Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Про що мовчала Марієтта Шагінян? Сенсаційні документи про родину Ульян :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Про що мовчала Марієтта Шагінян? Сенсаційні документи про родину Ульян

by Guest on Sep 4, 2012

Про що мовчала Марієтта Шагінян? Сенсаційні документи про родину Ульянових
 
Багато українців уже відійшло від однієї календарної дати, яку за совєтських часів ритуально відзначали щороку, але завтра, 22 квітня, комуністи, безперечно, відсвяткують чергову річницю від дня народження свого ідола Владіміра Леніна. Про цього одного з найкривавіших диктаторів у світовій історії вже чимало сказано, а от одна його сімейна деталь — тема походження сім’ї вождя, поведінки його матері, батька й брата — відома здебільшого вузькому колу дослідників і за комуністичних часів була утаємничена, як мовиться, за сімома замками.

А про ці, без перебільшення, сенсаційні речі варто знати. Тим паче, що використані архівні дані пройшли через руки й очі однієї з найвідоміших літераторок СССР, лауреата Ленінської премії Марієтти Шагінян, яка, звичайно, не могла тоді друкувати й навіть переповісти комусь відкрито цю історію. Але її авторитет у цій темі донині беззаперечний. Мабуть, не випадково про інтимні таємниці більшовицького месії торік розповів і «Науково-інформаційний вісник» Академії наук вищої освіти України (№ 4). Звертаємо увагу читачів «Галичини» на те, що цю тему розкрили саме російські дослідники. Ще в жовтні 1995 року «Российская газета» опублікувала інтерв’ю з петербурзьким істориком Александром Кутенєвим, у якому йшлося про позашлюбних дітей царя Александра III, що має прямий зв‘язок із родиною Ульянових. 


Біля джерел цієї шокуючої інформації стояла письменниця Марієтта Шагінян. У 70-ті роки вона писала книжку про Леніна і отримала доступ до архівів. Очевидно, хранителі архівів самі не знали, що там було. Коли Шагінян ознайомилася з паперами, вона була вражена і написала доповідну записку особисто генеральному секретарю КПСС Л. Брежнєву, а той своєю чергою ознайомив із цією інформацією своє коло «відповідальних товаришів». Суслов після того, стверджував А. Кутенєв, три дні лежав з тиском і вимагав розстріляти Шагінян за наклеп. Але Брежнєв вчинив інакше: він викликав Шагінян до себе і в обмін на мовчання запропонував їй за книжку про Леніна премію і квартиру. «Коли я прочитав в архіві записку Шагінян, мені захотілося побачити й самі архівні матеріали. І я замовив копії. Усе саме так і було», — стверджував А. Кутенєв.


Отож далі переходимо до розповіді про позашлюбних дітей російського монарха. В Александра III справді було чимало позашлюбних дітей, оскільки він був людиною нестримною і пристрасною, розповідав історик А. Кутенєв.
З-поміж дітей були й історичні знаменитості, зокрема Александр Ульянов, старший брат Владіміра Леніна. Річ у тім, що його мати Марія Александрівна була фрейліною при дворі Александра III. Коли той був ще просто «великим князем», у нього був роман з Марією Александрівною. Від нього вона в дівоцтві й народила сина Александра. Історія, як каже Кутенєв, знає чимало схожих прикладів: у Росії до бастардів ставилися гуманно — надавали княжий титул, приписували до гвардійського полку. Відомо, що Ломоносов був сином Петра I; князь Бобринський — сином Потьомкіна та Єкатерини II; Розумовський — позашлюбним сином Єлизавети. Усі вони, як відомо, зробили чудову кар’єру і ніколи не почувалися вигнанцями. Така ж доля повинна була спіткати й Александра, брата Леніна.


— Але його матір все зіпсувала: услід за Александром вона народила ще дитину — дівчинку, і до Александра III це немовля не мало жодного стосунку, — розповідав далі А. Кутенєв. — Тримати при дворі фрейліну з двома дітьми було непристойно. Щоб загасити скандал, вирішили передати справу охороні. Охорона знайшла в Петербурзі нещасного чоловіка — гомосексуаліста ілью Ульянова. Як людина з нетрадиційною сексуальною орієнтацією він був у неї на гачку. Йому дали у придане до Марії Александрівни дворянський титул, хлібне місце в провінції, і молодята відбули до Симбірська.


Усю цю передісторію зам’яли б, якби не пристрасний характер Марії Александрівни. Вона і в Симбірську не вирізнялася строгою поведінкою, народила ще чотирьох дітей, невідомо від яких батьків. Можете уявити, як було дітям Ульянових у гімназії. У маленькому містечку все одразу стає відомо, і хлопчаки дражнили своїх однолітків Ульянових: пригадували і матінку, і царя, і ілью Ніколаєвіча. Зрештою, все це негативно вплинуло на Александра: він виріс озлобленим, з бажанням будь-що «шльопнути» татуся. Із цим планом хлопець і відбув до Петербурга на навчання. Решту організувала охранка. Як у наш час спецслужби організовували Народний фронт та інші демократичні організації, так і в ті далекі часи охранка допомогла Александру Ульянову ввійти до народовольчої революційної організації й узяти участь у замаху на царя.


Щойно Марія Александрівна дізналася, що сина заарештували за замах на царя, вона одразу ж поїхала до Петербурга і постала перед Александром III. Дивовижна річ: жодне джерело не дивується з того, що нікому не відома бідна симбірська дворянка без перешкод потрапляє на прийом до царя! (Втім, історики ніколи не дивувалися з того факту, що дати народження двох перших дітей Ульянових передують даті весілля іллі та Марії). А Александр III прийняв свою давню пасію одразу, й вони разом відвідали Сашу у фортеці. Цар пробачив «царевбивцю», пообіцявши дати йому княжий титул, записати у гвардію. Але хлопець виявився норовливим: він сказав усе, що думає про обох своїх батьків, і пообіцяв їм, що щойно опиниться на волі видасть на-гора всю їхню безсоромну історію й обов’язково запустить за першої ж нагоди бомбу в татуся! Тому на волю Александра Ульянова так і не випустили, а відправили до психлікарні, де він помер у 1901 році.


Так Марія Александрівна опосередковано вплинула на долю свого старшого сина. Не дуже пощастило в такій родині й іншим дітям. Оскільки ілья Ніколаєвіч знав, що діти не його, то ставився до них як до потенційних об’єктів своєї любовної прихильности. Сашка як царевого сина він ніколи не чіпав, а ось Володі дісталася вся його палка небатьківська любов. В юності Владімір ілліч був дуже привабливим. Хоч як протестувала мати, сина відстояти не могла: ілья Ніколаєвіч дорікав їй її власною поведінкою.

— І що Ленін?

— Він до кінця своїх днів залишався гомосексуалістом. До речі, це відомо в усьому світі, лише радянські люди нічого не знали і жили в благоговійному поклонінні вождю пролетаріату. Антоніоні зняв фільм про великих гомосексуалістів, і Леніну в ньому відведено особливе місце. Про це написано вже кілька книжок. Чи страждав Владімір потім від своєї орієнтації, ми не можемо сказати, але в дитинстві це для нього вже було нелегким випробуванням: він виріс розлюченим, зненавидів увесь світ. У гімназії хлопець виміщував своє зло на однолітках, лупцював їх, при тому, звісно, був дуже талановитою людиною.

— А звідки у Вас така шокуюча інфор -
маці я?
— Це також особлива і цікава історія. І біля її джерел стоїть Марієтта Шагінян. У 1970-і роки ця письменниця писала книжку про Леніна і отримала доступ до архівів. Во чевидь, хранителі архівів самі не знали, що сховано в паперах за сімома печатками. Коли Марієтта Шагінян ознайомилася з паперами, вона була вражена і написала докладну записку особисто Леонідові Брежнєву. Генсек познайомив із цією інформацією своє коло. Суслов три дні лежав з тиском і вимагав розстріляти Шагінян за наклеп. Але Брежнєв вчинив інакше: він викликав Шагінян до себе і в обмін на мовчання запропонував їй за книжку про Леніна премію, квартиру тощо.

— І Шагінян справді ж отримала якусь премію за книжку про Леніна?
— Так, вона отримала Ленінську премію за книжку «Чотири уроки у Леніна». А засекречена записка лежить в архіві Центрального
комітету партії. Коли я прочитав в архіві цю записку, мені захотілося побачити й самі архів ні матеріали. І я замовив копії. Усе саме
так і було…

25 серпня 2011 року, Літературна Україна, с.10
Цікаво знати 922 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Хвороба брудних рук і палких поцілунків

Автор: Наталка Дружбляк Якщо вірус герпесу оселиться в організмі, його звідтіль нічим не витуриш Найпоширеніше інфекційне захворювання – не...

Здоров'я

Пам'ятка уболівальникам Євро-2012: офіційні фан-зони, розклад матчів і

У п'ятницю, 8 червня, стартує Євро-2012. СПОРТ bigmir)net зібрав докупи всю важливу інформацію, яка стане в нагоді уболівальникам під час...

Спорт

У зимову холоднечу дичина вдячна за людське тепло

Автор: Іван ФАРІОН У ці січневі дні, коли через екстремальні морози дехто волів й носа не показувати надвір, пан Степан, навпаки, вибирається в...

Тварини

Рамбутан і гуаява

Любителі екзотичних фруктів, овочів та інших продуктів повинні пам`ятати, що більшість з них наш шлунок може не сприйняти. Додаткові проблеми...

Корисні Поради/Повчальні

Найжахливіший злочин проти українців

Автор: Турчин Таїсія Багатовікова історія українського народу – це, насамперед, літопис життя і смерті народу-великомученика, на долю...

Історія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.