Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Як підвищити імунітет?

by Максим Воробей on Oct 14, 2010

Скажемо відразу, що проблема "слабкого імунітету" давно обросла безліччю міфів.

"Прості" або "народні" способи зміцнення імунної системи, такі як загартовування, активний спосіб життя і правильне харчування більшістю з нас не сприймаються серйозно в силу їх "буденності", складності і небажання щось змінювати в звичному укладі життя. Хоча ці заходи і в даний час оптимальні з точки зору безпеки та ефективності.

Всім нам хочеться чогось "простого", бажано рослинного (або просто натурального) походження для "підйому" імунітету. Саме через це ми живемо серед численних йогуртів, вітамінів, харчових добавок і ліків для "зміцнення імунітету".

Давайте спробуємо крок за кроком разом розібратися "хто є хто" для імунітету.

Про користь йогуртів для нашої імунної системи хотілося б розповісти наступне. На одну дуже відому фірму з виробництва йогуртів американські гастроентерологи на початку 2008 р. подали до Федерального суду м. Лос-Анджелеса. Причиною позову стало рекламне твердження виробника, що щоденне вживання йогурту покращує травлення і "піднімає імунітет". Американські лікарі стверджують, що давати подібні заяви блюзнірському у зв'язку з відсутністю достатніх відомостей. Здається, коментарі зайві.

Вітаміни можуть принести користь для імунної системи тільки в одному випадку, якщо їх не вистачає в організмі. Чи виправданий профілактичний прийом вітамінів, навіть прийом вітаміну С в епідемію ГРВІ та грипу, - це спірне питання. Вітамін С може допомогти при застосуванні у великих дозах під час хвороби і все одно його ефективність незначна.

Біо (вони ж харчові) добавки відрізняються від ліків саме недоведеною ефективністю, не купуйтеся на рекламні трюки про рідкісні мінерали й компоненти, в кращому випадку Ви витратите свої гроші і препарат виявиться нешкідливим.

Складніша справа з ліками. Ліки, що "підвищують імунітет", часто називають імуномодуляторами або імуностимуляторами. Ми не будемо описувати нюанси кожного терміна і шукати в них відмінність, а будемо оцінювати їх як синоніми. Докладні класифікації, відмінності в дії будуть описані в розділі "Імуномодулятори (імуностимулятори)", тут ми обговоримо виключно доцільність використання даних ліків.

Імуномодулятори практично повністю відсутні на фармацевтичному ринку США. Цей факт змушує замислитися з тієї позиції, що цей ринок дуже ласий шматочок для будь-якого виробника лікарських засобів, адже люди в будь-якому куточку планети бажають поліпшити свій імунітет і не хворіти. Однак серйозний контроль реєстрації ліків не дозволяє абсолютній більшості імуностимуляторів пройти реєстрацію.

Європейський досвід використання більшості подібних препаратів досить обмежений, але тим не менше він є. При цьому необхідно розглядати кожен препарат і показання до нього окремо. Слід пам'ятати, що відсутність широкого застосування препарату, швидше є показником його малої ефективності, це в першу чергу стосується "унікальних" вітчизняних розробок. Більшість препаратів для підвищення імунітету мають сумнівні або невеликі докази своєї ефективності. Саме через цю обставину світу не відомий засіб, який дозволив (достовірно!) абсолютній більшості людей зменшити ймовірність захворіти на ГРВІ. Тим не менше, серії клінічних спостережень підтверджують, що деяким особам, дані препарати дозволяють знизити частоту захворювань верхніх дихальних шляхів та інших інфекційних хвороб. У зв'язку з чим, не можна розглядати імуномодулятори тільки з негативної позиції. Таким чином, тільки великі неупереджені дослідження в майбутньому можуть дозволити відокремити "зерна від полови" серед величезної кількості імуномодулюючих засобів.

Основними показаннями до призначення імуномодуляторів є:

- хронічні інфекції верхніх і нижніх дихальних шляхів;
- профілактика їх рецидивів;
-герпетичні інфекції;
-папілломатозна інфекція;
-уповільнені інфекції сечостатевої системи;
-вторинні імунодефіцити різного походження.

Імуномодулятор повинен приниматися лише за призначенням лікаря! Призначення імуномодулятора має переслідувати конкретну мету, наприклад, знизити частоту загострень хронічного бронхіту. При відсутності або у разі сумнівної ефективності препарат повинен бути скасований.

Імуномодулятори НЕБАЖАНО приймати пацієнтам з аутоімунними (ревматичними) захворюваннями, тому що ефект такої терапії важко передбачуваний, також імуномодулятори не слід використовувати під час вагітності або годування груддю у зв'язку з малим досвідом подбних спостережень.

 www.doct.at.ua

Здоров'я 2795 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Пам’яті Маркелова і Бабурової

КИЇВ. 19 січня 2010 року відбулася акція біля посольства Російської Федерації. Близько 40 антифашистів скандували гасла і тримали транспарант...

Права людини

Страсний тиждень та вихід з Посту: з користю для душі і тіла

Автор: Оксана Скиталінська "Піст пом’якшує норов, вгамовує гнів, стримує поривання серця, бадьорить розум, дістає спокій для душі, полегшує тіло,...

ROOT

Не фліртуйте з роботодавцями!

Автор: Лариса ПОПРОЦЬКА Знайти роботу до душі – завдання не з простих. Якщо ж вам пощастило й ви отримали шанс посісти омріяну посаду,...

Корисні Поради/Повчальні

Таргани можуть передавати один одному інформацію про те, де розташован

Британські вчені з коледжу королеви Марії дійшли до висновку, що таргани здатні приймати колективні рішення з приводу джерел їжі. Керував...

Цікаво знати

"Даю в розстрочку до 15 разів!"

Автор: Катерина Левченко Вмієте поводитися з двома дамами? Роздвинь палички, Дружині - кухню, коханій - відпочинок, Кожен третій -...

Права людини

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.