Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Мімічні зморшки. Методи боротьби

by Guest on Apr 10, 2010

Від  самого народження і протягом усього життя обличчя людини постійно висловлює емоції. Ми усміхаємося, сміємося, плачемо, висловлюємо гнів, розчулення, здивування. Міміка особи дозволяє нам набагато повніше виражати свої почуття, ніж просто словами. Іноді вираз обличчя говорить набагато більше, ніж полум'яна промова оратора. Вчені підрахували, що за день м'язи нашого обличчя скорочуються близько 15000 разів. І як результат цих скорочень на шкірі обличчя у певних місцях починають утворюватися складки - мімічні зморшки.

Спочатку ледь помітні, з віком вони стають все більш вираженими і глибокими і, зрозуміло, надають шкірі обличчя аж ніяк не молодий вид. Тут ми хочемо поговорити про мімічні зморшки, про те, як і чому вони утворюються, і головне, як з ними боротися і як уникати ранньої появи мімічних зморшок.

Перш за все, не слід плутати мімічні зморшки з віковими. Мімічні зморшки можуть почати з'являтися як у молодому віці, так і в більш зрілому.

Факторів, що впливають на появу мімічних зморшок, може бути багато, починаючи від спадковості і надмірної емоційності і закінчуючи станом шкіри, недостатнім живленням клітин шкіри, порушеним обміном речовин, курінням, екологією, довгим перебуванням на сонці. І ось спочатку на чолі, на переніссі, в куточках губ та очей з'являються злегка виражені мімічні зморшки. І чим далі, тим мімічні зморшки стають більш вираженими, так як наша міміка залишається незмінною і місця, де під впливом м'язів обличчя, шкіра утворює складки, теж залишаються незмінними. Але якщо у дітей складки шкіри під час емоційних проявів приходять в початковий стан відразу ж після розслаблення м'язів, то у дорослих на цьому місці формуються складки, які поступово перетворюються на мімічні зморшки.

Крім естетичних проблем, мімічні зморшки можуть викликати і психологічні проблеми. Обличчя людини може набувати неприємні, відразливі риси, ставати похмурим, незадоволеним. У такої людини виникають проблеми із спілкуванням з оточуючими.

Але, на щастя, не все так страшно. Сучасна косметологія навчилася досить ефективно справлятися з мімічними зморшками. Для цього створено цілий арсенал засобів, що дозволяють досягати потрібного ефекту.

Отже, ми з Вами вже зрозуміли, що основною причиною виникнення мімічних зморшок є наша міміка, тобто скорочення м'язів обличчя. А раз нам відома причина, то і зрозумілий метод боротьби з мімічними зморшками - потрібно застосовувати спеціальні міорелаксуючі препарати, тобто препарати, які пом'якшують активну міміку і розслаблюють лицьові м'язи.
Вкрай бажано поряд з цим забезпечувати і додатковий догляд за шкірою, застосовуючи засоби, що мають зволожуючу і пом'якшувальну дію.

У професійній косметології існує два основних способи боротьби з мімічними зморшками: це ін'єкції і зовнішні засоби.

Для ін'єкцій на початку 90-х років 20-го століття був створений препарат, відомий під назвою «Botox». Він створений на основі ботулотоксину А, який при внутрішньом'язевому введенні розслаблює м'язи, викликаючи легкий параліч лицьових м'язів і перешкоджаючи їх скороченню, а відповідно і розгладжує зморшки.

Така ін'єкція усуває мімічні зморшки на лобі, на переніссі, в кутиках очей і в області рота. Її застосування показано в будь-якому віці.

Незважаючи на те, що процедура введення ботулотоксину досить проста, ін'єкції препарату з естетичною метою проводяться тільки лікарським персоналом (дерматологами, дерматокосметологами, пластичними хірургами), які пройшли спеціальне навчання, що мають досвід роботи та відповідний дозвіл. Установа, де проводяться ін'єкції Ботокса, повинно мати в обов'язковому порядку ліцензію на медичну діяльність. Приміщення, в якому проводиться процедура, повинно відповідати санітарно-гігієнічним нормам для процедурних кабінетів. Для успішного її завершення необхідно дотримуватися ряду правил: протягом трьох днів після ін'єкції не пити алкоголь і газовані напої, на два тижні потрібно утриматися від походів у сауну та солярій, від занять спортом.

Ефект від введення препарату проявляється через 1-2 доби, а через 1-2 тижні досягає максимуму, і тримається від 3 до 9 місяців. Після повного відновлення міміки можливе повторне введення препарату.

Також в арсеналі косметологів є міорелаксуючі засоби на основі синтетичних пептидів.

Препарати пептидного походження входять до складу косметичних засобів для зовнішнього застосування, багато з них можна використовувати в домашніх умовах. Дія пептидів аналогічно дії Ботокса, вони зменшують скорочення м'язів і розслаблюють їх. Це дозволяє істотно зменшити глибину зморшок і їх кількість. Шкіра стає більш гладкою і пружною. На відміну від ін'єкцій, препарати для зовнішнього застосування практично не мають побічних ефектів і мають більш низьку вартість. При використанні таких препаратів міміка зберігається, але стає менш активною.

Завдяки активній проникаючій здатності, пептиди доставляють діючу речовину крізь захисний шар дерми і впливають на лицьові м'язи, розслаблюючи їх.

При відсутності протипоказань найбільш ефективним і оптимальним буде поєднання ін'єкцій Ботокса з косметичними засобами на пептидній основі. Остаточне рішення повинно прийматися на основі даних про стан шкіри, ступеня вираженості зморшок і ряду інших факторів.

 www.cosmett.eto-ya.com

Здоров'я 2775 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

ЯКА СІЛЬ КРАЩА ДЛЯ ЗДОРОВ'Я - МОРСЬКА АБО СТОЛОВА?

Автор: Оксана Скиталінська Без солі і хліб не їсться, без солі і стіл кривий.

Корисні Поради/Повчальні

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ 2011 РОК

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ 2011 РОКУ повідомлення управління статистики у Кіцманському районі...

Цікаво знати

Постать Миколи Міхновського в історії України

Автор: Тетяна Клименко У листі до російського міністра внутрішніх справ Сіпягіна в 1900 році, що був видрукуваний іменем “РУП” у львівській...

Історія

Що таке ГМО (трансгени)? Поради споживачам

Що таке ГМО (трансгени)?  Генетично модифіковані організми (трансгени, ГМО) - це організми (бактерії, рослини, тварини), в які були штучно,...

Здоров'я

Донбас і Україна (з історії революційної боротьби 1917-18 рр.) (част.

Продовження В результаті цього виділення Донбасу, після переїзду Першого Всеукраїнського ЦВК та Народного Секретаріату до Києва, Комуністична...

Історія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.