Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Пробудження чарівної "Верховини"

by Guest on Jul 28, 2009

Пробудження чарівної "Верховини"

Автор: Левко Карпатський

_____________________________________________

Як ця снігурочка, «Верховина», що майже пропала для Української громади, після періоду занедбання переживає ренесанс і відбудову в руках нових господарів, родини Блонаровичів. Уже минулого року можна було помітити великі зміни під час 33-го фестивалю на «Верховині». Відновлений головний будинок «Ardmore Mansion» і «Чорне Море» - «Black Sea»  зал і бар гостили забави а новий постійний павільйон приймав різні імпрези на свіжому повітрі.

Верховина також рекламує себе для решта світу як «MountainView Manor» щоби краще віддзеркалити її престижні послуги для ширшого кола клієнтів інших національностей та американскої спільноти. Головний будинок, знаний як «Ardmore Mansion», а танцювальний зал і бар, як  «Black Sea Ballroom & Pub».

Взимку Верховинці продовжували відновлення та розбудову оселі. У головному будунку встановлене додаткове обладнання на кухні, покращено кліматизацію і оновлено інтер’єр. На «Чорне море» чекало генеральне відновлення залу і бару, закінчення нової кухні, повна реставрація фасади будинку і облаштування прилеглих територій.

Клієнти які уже мали нагоду  насолодитись гостинністю Верховини не можуть нахвалитись як гарно і приємно там, повітря, атмосфера та пишні харчі майстрів шеф-кухарів. Головний будинок вільно приймає понад 150 гостей у банкетному залі, двох барах і двох верандах с «камінною площадкою» з котрих можна насолоджуватись красою «Верховини». Інтер’єр дає немало нагод насолоджуватись теплою атмосферою та чудові ракурси для незабутніх фото. Тут ви знайдете теплу атмосферу старого-доброго люксу з минулого, яке неможливо відшукати у сучасних готелях.

«Чорне Море» гостило в перший раз весілля Данусі і Олега, які виросли і перебули табори п. Прийми-Богачевської на «Верховині». Весілля почалось шлюбом у дерев’яній церкві Св. Володимира. Забава почалась у головному будинку, де гостей привітала скульптура з льоду та пишні страви якими присутні насолоджувались на свіжому повітрі і в стінах чудової палати. Навіть нехотілось перейтись до будинку «Чорне Море». Перейшовши лоунджем у чудово декорований квітами зал, усі аж зойкнули. Нова кліматизація, освітлення, вікна, сцена та декор не до впізнання. Радісні обличчя молодих, їх батьків та гостей краще за будь-які похвали ілюстрували те, що  зміни, яких зазнала чудова «Верховина» та її високопрофесійний персонал, прийшлися гостям до смаку.

Після привітань та батьківських благословеннь, перших танців та промов гості насолоджувались смачними стравами, що приготували шеф-кухарі «Верховини». Забава тривала до пізньої ночі, навіть не хотілось розходитись. Більшість ночувала на «Верховині», а в неділю рано підкріпили сили смачним буфет-бранч у залі і на веранді «Ардмор».

Господарів «Верховини» заслужено нагородили компліментами від молодої пари, батьків та гостей за їхню працю на підготовленню незабутнього весілля. Старання перетворити Верховину на престижний куток української землі на терені Америки поволі приносить свої плоди. Вістка про чудову красу природи і атмосферу та смачна кухня починають приваблювати не лише українців але й представників інших націй, в тому числі й американців, Календар імпрез поступово заповнюється чимраз щільніше і щільніше.

Терен і повітря «Верховини», її відновленні будинкі, мотель, павільйон, сцена та спортивні майданчики створюють ідеальне місце для найрізноманітніших імпрез: весіль, банкетів, реколекцій, симпозіумів, конвенцій, таборів, спортивних турнірів, ярмарок, фестивалів, концертів. Сукупно «Верховина» може прийняти та високоякісно обслужити до 15,000 гостей. Безкоштовний паркінг, озеро, кемпінґ і затишні кімнати приваблюють не тількі старшу генерацію українців, які виросли на «Верховині» але також їх дітей та онуків, які теж, тепер вже сміло можуть гордитись новою, чарівною «Верховиною».

17 – 19 липня Верховинці відсвяткували 34-ий черговий Верховина-Фестиваль з високоякісною програмою. Вперше, разом виступулу гурт «Papa Duke» і наш славний віртуоз-скрипаль Василь Попадюк з повним концертом та танцювальний ансамбль Україна – один з найкращих у Канаді. Популярна «Анничка» зі Львова виконувала пісні зі свого об’ємного репертуару. Передові артисти: бандуристка Оксана Телепко, Андрій Солоденко, гурти Золота Булава, Анна-Марія Ентертейнмент, та дебютантка Христина Махно забезпечили програму, яку неможливо побачити на інших фестивалях. У п’ятницю вечером забава »Паб Найт» під звуки «Світанка», а у суботу дві забави де пригравали «Золота Булава» з Монреалю та «Світанок». У неділю  - Архієрейська Служба Божа та посвячення будинків «Верховини» а після обіду -- знову фестивальна програма.

За детальнішою інформацією просимо відвідати веб-сайт www.Verkhovyna.com або www.MVmanor.com також можна отримати довідку телефоном:  845 856-1105

Автор: Левко Карпатський

Джерело: e-ПОШТА, 25 липня 2009, Vol.10 No.18

 

Туризм і дозвілля 909 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Відкрий для себе світ ПР!

Автор: Оксана Резніченко   Існує дуже багато наукових термінів визначення ПР. Але я хочу відкрити цю цікаву та маловідому для України...

Маркетинг

МОРМОНИ ПІД КИЄВОМ. ХТО ТАКІ Й НАВІЩО ПРИЙШЛИ

Блоґ Павла Береста «Запрошуємо всіх бажаючих на екскурсію до щойно збудованого Київського Українського храму Церкви Ісуса Христа Святих...

Релігія/Духовність

Врівноваженість

Коли такий відомий американський футболіст, як Берт Старр, говорить про свого суперника: «в ту неділю він показав неабияку витримку»,...

Спорт

Володимир Сергійчук: "Завдяки Крутам УНР визнали державою"

Наші ліві ратували за те, що Україні не потрібна регулярна армія. Тому й одержали трагічний результат: 29 січня 1918 року, коли київська молодь...

Лінгвістика

Знайдено унікальну мапу кордонів України 1918 року

Фонди Львівського історичного музею поповнилися оригінальною картою України 1918 року. Передала її музею приватна особа, яка випадково придбала...

Географія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.