Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Про професійну косметику

by Guest on Apr 10, 2010

Останнім часом досить часто в багатьох виданнях про красу і стиль, якщо мова йде про засоби для догляду за обличчям,  можна зустріти поняття - професійна косметика. Тут ми хочемо роз'яснити, що позначається цим терміном і чим професійна косметика відрізняється від тієї, якою ми постійно користуємося.

Отже, професійна косметика - це ті ж лікувальні препарати, просто призначені для дії не на внутрішні органи, а на шкіру та підшкірні тканини. Вони використовуються косметологами в салонах краси і косметичних кабінетах. Головна відмінність цієї косметики в тому, що професійна косметика діє інтенсивніше від звичних для нас засобів і курс її застосування здатний значно скорегувати різні проблеми зовнішності.

В останні роки з'явилися новітні розробки в області естетичної медицини, які дозволили косметологам активно лікувати, застосовуючи досягнення професійної косметики, проблеми з зовнішністю (особливо вікові) замість того, щоб просто маскувати їх за допомогою макіяжу.

Професійна косметика набагато ефективніше від звичайних засобів впливає на шкіру, яка є найбільшим органом людини і являє собою складну систему з численними функціями, збалансована дія яких зберігає красу, еластичність і молодість шкіри.

Професійна косметика не тільки допомагає зберігати шкіру обличчя і тіла в хорошому стані, але й усуває зморшки і пігментні плями, вирішує проблеми жирності, сухості і висипань і т.д. Застосовувана на тілі, вона стимулює обмінні процеси, посилює виділення продуктів обміну і токсинів за рахунок відновлення мікроциркуляції, проводячи профілактику процесів старіння. Вона ж призначена і для лікування косметичних проблем придатків шкіри - волосся і нігтів.

Розробкою професійної косметики для корекції шкіряних захворювань займаються величезні лабораторії провідних косметичних і фармацевтичних фірм із залученням знань лікарів - дерматологів, хіміків - технологів, біологів та інших фахівців різних прикладних галузей. У результаті в арсенал професійної косметики входять найпотужніші за клінічним ефектом препарати, що містять такі біологічно активні компоненти, як цітомедіни, ферменти, фітогормони, високоактивні білково-пептидні з'єднання, гіалуронову кислоту, ДНК, комплекси фруктових кислот у різних концентраціях. Також це твердофазна косметика на основі наночасток, ліпосом, які надають виражений вплив на обмін речовин у шкірі, і процеси регенерації, причому не за принципом замісної терапії, а за принципом стимуляції вироблення діючого початку клітини шкіри.

У результаті професійна косметика сприяє вирівнюванню кольору та структури шкіри, глибокому її очищенню, призводить до активації ліполізу і придушує ліпогенез, стимулює синтез колагену, тонізує стінки судин, відновлює порушену мікроциркуляцію в проблемних зонах. Це відновлює обмін у клітинах і стимулює відновлення шкіри.

Настільки сильна дія професійної косметики накладає певне обмеження на її використання - робота з нею вимагає професійних косметологічних знань. Тому при виборі тієї чи іншої лінії професійної косметики слід консультуватися з косметологом.

Професійна косметика відрізняється цілим рядом параметрів. Засоби, як правило, розподіляються по лініях догляду, які визначаються типами шкіри. Зазвичай це - жирна шкіра, комбінована шкіра, суха шкіра, чутлива шкіра. Але поєднання її жирності, рівня зволоження, еластичності, стану судин, чутливості, рівня пігментації дозволяють визначити до двох десятків різних типів шкіри.

Застосування професійної косметики завжди враховує індивідуальність шкіри, виходячи з цих показників з поправкою на конкретні умови. Професійну косметику також застосовують у косметичних процедурах, до найпоширеніших з яких відносяться - відбілювання, моделювання, киснева стимуляція, гліколевий пілінг для корекції в'янення шкіри, себореї, гіперпігментації, догляд за шкірою повік, антицелюлітні програми.

У серії професійної косметики обов'язково присутня і домашня лінія, яка є природним продовженням салонної лінії, щоб проблема не залишилася без нагляду і в період між курсами процедур. Ця лінія також має виражений клінічний ефект, і хороший косметолог обов'язково рекомендує професійну лінію для щоденного домашнього застосування, так як тільки постійний догляд забезпечує найкращі результати.

І все-таки головним критерієм професійної косметики була і залишається її якість. Це поняття включає її унікальну ефективність і достовірну нешкідливість, підтвердженням чого служить наявність відповідних сертифікатів. Виробники професійної косметики мають власні дослідницькі лабораторії, де проводять масштабні дослідження, розробку і випробування нових безпечних та ефективних засобів професійної косметики. У результаті цих зусиль останнім часом в індустрії краси відбулися серйозні зміни в підході до догляду за шкірою, і останні досягнення в косметології дозволяють говорити про принципово нові результати в боротьбі з природним в'яненням і старінням шкіри.

www.cosmetolog.at.ua/blog

Здоров'я 2125 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Україну витісняють з ринку озброєнь

Автор: Сергій Чигир Жорстке суперництво точиться з Росією, причому північний сусід постійно плутає економіку з політикою, встромляючи...

Бізнес/Економіка

Щиросердна абетка Оксани Баюл

В історії українського спорту Оксана Баюл посідає особливе місце. І не лише тому, що вона — наша перша олімпійська чемпіонка часів незалежності....

Спорт

Томенко: Закон про органічне виробництво підвищить конкурентоспроможні

За словами одного з авторів закону Миколи Томенка, з його прийняттям нарешті закінчилася майже 10-річна історія обговорення цієї теми. Він...

Бізнес/Економіка

Поверховий огляд глибинного занурення в коричневу ночі.

Автор: Христина Юквіт В нашій країні майже не чули про Аньє Десарт (Agnès Desarthe) – франкомовну авторку, письмо якої вражає...

Література

Україна. Друга світова. Тільки цифри

Автор: Петро Процик Втрати СРСР у Другій світовій війні склали 26,6 мільйона людських життів. Загальні втрати Німеччини - трохи менше 6...

Історія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.