Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Сурогатна мама, сурогатне материнство - що це і для чого? :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Сурогатна мама, сурогатне материнство - що це і для чого?

by Guest on Mar 17, 2011

Світ тримається на любові. Якщо поруч з вами людина, яку ви кохаєте понад усе, ви почуваєтеся впевнено і комфортно. І цілком природно прагнете, щоб світ усміхнувся до вас устами вашої дитини. Дитина змінює життя двох людей, сповнює його новим сенсом. Але, на жаль, трапляється, що замість радості материнства та батьківства, постає проблема безпліддя.

Коли пара перепробувала все, і жінка все одно не може народити та виносити дитину, то  єдиний шанс мати біологічну дитину - скористатися послугами сурогатної матері.

Сурогатне материнство - це допоміжна репродуктивна технологія, при застосуванні якої жінка добровільно погоджується завагітніти з метою виносити і народити біологічно чужу їй дитину , яка буде потім віддана на виховання іншим особам - генетичним батькам. Вони і будуть юридично вважатися батьками даної дитини, не дивлячись на те, що її виносила і народила сурогатна мати.

Незважаючи на те, що термін «сурогатне материнство» використовується дуже широко, очевидно, що найбільш точним формулюванням слід визнати норму, визначену Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я в Женеві в 2001 році: «Гестаційний кур'єр: жінка, у якої вагітність наступила в результаті запліднення ооцитів, що належать третій стороні, сперматозоїдами, що належать третій стороні. Вона виношує вагітність з тією умовою або договором, що батьками народженої дитини буде одна або обидві людини, чиї гамети використовувалися для запліднення.

Сурогатне материнство заборонено законом в Австрії, Норвегії, Швеції, Франції, деяких штатах Америки, Італії, Швейцарії та Німеччині. За порушення передбачається покарання аж до тюремного ув'язнення, наприклад, у Німеччині на строк до трьох років і штрафи, де, на відміну від Італії, покаранню не піддаються самі батьки-замовники сурогатної програми, а також сурогатні матері. Аналогічне законодавство, що передбачає три роки в'язниці і штраф 45,000 євро за «посередництво при виношуванні плоду для іншої особи» і «симуляцію, що применшує цивільний статус дитини», діє і у Франції.

У Бельгії, Ірландії, Фінляндії сурогатне материнство ніяк не регламентується законом, хоча і має місце.

В Австралії, Великобританії, Данії, Італії, Ізраїлі, Іспанії, Канаді, Нідерландах, окремих штатах Америки дозволено тільки некомерційне материнство.

В Ізраїлі угоду про сурогатне материнство має отримати схвалення спеціального комітету, що складається з соціальних працівників, лікарів і релігійних діячів.

Сурогатне материнство вкрай рідко зустрічається в Японії - японська Асоціація акушерства і гінекології в принципі не схвалює такий спосіб зачаття. Приватні клініки самі вирішують - надавати клієнтам такі послуги чи ні.

Мусульмани, які передбачають чоловічу полігамію, схвалюють сурогатне материнство.

В Україні дозволене сурогатне материнство на комерційній основі.

Отже, сурогатне материнство - це шанс стати біологічними батками свого немовля.

Запліднення сурогатної мами відбувається за допомогою допоміжних репродуктивних технологій - ЗІВ(запліднення ін вітро), ЕКЗ (ЕКО - екстракорпорльне заплідення), ШІ (іі - штучна інсемінація).

Ставлення до сурогатного материнства та сурогатних мам в суспільстві - неоднозначне. Одні вважають це сурогатне материнство позитивним явищем, інші - негативно ставляться до послцг сурогатної мами.

Але факт такий - сурогатне материнство діє на законних підставах в Україні, і багато медичних центрів і клінік пропонують послугу сурогатного мтаеринства.

Все ж таки, якщо наважилися скористатися послугами сурогатної мами - звернутися в приватний медичний центр, де всі послуги і процедури, що стосуються сургогатного материнства надають в сукупності. Це і обстеження, і медичний, адміністративний та юридичний супровід, відповідальність за всю документацію та наслідки.

Поки що на теренах України одним з напопулярніших медичних центрів, що займається сурогатним материнством - є медичний центр Інтерсоно. Клініка займається лікуванням безпліддя і користується високою популярністю через якість свох послуг.

Детальніше про сурогатне материнство та інші способи лікування безпліддя - читайте -

ТУТ!

 

Здоров'я 3021 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Івасюк в останній маршрутці

Івасюк в останній маршрутці Автор: Іван Фаріон Перехрестя Стрийської-Наукової. Пізній осінній вечір. Один з тих, в які хочеться швидше...

Блоги

Чому літературна «нобелівка» оминає Україну?

Чому літературна «нобелівка» оминає Україну? Aвтор:  Надія Степула Київ – Затамувавши подих, літератори всього світу...

Література

Будівництво з газобетону. З'єднання зовнішніх та внутрішніх стін. Боро

Пропонуємо Вам продовжувати користуватися нашими порадами по будівництву дому з газобетону. Як вже відомо з попередніх наших саттей, газоблоки...

Корисні Поради/Повчальні

Й. Шефтель: новий суд над Дем'янюком не має сенсу

Й. Шефтель: новий суд над Дем'янюком не має сенсу Автор: Дмитро Каневський Кореспондент Української служби Бі-Бі-Сі в Ізраїлі Йорам Шефтель...

Політичні оглядачі

Дорогами Господнього Провидіння

Дорогами Господнього Провидіння (до 65-річчя мученицької  смерті Блаженного о. Еміліяна Ковча) Напередодні свого візиту в Україну Папа...

Релігія/Духовність

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.