Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Соціально-економічне становище Глибоцького р-ну за січень–липень 2013 року :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Соціально-економічне становище Глибоцького р-ну за січень–липень 2013 року

by Guest on Sep 5, 2013

ПОВІДОМЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ГЛИБОЦЬКОМУ РАЙОНІ

Cільське господарство

Станом на 1 серпня п.р. в сільгосппідприємствах (крім малих), що подають оперативну звітність, зернових та зернобобових культур (без кукурудзи) зібрано на площі 0,5 тис. га. (41,2% до посіяного). Валовий збір зерна становив 1,6 тис. т, що у 9,4 раза менше, ніж на цю дату 2012р. Частка пшениці озимої у загальному обсязі валового збору зернових та зернобобових культур склала 37,9%. На 1 серпня п.р. зібрано пшениці озимої 0,6 тис. т (у 24,3 раза менше, ніж торік).

В середньому по району з одного гектару зібрано по 29,3 ц зерна (на 1 серпня 2012р. – 41,0 ц).

На 1 серпня п.р. сільгосппідприємствами (крім малих), що подають оперативну звітність зібрано 5,0 тис. т ріпаку при середній урожайності 19,0 ц/га (на 1 серпня 2012р. – 0,1 тис. т та 11,2 ц/га відповідно).

Також станом на 1 серпня п.р. сільгосппідприємствами (крім малих), що подають оперативну звітність, зібрано 1,0 тис.т ячменю, при середній урожайності 27,1 ц/га (на 1 серпня 2012р. – 0,3 тис.т. та 32,8 ц/га відповідно).

Сільгосппідпpиємствами pайону (крім малих) у січні–липні п.р. одержано 957,6 т м’яса (у живій вазі), 10,1 т молока і 92,5 млн. шт. яєць. Обсяг виpобленого м’яса зменшився відносно січня–липня 2012р. на 34,4%, яєць – на 10,0%, а молока – на 8,2%.

Порівняно з січнем–липнем 2012р. змінилась структура виробленого м’яса. Зокрема, зменшилась частка м’яса птиці на 0,4 в.п., тоді як частка м’яса свинного збільшилась на 0,4 в.п.

У січні–липні п.р. агропідприємствами району (крім малих) реалізовано власної сільськогосподарської продукції на 79854,8 тис.грн., що на 12,7% менше, ніж за відповідний період минулого року.

Будівельна діяльність

Будівельними підпpиємствами за січень–липень п.р. виконано будівельних робіт на суму 11878 тис.гpн.

За видами будівельної діяльності частка робіт, виконаних на будівництві інженерних споруд становила 44,3% від загального обсягу будівельних робіт, будівель – 55,7%, з них житлових – 2,0%, нежитлових – 53,7%.

Транспорт

За січень–липень п.р. автомобільним транспортом перевезено (з урахуванням перевезень фізичними особами - підприємцями) 40,9 тис. т вантажів, що на 0,5% більше, ніж за січень–липень 2012р. Вантажооборот збільшився на 24,4% і становить 38,7 млн. ткм.

Приватними підприємцями – фізичними особами, які виконують пасажирські перевезення, за січень–липень п.р. перевезено 1394,2 тис. пасажирів, що на 11,1% більше, ніж за січень–липень 2012р. Виконано пасажирську роботу в обсязі 36,6 млн.пас.км., що на 2,9% більше, ніж за січень–липень 2012р.

Ціни і тарифи

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) за січень–липень п.р. в цілому по Україні становив 99.9%, по області – 99.9% (за січень–липень 2012р. – 100,1% та 99,4% відповідно).

Доходи населення

Заборгованість з виплати заробітної плати станом на 1 липня п.р. у підприємств та організацій району відсутня.

За січень–червень п.р. до служби субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 1101 сім’я, з них у смт. Глибока – 148 сімей, у сільській місцевості – 953 сім’ї.

У січні–червні п.р. 1055 сім’ям пpизначено субсидії для відшкодування витpат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, що становило 95,8% від загальної кількості сімей, які за ними звернулися (у січні–червні 2012р. – 764 сім’ям та 79,7% відповідно), з них в смт. Глибока – 143 сім’ям, в сільській місцевості – 912 сім’ям.

Загальна сума призначених субсидій для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива готівкою за січень–червень п.р. становила 770,4 тис. грн., з неї в смт. Глибока 77,7 тис.грн., у сільській місцевості – 692,7 тис.грн.

Субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива готівкою в червні призначено 164 сім’ям. Сума призначених субсидій складає 858,6 тис. грн. (у червні 2012р. – 990,2 тис. грн.)

За січень–червень п.р. населенню району було нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги 1900,2 тис.грн. Фактично сплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 2011,3 тис.грн., що становило 105,8% до суми нарахувань. У порівнянні з січнем–червнем 2012р. рівень оплати збільшився на 8,8 в.п.

У червні п.р. рівень оплати становив 127,0%, що менше на 8,3 в.п., ніж у травні п.р. та на 0,8 в.п. більше, ніж у червні 2012р.

На кінець червня п.р. населення району заборгувало за житлово-комунальні послуги 52,6 тис.грн. Темп зростання (зменшення) заборгованості населення району з оплати житлово-комунальних послуг до початку звітного року становив 32,1%.

Ринок праці

На кінець липня п.р. на обліку в державній службі зайнятості загалом перебувало 928 безробітних громадян, що на 0,2% більше, ніж на кінець червня п.р. Допомогу по безробіттю отримували 83,2% осіб, які мали статус

безробітного. Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних в цілому по району в липні п.р. становив 3,5% і зменшився на 4,5 в.п. порівняно з червнем п.р.

Демографічна ситуація

На 1 липня п.р. чисельність наявного населення району становила, за оцінкою, 73611 осіб, в т.ч. по смт. Глибока – 9466 осіб, по сільській місцевості – 64145 осіб.

 

Загальний приріст населення району склав 80 осіб. Природній приріст населення – 73 особи, міграційний приріст – 7 осіб.

 

Управління статистики у Глибоцькому районі

*Будь-які зміни у тексті повідомлення повинні бути погоджені з Управлінням
Цікаво знати 765 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Найкращий перець – із пізнього садіння

Автор: Роман ГОЛИНСЬКИЙ Однією з останніх висаджують у відкритий ґрунт розсаду солодкого перцю. Робиться це наприкінці травня чи навіть у...

Садівництво

Підліткам у Каліфорнії заборонили солярії

У Сполучених Штатах стурбовані впливом штучного випромінювання на підлітків Каліфорнія стала першим американським штатом, де заборонили...

Здоров'я

Дисбактеріоз - міфи і реальність

Бактерії є не тільки грізними збудниками небезпечних хвороб, деякі з них необхідні людині для нормальної життєдіяльності. Безліч бактерій населяють...

Здоров'я

Які свята без ялинки?

Поради, як краще зберігати лісову красуню

Корисні Поради/Повчальні

«Шлях свободи»: українські та європейські інтелектуали про євроінтегр

Автор: Богдана Костюк «Шлях свободи» – таку назву має міжнародна конференція, що в п’ятницю розпочалася в Києві з нагоди 20-річчя відродження...

Міжнародні відносини

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.