Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Бородавки

by Guest on Feb 10, 2010

Бородавки є доброякісними невеликими пухлинами на шкірі. Найчастіше бородавки формуються у вигляді або невеликої кнопки, або довгастого соска. Бородавки є інфекційним захворюванням і викликаються ВПЛ або вірусом папіломи людини.

Самі віруси досить багаточисельні - на сьогоднішній день відомо більше сотні їх різновидів. Для передачі вірусу досить безпосереднього контакту або ж використання загальних предметів. Особливо небезпечні з точки зору зараження мікротравми і тріщини на шкірі, а також загальне зниження імунітету. Частенько бородавки з'являються на місці колишніх подряпин або ранок. Втім, наприклад, в басейні деколи досить дії хлорованої води для того, щоб відвідувачі змогли «підчепити» це захворювання.

Існує декілька різновидів бородавок, які відрізняються один від одного зовнішнім виглядом і різними типами вірусів, якими вони викликані.

Більшість випадків бородавок - більше 70% - відносяться до звичайних або вульгарних бородавок. Найчастіше їх жертвами стають діти і підлітки від 7 до 15 років. Виглядають такі бородавки, як біло-сірі щільні вузлики у вигляді півсфери. Якщо звичайну бородавку не лікувати, з неї можуть з'явитися сосочкоподібні нарости, а довкола самої бородавки - білі і коричневі бляшки.

На другому місці за поширеністю знаходяться підошовні бородавки. Вони складають більше 34% бородавок і найчастіше з'являються у людей, в яких сильно потіють ноги, в місцях натирання взуттям. Такі бородавки мають коричневий колір і сильно заважають при ходьбі, оскільки дуже болючі. Якщо підошовні бородавки не лікувати, вони можуть зростати до розмірів курячого яйця, що не просто ускладнить пересування, але і може викликати значно серйозніші проблеми.

На третьому місці - плоскі бородавки з 4% уражених. Їх ще називають юнацькими, оскільки найчастіше їх жертвами стають підлітки і хлопці. Плоскі, жовтуватого кольору, що швидко покриваються роговою поверхнею, вони утворюються на тильній стороні долоні, поверхні довкола нігтів, на місцях колишніх механічних пошкоджень шкіри.

Більшість бородавок не викликають больових відчуттів, за винятком підошовних бородавок і тих, які починають зростати під нігтями. Але все одно їх необхідно лікувати, оскільки пошкодження бородавок частенько  призводить до розростання цих пухлин. Якщо ж вони безболісні і знаходяться на таких місцях, де не спричиняють дискомфорту носієві - навіть психологічного, все одно потрібно звернутися до лікаря-дерматолога, а вже чи вживати заходів, він вирішить сам.

Обов'язковим є звернення до дерматолога, якщо форма, колір або розмір бородавки починають змінюватись, якщо її розміри перевищують 0,5см в діаметрі, якщо вона може бути пошкоджена, була пошкоджена або кровоточить.

Лікуванням бородавок може займатися лише дерматолог, самолікування, особливо, якщо немає упевненості, що новоутворення дійсно є бородавкою, протипоказано.

Як лікування бородавок, використовуються різні методики їх видалення. Всі ці методики безболісні, але вибір того або іншого методу визначається можливостями клініки, а також місцерозташуванням бородавки.

Один з методів, який активно використовуються для видалення бородавок, є електрокоагуляція. Дана процедура полягає у використанні високочастотного струму, дія якого значно підвищує температуру тканин, бородавка при цьому руйнується.

Лазеротерапія дозволяє швидко і безболісно видалити бородавку, проте при чутливій шкірі можуть залишитися рубці.

Кріотерапія, або лікування холодом зовсім не передбачає механічної дії на бородавку.

Якщо при електрокоагуляції використовується струм, що викликає підвищення температури в тканинах, то при кріотерапії використовується струмінь рідкого азоту. Саме азот виступає в ролі «скальпеля». Використання азоту дозволяє швидко видалити всі утворення, у тому числі навіть злоякісні пухлини, які знаходяться на поверхні шкіри. Кріотерапія діє за принципом сильного охолоджування клітин, в результаті якого швидко замерзає соляна внутріклітинна рідина, яка розширюється, і клітина розривається зсередини.

Слід зазначити і той факт, що кріотерапія - абсолютно безкровна операція, що виключає навіть щонайменший шанс якого-небудь зараження. При цьому захисні сили організму значно активізуються - недаремно ж кріотерапія використовується для омолоджування шкіри - і загоєння поверхонь відбувається значно швидше, а головне - природніше. Слід також зазначити, що кріотерапія вважається одним з найменш травматичних методів видалення бородавок і інших наростів, оскільки при даному методі не травмуються сусідні клітини. Точкова дія дає найпозитивніші результати.

 
narodmedic.at.ua

Здоров'я 2609 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Безкоштовні відео уроки української мови

Досвідчений репетитор, для кого українська мова є рідною, вчить назви кольорів, календар (наприклад, рік, місяць, тиждень, дні), тварин, предметів...

Лінгвістика

САЛО: СИЛА ЧИ МОГИЛА?

Автор: Оксана Скиталінська Мабуть жоден продукт не викликав так багато суперечок, як вживання сала. Для багатьох українців рідна Батьківщина...

Корисні Поради/Повчальні

Мандрівка наосліп: чому туристи в Україні можуть заблукати?

Мандрівка наосліп: чому туристи в Україні можуть заблукати? -------------------------------------------------------- Автор: Ольга Жила ...

Туризм і дозвілля

...Мародери

Автор: Валерія Фадєєва   Мародерство- це незаконне привласнення чужого майна при повній безкарності під час певних лих, наприклад природних...

Культура/Суспільство

Загадки і головоломки: Вгадайте пропущену букву. Відгадка

Гадаєте, що знаєте відгадку? Посуньте сторінку до самого низу, щоб побачити, яку літеру пропущено.

Гумор/Головоломки/Ігри/Фокуси

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.