Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Зашлакованість, токсини, інтоксикація :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Зашлакованість, токсини, інтоксикація

by Guest on Sep 6, 2010

Попадаючи в організм різними шляхами, токсини починають поступово відкладатися в тканинах, відбувається так звана «зашлаковка», або інтоксикація, організму. У 1955 р. німецький лікар Г.Г. Рекевег сформулював теорію гомотоксикології. Її суть: хвороба є проявом боротьби захисних сил організму, керованих імунною системою, проти зовнішніх і внутрішніх токсинів. Згідно з цією теорією існує шість стадій протікання (і поглиблення) хвороб у міру накопичення токсинів в організмі.

1. Стадія виділення. Це фізіологічна стадія. Наприклад,  людина спожила в їжу зіпсований продукт, у відповідь на це виникли блювота і пронос, після чого наступило одужання. Інший приклад: в організм потрапив якийсь вірус, в результаті чого піднялася температура, з'явився нежить. Через 3-4 діб людина видужала, нежить зник. Це нормальні фізіологічні реакції, що проявляються посиленим виділенням організмом  несприятливо агента через слизові шлунково-кишкового тракту і верхніх дихальних шляхів. Тут немає хронічного стану.

2. Стадія реакції.  Має місце патологічно посилене виділення токсинів з тканин: тривале підвищення температури тіла, затяжний нежить, кашель, блювота, пронос; довго не проходять нагноєння, фурункульоз, стоматит, фарингіт, аднексит. У випадку з алергією - це діатези, дерматити, алергічні риніти, кон'юнктивіти, ларингіти, бронхіти. На цій стадії організм посилено бореться з інфекцією і виіляються токсини, але у нього вже не вистачає сил, щоб зробити це швидко.

3. Стадія накопичення і перерозподілу великої кількості шлаків Тут, як правило, вже зникають прояви з боку шкіри та слизових оболонок. Це говорить про те, що в організмі вичерпані резерви, спрямовані на виведення токсинів, і шлаки починають відкладатися в тканинах. При цьому часто виникає ожиріння, або, навпаки людина сильно худне і не може набрати вагу. Починають утворюватися ліпоми, фіброми, аденоми, кісти, мастопатія, поліпи, екзостоз. Людина на цій стадії вже має набагато менше клінічних симптомів, ніж у другій стадії, але хвороба продовжує прогресувати.

Перші три стадії відповідають тканинній зашлакованості. Це означає, що організм ще справляється з накопиченими токсинами періодичним викиданям їх, що може проявлятися епізодичними загостреннями хронічних захворювань. Якщо на цій стадії людина не допомагає своєму організму час від часу позбуватися шлаків, продовжує неправильно харчуватися, не п'є чисту воду, зберігає шкідливі звички, то зашлакованість посилюється, і організм перейде на наступну стадію - відкладення токсинів всередині клітин.

4. Стадія насичення («німа»). «Німий» стадія названа через бідність об'єктивних симптомів. Пацієнтам на цій стадії виставляють такі діагнози, як «синдром хронічної втоми», мігрень, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ранній клімакс, остеохондроз, гепатоз. Найчастіше на цьому етапі починається процес відкладення піску в нирках і в жовчному міхурі, у багатьох відбувається формування «кісточок» і «шпильок» на пальцях (частіше нижніх кінцівок), починається подагра. Серед алергічних захворювань цієї стадії відповідає бронхіальна астма. Якщо людина, що перебуває на цій стадії, почне активно очищати свій організм, то ще можна досягти хороших і стійких результатів. Однак у цій ситуації недостатньо одного або двох курсів очищення. Більш того, і результати з'являються не відразу, а більш повільно, ніж у попередній стадії.

5. Стадія дегенерації або руйнування На цій стадії виникають декомпенсовані захворювання: цироз печінки, пневмосклероз, нефросклероз, деформуючий остеоартроз, анкілоз, може розвинутися ниркова, серцева, легенева недостатність. При таких змінах в органах повне лікування неможливо. Але якщо людина буде себе підтримувати правильним харчуванням, періодичним очищенням організму, то її стан буде не таким важким, і процес прогресування захворювання можна значно призупинити. Проводити очищення організму на цій стадії потрібно дуже обережно і поступово, так як токсинів в організмі накопичилося дуже багато, і їх виведення може супроводжуватися сильними загостреннями і інтоксикацією.

6. Стадія онкоутворень. Це остання стадія зашлакованості, яка найчастіше проявляється виникненням онкозахворювань. Але і на цьому етапі, якщо людина все ж таки буде боротися за своє життя, змінить стиль думок і в цілому ставлення до життя, то цим вонан зможе значно його продовжити і навіть одужати.

Існують закони, за якими відбувається відкладення токсинів в тілі людини. Спочатку вони осідають у поверхневих шарах організму - в шкірі, потім на слизових, перш за все це слизові шлунково-кишкового тракту, далі - слизові верхніх дихальних шляхів, бронхів. Потім відбувається відкладення токсинів в паренхіматозних органах - печінці, підшлунковій залозі, нирках, легенях, далі в ендокринних залозах. Пізніше токсини будуть продовжувати відкладатися в лімфатичній системі та міжклітинній рідині, яка поступово будуть перетворюватися в гель. Потім черга дійде до суглобів і кісток. У людей, що страждають на алергію, часто на початку розвитку захворювання мають місце алергічні реакції з боку шкіри (кропив'янка, дерматит). Через деякий час, у міру накопичення токсинів, можуть з'явитися симптоми з боку слизових верхніх дихальних шляхів і очей (алергічний риніт, кон'юнктивіт), а на пізніших стадіях розвитку можлива поява реакцій з боку бронхів у вигляді бронхіту з астматичним компонентом чи бронхіальної астми.

Більш швидкому розвитку процесу сприяє використання для лікування шкірних проявів гормональних мазей. При правильному лікуванні симптоми алергічної патології йдуть у порядку, зворотному їх прояву. Наприклад, у пацієнта, який страждає на бронхіальну астму, в процесі лікування натуральними засобами можуть з'явитися висипання на шкірі, що є сприятливою прогностичною ознакою.  

www.coralclub.ucoz.ua

 

Здоров'я 2125 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Названо компанії України, які викликають найбільше повагу і довіру

Стали відомі результати дослідження Найбільш шановані компанії України (The Ukraine’s Most Reputable Companies). Ексклюзивним...

Бізнес/Економіка

Перша і остання команда-чемпіон

Перша і остання команда-чемпіон 50 років тому львівський гандбольний СКІФ виграв першість Союзу  Автор: Іван ЯРЕМКО...

Спорт

Україна — Росія: витоки

Автор: Алєксєй ШИРОПАЄВ Про два різних народи Все-таки у ставленні росіян до українців, України приховується щось ключове, доленосне для...

Міжнародні відносини

"Ніхто не знатиме, в яку яму ваш труп кинули"

Обґрунтовуючи такі теорії, Всеволод Ганцов рано чи пізно мав бути визнаний "контрреволюціонером" і "терористом". Уже починалася пора Андрія Хвилі —...

Історія

Українське Генеалогічне і Геральдичне Товариство

Українське  Генеалогічне і Геральдичне Товариство Помітною особливістю української історичної науки останніх десятиліть стало...

Історія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.