Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Інтимні проблеми українок

by Guest on Feb 20, 2011

 У 39% жінок віком від 20 до 80 років є негаразди в інтимному житті. Такими є результати міжнародних досліджень, в яких брали участь 27 500 жінок із 29 країн. Проте тільки 1% жінок з такими делікатними проблемами звертаються за допомогою до спеціалістів, тоді як свої сексуальні негаразди лікарям довіряють 14% чоловіків.

Українки також не звикли консультуватися з сексологами. Наприклад, у Київському центрі планування сім'ї, сексології та репродукції на первинну консультацію приходять лише 2-3 жінки щодня. І лише третина з них потерпає від дисгармонії в інтимних стосунках з партнером. Інші йдуть до сексологів з проблемами безплідності, ендокринної патології тощо, каже завідувач центру Борис Ворнік.

Довіряють сексологам переважно пацієнтки, які не досягли сорокарічного віку. Таких близько 80%.

"До 40 років у людей або вже певні усталені стосунки, які влаштовують обох партнерів, або ж вони звикають до думки, що їм нічого не допоможе і тому за цією допомогою не потрібно ходити. Що абсолютно не правильно", - розповідає професор Борис Ворнік.

Лікарі ж радять приходити до спеціалістів одразу, як виникли будь-які негаразди в інтимному житті: чи то зниження бажання, чи відсутність оргазму більше, ніж у 50-75% випадків, чи больові відчуття під час статевого акту тощо. Адже вчасне та грамотне лікування в переважній більшості допоможе подолати інтимні негаразди, переконують медики.

"Ранні пташки"

Раніше жіноче сексуальне здоров'я розглядалось у контексті дітородної функції і закінчувалось із менопаузою.

Сьогодні жінки починають жити статевим життям у більш юному віці, народження дитини планують на "кращі часи", а в похилому віці не забувають про інтим.

"Якщо колись статеві стосунки розпочинались у 19-20 років та пов'язувались із планами народити дитину, то зараз народження відкладається до 26-28 років", - ділиться спостереженнями головний науковий співробітник відділу сексопатології та андрології Інституту урології АМН України Оксана Ромащенко.

Сексуальний же дебют, за словами колишнього головного дитячого акушер-гінеколога МОЗ України Тетяни Татарчук, у третини підлітків відбувся в 15 років. Ці стосунки увінчались 13200 вагітностями, четверть з яких так і не закінчилась пологами. Така динаміка протягом п'яти років майже не змінювалась: плюс-мінус кілька вагітностей.

Окрім небажаного запліднення "ранній сексуальний дебют небезпечний ризиком швидко "вигоріти", перетворитись на "юних старців", яких нічим не здивуєш вже до 18-19 років", - розповідає доцент кафедри психіатрії, наркології і сексології Національного медичного університету ім. Богомольця сексолог Георгій Селюков.

Інтимні проблеми українок

"Коли говоримо про сексуальне нездоров'я жінки, маємо на увазі цілий комплекс проблем: психологічних, психофізичних, емоційних та їх відображення в певних фізичних проявах", - розмірковує головний спеціаліст з акушерства та гінекології МОЗ України В'ячеслав Камінський.

Тому тільки "лікар, розібравшись, розуміє, що в цієї жінки дисгармонія в сім'ї, а в цієї жінки - захворювання, які призводять до порушень сексуальних функцій, а в іншої - ендокринні розлади, в неї недостатньо гормонів. Інша - поведінково неграмотна", - пояснює Ворнік.

Винним у більшості сексуальних недуг українок, за спостереженнями Ворніка, є психологічний чинник. Тільки 25% припадає на інші захворювання.

Згідно з міжнародними дослідженнями, зменшення сексуального бажання у жінок з проблемами у сексі простежується у 26-43%, тоді як порушення в досягненні оргазму - 18-31%.

Медики тлумачать зниження лібідо тим, що сексуальне бажання найперше в голові жінки. Коли вона зайнята роботою, вихованням дітей, господарством, то пофантазувати часу не вистачає.

Мова йде про набуте зменшення сексуального бажання. За словами сексолога Георгія Селюкова, тільки одиниці страждають від конституційної фригідності, при якій жінка ні за яких умов не відчуває статевого збудження і оргазму.

"Первинне зниження або втрата сексуального бажання буває у хворих людей. А так звані асексуали насправді є антисексуалами. Вони відкидають сексуальність взагалі, як низьку та "брудну". Але насправді у них теж є сексуальність", - пояснює сексолог Георгій Селюков.

"Асексуали, які не хочуть сексу, - це глибоко хворі люди, в їхньому організмі на гормональному рівні щось дуже змінено. Коли ми говоримо про жіноче лібідо, маємо на увазі вторинний, опосередкований вплив на нього. Немає холодних жінок, є жінки не зігріті", - наголошує він.

Що ж стосується проблем при досягненні оргазму, то потрібно розуміти, що лікарі у більшості жінок простежують певну дистанцію від моменту активації сексуальної діяльності до старту оргастичної функції. В одних таке "визрівання" може тривати тиждень, в інших - місяць, рік чи десятиліття.

"Деякі вважають, що пік жіночої сексуальності припадає на 20-25 років. Але пік може припасти і на 45 років", - розповідає сексолог Георгій Селюков. Він додає: "Максимум сексуальної активності, ініціативності у чоловіків починається з 16-18 років, а в жінок ближче до 30 років, а то й пізніше. Хоч, звичайно, є й такі, що в 14-15 років дуже сексуально активні".

"Мені відомі ситуації, коли три-чотирирічні дівчатка переживають неодноразові оргазми, що виникають від свідомого сильного напруження промежини, живота, стегон тощо. У п'ять-сім років - це вже зовсім не рідкість. Відчуття, які сприяють пробудженню ерогенності, можуть виникати в 10-12 років, коли дівчата починають виконувати фізичні вправи (під час лазіння по канату, чи їзді на велосипедах, при ритмічному стисканні стегон) чи при направленні струменя води на статеві органи при гігієнічних процедурах після початку менструального віку", - пояснює сексолог.

Існує певна небезпека для жінок, що стартували в такому "форматі" реалізації своєї оргастичності. За словами Георгія Селюкова, жінка звикає до певного типу відчуттів, які практично неможливо відтворити в статевому акті, тому в неї виникає проблема в досягненні саме коітального (партнерського) оргазму.

Старим тут місце

За даними Американської Національної Ради людей похилого віку, третина подружніх пар, яким за 78, залишаються сексуально активними. До того ж 47% одружених жінок та 61% чоловіків, яким вже за 50, вважають, що сексуальні стосунки стали більш емоційно збагачені.

Дослідження проводились і в Україні в одному з госпіталів для ветеранів Великої Вітчизняної Війни. Люди, яким близько 80 років, і не думають сидіти на сонечку та згадувати колишні "подвиги". Таких було 32 із 144 подружніх пар.

"Пари, що зуміли адаптуватись одне до одного, у похилому віці при певних сурогатних формах сексуальних стосунків досягають психосексуального задоволення", - розповідає професор кафедри сексології та медичної психології ХМАПО Маріанна Маркова. І додає: "Воно у свою чергу сприяє покращенню психологічної реакції на старіння, соматичне одужання".

Щоб бути серед "обраних", важливо знати та розуміти процеси, що відбуваються в організмі людини з віком та адекватно реагувати. "Якщо у чоловіка є хоча би один палець - він не імпотент", - констатує Маркова.

Найстаршому пацієнту Київського центру планування сім'ї, сексології та репродукції 82 роки. Йому порадила звернутись за допомогою до спеціалістів 65-річна дружина.

"Вона сказала: "Так, я би хотіла ще пожити статевим життям та отримувати від цього задоволення. І я знаю, що мій чоловік здатний на це", - розповів Борис Ворнік та додав: "І прийшлось доказувати, що дійсно він здатний".

Допомога поруч?

За словами директора Українського інституту сексології і андрології Ігоря Горпинченка, 80-90% сексологів у нашій країні не орієнтовані на жіночі сексуальні проблеми. Вони менше обговорюються, менше вивчені, тому набагато менше спеціалістів. Хоч на 250 тисяч населення МОЗ передбачає наявність бодай одного лікаря-сексолога.

"Жіночі інтимні проблеми в принципі пов'язані з чоловічими, і ми декларуємо, що є сексуальні проблеми подружньої пари, а не чоловічі та жіночі. І найчастіше "вина" лежить посередині - між чоловіком та жінкою", - підсумовує Горпинченко.

Автор: Валентина Синьоока
Українська правда. Життя

Здоров'я 1588 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Ревнивці стають імпотентами, а заздрісники… вмирають від інфаркту

Автор: Наталя ДРУЖБЛЯК Австрійський психолог, спеціаліст з психосоматики Вольфганг Грубер упродовж п’яти років спостерігав за життям двох тисяч...

Здоров'я

Що є причиною одержимості?

Автор: о.Кирило Лесько Роздуми на Євангеліє понеділка VII зв. тижня На сторінках Євангелія ми набагато частіше зустрічаємось з...

Релігія/Духовність

Рамбутан і гуаява

Любителі екзотичних фруктів, овочів та інших продуктів повинні пам`ятати, що більшість з них наш шлунок може не сприйняти. Додаткові проблеми...

Корисні Поради/Повчальні

Догляд за взуттям

У більшості людей одна нога трохи більша. Тому, купуючи взуття, потрібно приміряти обидва черевики, чоботи чи обидві туфлі. При цьому не можна...

Корисні Поради/Повчальні

Погляд Б. Осадчука на становлення європейської ідентичності України

У статті проаналізовано погляди Б. Осадчука на становлення європейської ідентичності України. Розглянуто основні напрямки журналістської діяльності...

Культура/Суспільство

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.