Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Лікування лікарськими травами

by Guest on Feb 17, 2011

Методи нетрадиційної медицини

Останнім часом відзначається підвищений інтерес до народної медицини. 

Це зумовлено низкою переваг фітотерапії перед застосуванням синтетичних лікарських препаратів. Справа в тому, що в зборах рослин, які використовує народна медицина, міститься комплекс природних вітамінів, макро-і мікроелементів в оптимальних поєднаннях. Вони відновлюють нормальну флору кишечника і сприяють ліквідації дисбактеріозу. При застосуванні лікарських рослин дуже рідко виникають алергічні реакції. Про застосування рослин в якості лікарських засобів відомо з глибокої давнини. Знахарі минулого значно ширше застосовували методи нетрадиційної медицини у своїй практиці, ніж це робиться в наш час. Наприклад, давньоіндійські лікарі використовували 750 ліків, велика частина з яких була рослинного походження.

Знаменитий вчений і лікар Авіценна у своїх працях описав близько 900 видів лікарських рослин та способів їх вживання. Але з початку 20 століття, народна медицина відзначає значне скорочення застосування рослинних лікарських засобів у зв'язку з великими успіхами в області синтезу нових хімічних препаратів. У наш час використовується близько 200 видів лікарських рослин, що є тільки частиною лікарської флори. Тим не менш, навіть вивчені рослини досить рідко застосовуються в клінічній практиці. Це пояснюється надмірним захопленням медичних працівників хіміотерапією і недостатніми знаннями властивостей лікарських рослин.

Ні в якому разі не закликаючи ігнорувати роль лікаря, можливості фармацевтичних засобів, дорожнеча яких, на жаль, зростає, найчастіше можна і потрібно допомогти самому собі. І тут методи нетрадиційної медицини виявляються просто незамінні, оскільки необхідні неординарні, перевірені досвідом життя, способи самооздоровлення, профілактики та лікування. Народна медицина в таких випадках - надійний і мудрий помічник і порадник.

Всі органи людського організму тісно взаємопов'язані між собою, захворювання одного органу тягне ослаблення функцій інших органів. Тому лікування організму вимагає комплексних лікувальних засобів, що включають вітаміни, мінеральні речовини, органічні кислоти, ефірні олії, пектини та інші хімічні сполуки, в яких міститься сукупність діючих речовин. Усім цим вимогам відповідають лікарські рослини. Вони, особливо у зборах, одночасно з лікувальними речовинами доставляють в організм різні вітаміни, мінеральні речовини разом з речовинами, які сприяють їх всмоктуванню. Майже кожна лікарська рослина має широкий діапазон лікувальних властивостей.

У залежності від хімічного складу, лікарські рослини мають тонізуючу, збудливу, заспокійливу, болезаспокійливу, сечогінну, жовчогінну, відхаркувальну, послаблюючу, скріплюючу, блювотну, ранозагоювальну, протизапальну, антибактеріальну, вітрогінну, глистогінну дії. Лікарські рослини, особливо у зборах, стимулюють весь організм, покращують кровообіг, функціонування шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, сприяють відновленню клітин і тканин, знижують проникність і ламкість кровоносних судин, спиняють кровотечу, підвищують опірність організму до захворювань, стимулюють м'язову, нервову і серцево-судинну системи, покращують процес кровотворення, нейтралізують шкідливі речовини і сприяють їх виведенню їх організму. Правильно складені збори при необхідності застосовуються тривалий час, навіть роками, що має важливе значення при хронічних захворюваннях, тривалість лікування яких безпосередньо залежить від тяжкості і давності захворювання.

При лікуванні хвороб лікарськими рослинами через кожні 2 місяці необхідно робити перерви в лікуванні на 10-14 днів. Через кожні 1-2 місяці збори необхідно міняти на інші, які аналогічні за лікувальною дією, щоб уникнути звикання організму до них. Під час лікування хронічних захворювань протягом перших двох-трьох тижнів може наступити поліпшення стану здоров'я, але може наступити і загострення хвороби. При загостренні рекомендується додавати до настоїв мед і приймати 7-10 днів у теплому вигляді не до їжі, а через 30 хвилин після неї. Потім продовжувати лікування як зазвичай. Для отримання позитивного результату при лікуванні хронічних захворювань, необхідно налаштувати себе на тривале лікування.

www.rastenia.ucoz.com/publ.


 

Здоров'я 1490 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

«У Канаді добре. Але нуднувато»

«У Канаді добре. Але нуднувато» Aвтор: Ігор ТИМОЦЬ Мандрівникові Сему Томану на батьківщині бракує «вражень від життя»...

Туризм і дозвілля

Заробітчанство українців в Італії на жіночих плечах

Заробітчанство українців в Італії на жіночих плечах    Автор: Наталія Ґаттуччо Нинішню еміграцію в Італії більшою мірою...

Культура/Суспільство

Для антилоп та зебр в Асканії уже зима…

Автор: Зіновія ВОРОНОВИЧ Аби любити степ, треба там народитися. Для людини, яка виросла у Прикарпатті, таврійські степи восени – як пустеля....

Туризм і дозвілля

Україна: ідеологія порятунку

Автор: Олександр Домбровський Через прихід до влади нового президента, який є прихильником російської орієнтації (а таким самим проросійським є...

Політичні оглядачі

Довженкова земля. Сучасний варіант

Автор: Сергій Бей-Безпалько Колись, на початку минулого ХХ століття, Ленін проголосив, що "кіно є найважливішим із мистецтв". Його радянські...

Культура/Суспільство

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.