Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Корисне молоко

by Максим Воробей on Jun 23, 2011

Кожен знає, яку безліч видів, сортів, найменувань продуктів харчування використовує людина протягом життя. До деяких з них вона майже байдужа, не помічає їх відсутності, а іноді й уникає... Інші їй більше до смаку, від їх споживання вона відчуває задоволення або навіть насолоду.

Та це й зрозуміло, бо кожен з нас має особисті смаки і звички, своє уявлення про позитивну якість того чи іншого продукту харчування. Є люди, що віддають перевагу їжі з надмірною кількістю м'яса, інші обмежують свій обід стравами з овочів та борошна, або з безлічі продуктів вибирають рибу.
 

Навіть у сім'ї буває неузгодження смаків: мати любить морквяні котлети, син смажену картопельку, батько — свинячу відбивну, а донечка — морозиво. Як кажуть, про смаки не сперечаються. Та чи існує продукт, без якого не може обійтись жодна людина, не зважаючи на особисті смаки та звички, байдужість і зневажливе ставлення до деяких продуктів?

Всі знають, що продукти харчування повинні не тільки приносити людині насолоду від їх споживання приємним смаком, спокусливим запахом, відповідною консистенцією, привабливим кольором, але й бути корисними для організму.

Відомо, що в складі деяких продуктів переважають білки (м'ясо, риба, сир), в інших — вуглеводи (хліб, крупи, цукор). Овочі й фрукти — незамінні джерела вітамінів. Та серед натуральних продуктів немає таких «еталонних», які б повністю задовольняли потреби людини. І тільки доповнюючи один одного, в сукупності вони спроможні забезпечити організм всім необхідним для його життєдіяльності.
 

Читач матиме рацію, якщо звернеться з таким запитанням: невже немає такого продукту, який містив би всі необхідні людині поживні речовини, який хоч би й не був «еталонним», але наближався до нього?
 

Відповідаючи на можливе запитання, даємо стверджувальну відповідь: такий продукт існує. І Ви вже безпомилково здогадалися, взявши в руки цю книжку, що таким універсальним для людини продуктом є молоко. Саме воно наближається до ідеального для людини продукту харчування як за складом, так і за значенням у харчуванні.
 

Можна стверджувати, що не було на планеті людини, яка б змалку не харчувалася молоком. І якщо хтось почне доводити, що він «завжди не міг терпіти молочної їжі», нагадайте йому про той період його Можна стверджувати, що не було на планеті людини, яка б змалку не харчувалася молоком. І якщо хтось почне доводити, що він «завжди не міг терпіти молочної їжі», нагадайте йому про той період його життя, коли він нічого іншого не куштував, крім молока.
 

Молоко та продукти, що з нього виготовляються, медики рекомендують вводити в раціон літніх людей. Знежирені молоко, кефір і сир, масло й сметана легко засвоюються, забезпечуючи організм необхідними поживними речовинами, швидко перетравлюються. Ось чому молоко — обов’язковий продукт харчування літніх людей, який продовжує довголіття.
 

Ну, а що ж між дитинством та старістю? Може можна обійтись без молочної їжі? Вчені стверджують, що й тут без молочних продуктів не обійтись. І в середньому віці вони повинні бути обов'язково в наших раціонах. Сметана, сир, кисломолочні напої, вершкове масло та інші молочні продукти протягом всього життя повинні збагачувати Ну, а що ж між дитинством та старістю? Може можна обійтись без молочної їжі? Вчені стверджують, що й тут без молочних продуктів не обійтись. І в середньому віці вони повинні бути обов'язково в наших раціонах. Сметана, сир, кисломолочні напої, вершкове масло та інші молочні продукти протягом всього життя повинні збагачувати наше меню поживними речовинами, що містяться в молоці.
 

Академік І. П. Павлов назвав молоко «дивною їжею, виготовленою самою природою». Вчений дуже вдало відмітив найхарактернішу особливість молока: це, дійсно, їжа, оскільки в ньому є все те, що потрібно організму людини. В молоці містяться білки,жири, вуглеводи, вітаміни, мінеральні речовини. Причому всі ці компоненти збалансовані так, як необхідно для людини. І те, що молоко — таки їжа, а не напій (як вважають багато людей) підтверджують наймолодші споживачі цього продукту — немовлята, які завдяки йому у перші місяці життя нормально ростуть і розвиваються.
 

І хоч є сотні й тисячі рецептів страв, у яких молочними продуктами «і не пахне», можна стверджувати, що без молока й молочних продуктів раціональне харчування людей неможливе.Якщо наші доводи, читачу, Вас переконали й Ви з ними хоча б частково згодні, то назва книги «Всім про молоко» буде доречною, бо всі повинні мати науково обґрунтовану інформацію про цей унікальний продукт, щоб вміло споживати його для збереження та зміцнення свого здоров'я.
 

Мова піде про коров'яче молоко, бо саме воно порівняно з іншими видами молока (овечим, козячим, кобилячим) піддається промисловій переробці і з нього виготовляють різноманітні молочні продукти.
 

www.coralclub.ucoz.ua/publ

 

Здоров'я 1186 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Дисидентський рух в УРСР

Автор: Валерія Дроздова Дисидентський рух в УРСР Суперечливе «хрущовське» десятиріччя стимулювало оновлення суспільної свідомості....

Історія

Зривайте огірки щодня! Їх від того стає більше

Зривайте огірки щодня! Їх від того стає більше  Автор: Роман ГОЛИНСЬКИЙ...

Садівництво

Фортеця над Бугом

Фортеця над Бугом Автор: Сергій П’ЯТЕРИКОВ За кількістю безцінних пам’яток архітектури середньовіччя й ХVII–XVIII століть,...

Туризм і дозвілля

Топ-10 напоїв від застуди. Фото

При перших ознаках застуди, необхідно приготувати неміцний чорний або зелений чай, або випити настояну шипшину, або гарячий глінтвенйн.

Здоров'я

Простіше, ніж два пальці у розетку...

Простіше, ніж два пальці у розетку... Якби всі читали інструкції, в лікарів поменшало б роботи Автор:  Наталя ДРУЖБЛЯК Слово...

Корисні Поради/Повчальні

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.