Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Здоровий спосіб життя

by Юлія Гудошник on May 8, 2012

      Кожна людина хотіла б прожити щасливе та довге життя. Але ж ми забуваємо про найпростіші речі і все частіше завдаємо собі шкоди. Продивившись наш щоденний розклад, не складно зрозуміти, що своєму здоров’ю ми залишаємо так мало часу. Ритм нашого життя тільки пришвидшується, а більшість людей забуває про найважливішу складову – піклування про своє здоров’я. Нажаль, дуже багато тих, хто навіть не має наміру поцікавитись, як це стати іншим та кардинально змінити ставлення до себе.
      Здоровий спосіб життя – це ціла низка знань і умінь, які змінюють людину повністю. Не просто так, нас ще у дитячому садку та школі навчають правил гігієни, розповідають про важливість сну, прогулянок на свіжому повітрі, проводять ранкові розминки та уроки фізкультури. Все на що з дитинство ми не звертаємо уваги, дійсно впливає на стан нашого здоров’я, і тільки ми можемо корегувати його в потрібному для нас напрямку.
      Сьогодні все більше людей почали цікавитись станом свого здоров’я, лікарі все частіше виступають на телебаченні з порадами, як можна змінити своє життя, зірки намагаються показати на своєму прикладі, як вірно піклування про себе. Тренд на здоровий спосіб життя – ось як можна назвати тільки розпочатий період в житті суспільства.
      Кожна культура може запропонувати свою ефективну методику покращення духовного та фізичного стану. Якщо ви здивувались до чого тут духовне, але ж здоровий спосіб життя також включає і духовний розвиток, який допоможе буде спокійною та сповненою радості й щастя людиною. Працюючи над своїм внутрішнім станом, ми починаємо осмислювати свої проблеми, помилки, і звісно, починаємо розуміти, наскільки тісно все в нашому житті взаємопов’язано. Все має свій початок та свої причини, але розуміємо ми це тільки тоді, коли вже зіштовхнулися з проблемою. Розуміння наших помилок – ось найголовніша мета, бо зрозумівши це, ми зможемо розпочати шлях до свого відновлення. Покладаю великі сподівання на те, що з кожним новим поколінням ми будемо змінюватися на краще. Оволодівши певними знаннями, будемо навчати наступні покоління. Зараз же є тільки намагання донести до дітей все, що стане важливим для них надалі, бо тільки з віком ми розуміємо те, чому шкодимо змалку.
      Цікавим з цього приводу є вислів А. Вінцевича : «Здоровий спосіб життя в молодості – тягар, в зрілості – боротьбі з собою, а в старості – необхідність».
      Завжди важливо цікавитись основними принципами та правилами здорового способу життя, дотримуючись яких ми зможемо попередити багато небажаних хвороб, які викликані шкідливими звичками, впливом зовнішнього середовища та іншими зовнішніми і внутрішніми факторами.
      Розвиток людства приніс з собою велику кількість нових проблем. Так, наприклад, надзвичайно актуальною є тема залежностей. Інтернет поглинає майже кожного, але найбільш цьому впливу піддаються діти. Страшно розуміти, що ми самі створили для себе новий вид «наркотику». Важко уявити, як жити без використання інтернету, і у 21 сторіччі це справді стає неможливим. Але ж ми можемо хоч якось допомагати собі й відводити більше часу спорту,прогулянкам та великій кількості інших надзвичайно потрібних та корисних для нас речей.
      Актуальність здорового способу життя викликана зростанням навантажень на організм людини у зв’язку з ускладненням суспільного життя, збільшення ризиків техногенного, екологічного, психологічного характеру, які провокують погіршення стану нашого злоров’я.
      Пам’ятаймо про основні складові здорового способу життя: виховання здорових навичок ще з дитинства, відмова від шкідливих звичок, постійний рух, здорове харчування, гігієна, а також внутрішній духовний розвиток. Кожен з цих пунктів має велику кількість підпунктів, що надзвичайно важливі. Поцікавившись про кожен з них, ви відкриєте для себе новий, можливо інколи складний, але настільки потрібний для нас світ!

Здоров'я 1230 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

І бронхіт відступить...

І бронхіт відступить... Автор:  Леся ПИСАНКА Це захворювання органів дихання, що супроводжується підвищенням температури, задишкою,...

Здоров'я

Відеоформати

Відеоформати Aвтор: Ярослав Луцик З кожним днем відеопродукція займає все більше нашого інформаційного простору. Разом із цим розробники...

Комп`ютери

Вчені виявили у світовому океані майже 18 тис. видів невідомих істот

Вчені виявили у світовому океані майже 18 тис. видів невідомих істот Вчені, які проводили протягом 10 років дослідження світового океану,...

Тварини

Молодильний еліксир може… зістарити

Молодильний еліксир може… зістарити Автор: Лариса ПОПРОЦЬКА Дерматологи радять запам’ятати перелік інґредієнтів, які призводять...

Мода/Краса

Жахи з телевізора у реальному житті

Автор: Леонід Чупрій Троє підлітків вирішили повторити трюк, який вони побачили по телебаченню. Пізно ввечері вони натягнули через вулицю...

Сім’я і виховання

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.