Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Що таке Кріоцикли та Кріоконсервація?

by Малюх Алёна on Aug 3, 2011


Кріоцикл
— це цикл екстракорпорального запліднення з використання замороженого біологічного матеріалу - ембріонів.
Кріоцикл дозволяє, у разі необхідності, зробити наступні спроби штучного запліднення дешевшими, швидшими та комфортнішими. Доведено, що кріоконсервація жодним чином не впливає на здоров'я майбутнього малюка.

Що таке кріоцикл?


При ЕКЗ можна запліднити не одну-дві яйцеклітини, а близько десяти. Під час одного циклу
ЕКЗ в матку переносять два-три ембріони, а решту можна заморозити, щоб повторити спробу через два-три роки, коли пара вирішитьнародити другу дитину. Перенос розморожених ембріонів у матку називається кріоцикл.
кріоцикли та кріонсервація інтерсоно


У чому переваги та недоліки кріоциклу?


Кріоцикл дешевший за повний цикл екстракорпорального запліднення. Результативність складає 40%. Кріоцикл дозволяє знизити рівень гормонального навантаження на організм жінки, адже не потрібна додаткова стимуляція овуляції.

Кріоконсервація – метод за допомогою якого можна зберігати ембріони, після заморозки їх в рідкому азоті. Кріоконсервувати можна, також, гамети (сперматозоїди та яйцеклітини).

Кріоконсервація ембріонів:


Процедуру
кріоконсервація ембріонів проводять в тому випадку, якщо після проведення лікування методом ЕКЗ у пацієнтів залишаються «зайві» ембріони з хорошими показникам. Заморожені ембріони зберігаються в спеціальних пластикових соломках, які знаходяться в рідкому азоті. Обмежень на термін зберігання ембріонів немає.

Перенос розморожених ембріонів:

При відсутності вагітності після ЕКЗ з початком менструації (тобто вже в наступному циклі) можна проводити перенос розморожених ембріонів. В цьому випадку процедура стимуляції овуляції не проводиться, а призначаються лише ліки, що підготовлюють слизову оболонку матки для переносу ембріонів. Призначені препарати містять жіночі гормони, що змінюють в природніх умовах стан слизової оболонки матки під час другої фази менструального циклу і готують її до імплантації ембріона у випадку успішного запліднення.
Приблизно в середині менструального циклу слизова оболонка досягає потрібних характеристик (товщини і структури). Дальше проводять розмороження ембріонів і переносять їх в матку. Так як при кріоконсервації ембріонів ущільнюється їх оболонка, проводиться процедура допоміжного хетчінгу.

Необхідні умови для кріоконсервації ембріонів:

Кріоконсервація ембріонів проводиться лише для ембріонів з хорошими показниками якості і на строго визначеній стадії їх розвитку. Ембріони з поганими показниками не заморожуються - інакше відбувається деградація – руйнування ембріонів. Стадія розвитку відіграє важливу роль в процедурі кріоконсервації. Заморожують ембріони на стадіях зигот, 2-х, 4-х, 8-ми клітин і бластоцист.


Можливі наслідки при кріоконсервації і розморожуванні ембріонів:


Необхідно розуміти, що ембріони після процедури кріоконсервації і розморожування можливо будуть непридатні для використання в переносі через їх деградацію. В такому випадку, перенос ембріонів відповідно не проводиться. Але ймовірність усього - не більше 2%.

Як відбувається отримання, замороження і зберігання сперми:


Еякулят мужчина отримує шляхом мастурбації і збирає його в стерильний "контейнер". Матеріал, з якого виготовлений контейнер для сперми, перевірений на відсутність токсичного впливу на рухомість сперматозоїдів.

Після того, як сперма пацієнта отримана, лікар під мікроскопом досліджує основні показники якості сперми : концентрацію, рухливість, наявність нормальних форм сперматозоїдів. Це дослідження називається спермограмою, по своїй суті є експрес-діагностикою, яка надає приблизно 90% точності. 100% може забезпечити тільки добове дослідження фарбованого мазка.

Коли сперма отримана і досліджена, приступають до її замороження. Кріоконсервація - це багатоступеневий процес, що потребує професійних знань.

Сперму розміщують в невеликі пробірки, або паєти - трубочки, що нагадують соломки для коктейлів. Їх ретельно закупорюють і поступово, контролюючи швидкість замороження за допомогою спеціального приладу, охолоджують в азоті до температури -196 С .

Зберігання замороженої сперми здійснюють в контейнерах, заповнених рідким азотом - пробірках Дюара. Так, при температурі — 196 C в спеціальних пробірках і при постійному нагляді спеціалістів медичного центру сперма може зберігатись роками, до того часу, поки не настане час її використання.

Процедуру розморожування сперми здійснюють безпосередньо перед
інсемінацією або "заплідненням в пробірці" . На жаль, кріоконсервацію можуть пережити не всі сперматозоїди: число рухомих сперміїв знижується на 20-25%. Але для сперми, основні показники якої перед "замороженням" були в нормі, такі втрати не впливають на успішність процедури ЕКЗ. Частота настання вагітності в клініках в цілому світі, які застосовують таку технологію зберігається на високому рівні.
 

Здоров'я 2720 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Українським вітром можна замінити атом

Британія, яка випереджає багато інших країн у будівництві вітрових електростанцій біля узбережжя, мусить будувати їх ще більше, щоб виконати...

Наука/Технології

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ 2011 РОК

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ 2011 РОКУ повідомлення управління статистики у Кіцманському районі...

Цікаво знати

"Зелений змій" хазяйнує в українських селах

"Зелений змій" хазяйнує в українських селах Автор:  Юрій Штиль, для УП Не секрет, що сьогодні з карти України швидкими темпами...

Культура/Суспільство

Топ-10 дитячих техно-іграшок 2011-го року

Цифрова "Монополія", танцюючий робот-прибулець, "iPod" для немовлят - десятка найновіших техно-іграшок, перед якими в 2011-му році не встоїть жодна...

Розваги

Визначити твердість води дуже просто

Визначити твердість води дуже просто

Довкілля/Екологія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.