ, справжнім питанням є те, чим саме Україна жертвує взамін.

 

Цей договір створює спільну промислову політику та діяльність спільних підприємств у стратегічних сферах української економіки таких, як газ, повітряний простір та авіація, ядерна енергетика, кораблебудування і транспорт. У переліку пунктів документу - «зближення технічних регламентів  Митного Союзу й України» та «включення російського рубля до першої групиКласифікатора іноземних валют та банківських металів Національного банку України». Стаття 28 вимагає від обидвох країн «розвивати механізми взаємодії на рівні правоохоронних органів та спецслужб двох країн» під приводом співпраці у проведенні Олімпійськиих ігор в Сочі.    

 

«Фактично без формального вступу в євроазійський Митний Союз пана Путіна, Президент Янукович погодився на максимальну співпрацю та прийняв цілковиту інтеграцію з Росією», заявив Президент Конґресу Українців Канади Павло Ґрод. «Ці угоди призведуть ні до чого іншого, як до втрати суверенності України, а також економічного, політичного і культурного рабства до Росії».

 

Крім того цей договір надає Росії можливість накласти вето на вступ України до Європейського союзу та укладання інших торгових договорів. Він вимагає від України «утримуватися від односторонніх дій стосовно здійснення змін в імпортній політиці, які в свою чергу можуть завдати економічної шкоди одна одній» (Стаття 2).

 

У цьому договорі здійснено важливий наголос на спільній співпраці між українськими та російськими військовими силами і укріпленні присутності російських військ на території України. Зокрема пан Янукович погодився «збільшити участь Російської Федерації у розвитку соціально-економічної сфери Севастополя та інших поселень - місцезнаходжень військових формувань Російського чорноморського флоту на українській території». Він погодився дозволити російському флоту входити та покидати українську територію без обмежень (Стаття 22) та дозволити переозброєння Російського чорноморського флоту (Стаття 24).

 

Крім вищезгаданого Україна погодилася на «розвиток і поглиблення співпраці у сфері середньої освіти» при домовленості між Міністерством освіти і науки Російської Федерації та Міністерством освіти і науки України (Стаття 30).

 

«Не менш важливим є той факт, що із висуненням економічних і політичних зв'язків із Росією на перший план і в той же час віддаляючи Україну від можливості розширення зв'язків з Європою, цей договір суттєво обмежив перспективи Києва здійснювати, як ніколи необхідні, реформи у економіці, юридичній системі і політичних закладах», заявив Ярослав Балан, Голова комітету Канада-Україна при Конґресі. «Ці фактори, а разом з ними і великі проблеми в управлінні фінансами в Україні  та суперечливі стратегії, які використовуються керуючою коаліцією для утримання нестійкої влади, є причиною того, що Україна підходить до моменту банкротства і наближення країни до розділення».

 

Продавши економічне майбутнє України Росії,Президент України поступився чи не найважливішою цінністю України - її ідентичністю. Підписавши План українсько-російських заходів щодо спільного святкування 200-ліття від дня народження Тарас Шевченка у 2014 році, пан Янукович віддав найбільш наглядний символ української національної самобутності на милість Росії. «Тарас Шевченко був поетом, який робив багато для того, щоб об'єднати наші народи», стверджував Янукович. «Він також був людиною із здатністю передбачення, який мав далекоглядне бачення і залишив нам велику спадщину». 

Насправді Шевченко був захисником свободи та самобутності мови та культури України, за що він був безперервно переслідуваний імперською царською державою, символи якої Президент Росії Путін у великій мірі відновив поряд із символами тоталітаризму радянської держави. 

 


 
 
 
 
 


UCC Media Contact:

The UCC National Office
 Telephone:  (613) 232 - 8822  
 Email: ucc@ucc.ca
 Website: www.ucc.ca

 

Пресовий референт Конґресу Українців Канади:

Hаціональний офіс KYK

телефон:  (613) 232 - 8822 

електронна адреса: ucc@ucc.ca
інтернет-сторінка: www.ucc.ca
 


Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Небезпечні дощі

Людина веде науковий прогрес  все вперед і вперед, при цьому забруднюючи природу  все більше й більше. З'являються нові екологічні...

Довкілля/Екологія

Китаєць зумів утримати на собі 26 кілограмів бджіл

Житель Китаю, 42-річний фермер Ван Далінь із провінції Хубей став переможцем конкурсу, в рамках якого бджолярам треба було утримати на своїх тілах...

Цікаво знати

Реклама перед початком відеоролика в Інтернеті відволікає 17% глядачів

Реклама перед початком відеоролика в Інтернеті відволікає 17% глядачів Демонстрація реклами перед початком відеоролика дратує глядачів, і 17% з...

Маркетинг

Історія фітотерапії.

Лікування цілющими травами завжди привертало до себе увагу людини. Щоб повніше і глибше зрозуміти причини, що зумовили разючу довговічність...

Здоров'я

Учені на прикладі птахів пояснили, чому люди зраджують

Учені на прикладі амадин пояснили, чому люди зраджують

Тварини

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.