Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Бородавки

by Guest on Apr 15, 2010

Бородавка являє собою доброякісне новоутворення шкіри, яке викликане вірусом. Цим захворюванням частіше хворіють діти та підлітки. 

Передача інфекції відбувається безпосередньо від людини до людини, через предмети домашнього вжитку і самопрививкою (розчухуванням і т. п.). Сприяють розвитку захворювання пітливість, дрібні травми шкіри, психічні потрясіння. 

Інкубаційний період - 4 - 5 місяців. 

Розрізняють бородавки звичайні (прості, вульгарні), плоскі (юнацькі) і загострені (гострокінцеві канділоми). 

Звичайні бородавки - щільні безболісні вузлики округлої форми діаметром 3 - 10 мм, поверхня їх шорстка, колір - нормальної шкіри або сіруватокоричневий. 

Улюблена їх локалізація - тильна сторона кистей і пальців рук, лице, волосиста частина голови. 

Якщо бородавки локалізуються на стопах, так звані підошовні бородавки, хворий може відчувати біль при ходьбі. 

Плоскі (юнацькі) бородавки - дрібні, 0,5 - 3, 0 мм вузлики тілесного кольору або жовтуваті, округлі, з гладкою плоскою поверхнею, ледь виступають над рівнем шкіри. Локалізуються на обличчі і тильній стороні кистей. 

Гострокінцеві канділоми мають загострену форму, ростуть швидко, зливаються і нагадують півнячий гребінь або кольорову капусту. Колір у цих бородавок від світло-до яскраво-рожевого. Локалізуються звичайно в пахових і міжсідничних складках, в анальній області, на статевих органах. Розвитку їх сприяють тривале подразнення і мацерація шкіри. 

Традиційні та нетрадиційні методи лікування 

Існує безліч способів лікування бородавок -  традиційних і нетрадиційних. 

Лікар може запропонувати діатермокоагуляції, заморожування рідким азотом і всілякі змащування. Добре діють солкодерм (США) і кондалін (Японія). Мабуть, жодне шкіряне захворювання не лікується нетрадиційними методами так широко, як бородавки. 

Найчастіше найкраще лікування при бородавках - залишити їх у спокої. У більшості пацієнтів спрацьовує імунний захист, і бородавки зникають самі собою. 

Лікарі стародавнього Китаю пропонували наступний рецепт: накласти на бородавку шматочок кореня імбиру, а зверху прикрити тліючим листям полину. Під впливом тліючого полину корінь імбиру починає виділяти антивірусні з'єднання. 

Можна спробувати і гомеопатичні препарати - такі, як Causticum, Nitric acid і Antimonium crudum. 

Одним із старовинних методів лікування бородавок на Русі було використання заговорів, іншими словами "психотерапія". Тим, хто не вірить в заговори, рекомендуємо аутогенне тренування: сядьте зручно у м'яке крісло, розслабтеся, закрийте очі і глибоко дихайте. При цьому уявляйте, як зникають бородавки. Вплив на екстрасенсорному рівні вельми ефективний. 

Народні засоби 

Особливою популярністю користуються в народі рецепти із застосуванням картоплі, яблук та інших продуктів, які використовуються багато тисячоліть тому. 

1. Взяти сиру картоплину, розрізати навпіл, натерти бородавку кожною половинкою окремо, потім скласти їх разом і закопати на городі. 
2. Сиру картоплину розрізати на 12 частин, кожною частиною потерти бородавку протягом однієї хвилини, потім картоплину "зібрати", зав'язати в тонку тканину і кинути в гній. Коли картоплина згниє, пропаде і бородавка. 
3. Взяти сиру картоплину і розрізати навпіл. Одну половину кинути через голову, а другий потерти бородавку, після чого закопати в сухому місці. Коли закопана частина картоплини висохне або згниє, тоді і бородавка зникне. 
4. Взяти шовкову нитку і над кожною бородавкою в повітрі зав'язати по вузлу. Потім заховати цю нитку в розрізану картоплину і закопати так, щоб ніхто не знав це місце. 
5. Розрізати навпіл кисле яблуко. Одну половинку з'їсти, а іншoю потерти бородавки, потім закопати в землю. Коли яблуко згниє - пропадуть бородавки. 
6. Розрізати суровою ниткою яблуко на дві частини. Обома половинками яблука натерти бородавки, потім скласти їх разом і перев'язати тієї ж ниткою. Закопати в землю. 

На Кавказі пропонують лікувати бородавки насінням квасолі, потерти квасолиною бородавку і закопати в гній. 

7. У молодик взяти палицю з сучками, гладко зрізати її і цим місцем терти бородавку протягом двох хвилин, дивлячись на місяць. Через кілька днів бородавка пройде. 
8. Зав'язати на нитці стільки вузликів, скільки бородавок, закопати цю нитку в землю. Коли нитка згниє, зникнуть і бородавки. 
9. Сиру цибулину витримати в столовому оцті 2 години, а потім прив'язати на ніч до бородавці. Повторити кілька днів поспіль. Бородавка повинна вийти з коренем. 
10. Протягом десяти днів натирати бородавки свіжим соком кислих яблук. Через 10 днів бородавки зникнуть. 
11. На бородавки накладати пов'язку з розім'ятим листям каланхое (кімнатна рослина). Через добу пов'язку змінити на свіжу. Через тиждень бородавки повинні зникнути. 
12. Лікування сечею. Двічі на день рясно змочувати бородавки власної сечею. 
13. Змочити бородавки водою, а потім потерти нашатирем, від чого вони повинні швидко зникнути. 
14. Кожен вечір перед сном капати по 1 краплі оцтової кислоти на кожну бородавку, попередньо змастивши шкіру навколо вазеліном, оскільки кислота дуже їдка. Невміле застосування оцтової кислоти може призвести до опіку, який вилікувати набагато важче, ніж саму бородавку. 
15. Натерти бородавку чистою крейдою, зверху ще насипати крейди і зав'язати червоною вовняною тканиною. Кожні три дні пов'язку міняти. Повторити тричі. Руку мочити не можна. 
16. Взяти тонку дерев'яну паличку, потримати її кінець над вогнем і припекти бородавку. Повторити кілька разів. Через тиждень бородавка відпаде. 
17. Дерев`яний попіл розвести водою до консистенції густої сметани. Змащувати отриманою кашкою щодня. 

Подібні рецепти в окремих випадках можуть не тільки допомогти, але й нашкодити, тому що є можливість інфікування пошкодженої ділянки шкіри. 

18. Двічі на день капати на бородавку сік алое, чистотілу, кульбаби, ананаса, туї. Через тиждень бородавки зійдуть. 
19. Добре допомагає кора верби: 
"У оцті якщо відварити кору - зводить бородавки". ("Салернський кодекс здоров'я", ХIV століття). 
20. Розтерти насіння волошки, змішати зі свинячим внутрішнім салом. Отриману мазь нанести на бородавку і забинтувати. Через три дні пов'язку змінити. Через 7 днів бородавки відпадуть. 

Профілактика захворювання 

А тепер кілька порад з профілактики цього захворювання: 

1. Дотримуйтесь правил особистої гігієни. 
2. Дотримуйтесь збалансованої дієти з високим вмістом вітамінів А, С і Е, щоб зміцнити свою імунну систему. 
3. Уникайте стресів і навчіться розслаблятися. 
4. Покладіть в своє взуття замість устілок свіже дубове листя. 

Старечі бородавки 

Їх виникнення не пов'язане з вірусною інфекцією. З'являються вони у хворих похилого та старечого віку, мають вигляд плоскої, різко відмежовані бляшки величиною 0,5 - 2, 0 см, округлої або овальної форми, сірого, коричневого або чорного кольору. Поверхня її покрита пухкими, просоченими шкіряним салом роговими масами. 

Старечі бородавки частіше локалізуються на щоках, скронях, в окружності очей, на тулубі. Якщо ці бородавки піддаються частій травматизації, вони можуть проявляти тенденцію до злоякісного переродження. 

Ці бородавки не потребують лікування. Необхідно уникати їх травматизації. Але в косметичних цілях їх можна видалити за допомогою діатермокоагуляції або одним з народних рецептів. 

1. Соком, вичавленим з свіжозрізаної трави росички круглолистої, змащувати бородавки двічі на день - вранці і ввечері. Через 10 днів бородавки зникнуть. 
2. Змащувати бородавки свіжим соком молочаю. 
3. Мокрі бородавки змастити нашатирним спиртом. 
4. Натерти бородавку чистою крейдою (без домішок), зверху насипати ще крейди, зав'язати. 
5. Старовинний рецепт: 
"У оцті якщо відварити кору - зведе бородавки". Мається на увазі вербова кора. 
6. Змащувати бородавки спиртовою настойкою туї.

www.krascosm.blogspot.com

Здоров'я 3346 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Які лідери нам потрібні

Які лідери нам потрібні Автор: Сергій Дацюк ______________________________________________ Зазвичай лідерство розуміється чисто...

Лідерство/Управління

Невдале етнорейдерство

Невдале етнорейдерство Автор: Остап Кривдик, для УП "Проведена в Україні лінія на дерусифікацію, форсований переклад...

Культура/Суспільство

Не наливайте молоко і компот у пластикові пляшки!

Автор: Олеся ЩИРБА Ще якихось десять-п’ятнадцять років тому одноразовий пластиковий посуд і різноманітні харчові упаковки були рідкістю....

Цікаво знати

В Україні видали перший посібник з безпеки дітей в інтернеті

Український оператор мобільного зв'язку Київстар видав перший в Україні науково-обґрунтований посібник для батьків Діти в інтернеті: як навчити...

Комп`ютери

ХУДОЖНИК ІВАН ПРИХОДЬКО СПИТЬ НА СІНІ Й ОБРОБЛЯЄ ЗЕМЛЮ

Автор: Алла ТОПЧІЙ Мчать кудись у далечінь червоні квітчасті коні, грає на дуду веселий, зовсім не страшний звір, а ось із голови коня...

Мистецтво/Рукоділля

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.