Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

У США померла донька Сталіна - Свєтлана Аллілуєва

by Guest on Dec 14, 2011

Лана Пітерс - більш відома за її колишнім ім'ям Свєтлана Аллілуєва - померла від раку товстої кишки в американському штаті Вісконсін. Їй було 85 років.

 

Донька Сталіна втекла до Сполучених Штатів у 1967 році, що стало шоком новиною для радянських комуністів, а її зробило автором бестселерів.

У 1966 році Свєтлана Аллілуєва поїхала в Індію залишити прах свого чоловіка, громадянина Індії, після цього вона казала, що повернеться. Натомість, вона пішла в американське посольство в Індії і попросила там політичного притулку. Свєтлана Аллілуєва казала, що серед причин такого рішення було те, що її чоловік не отримав належного лікування в СРСР і тому помер.

Після короткого перебування у Швейцарії пані Аллілуєва полетіла до США.

Майже одразу після приїзду до Нью-Йорка 41-річна Свєтлана Аллілуєва заявила: "Я приїхала сюди шукати самовираження, яке мені було заборонене в Росії впродовж довгого часу". Тоді вона також розповіла, що незважаючи на те, що все своє життя їй вчили комунізму, вона вважає, що немає комунізму чи капіталізму, є хороше і погане життя людей. Крім того, вона говорила, що "неможливо жити без Бога у серці".

За кілька років життя у Сполучених Штатах, Свєтлана Аллілуєва вийшла заміж за американського архітектора Вільяма Пітерса, і стала Ланою Пітерс.

Через кілька місяців після її втечі до США у світ вийшла книга "Двадцять листів до друга", в якій йшлося про сімейне життя Сталіна. Ця книга одразу стала бестселером.

У книзі вона згадує батька, який помер у 1953 році після 29-річного правління СРСР, як далеку та параноїдальну людину.

Після цих заяв голова ради міністрів СРСР Алєксєй Косигін назвав доньку Сталіна "морально нестійкою" і "хворою" людиною.

Повернення до СРСР

Шлюб з Вільямом Пітерсом протривав кілька років. Після гучного розлучення залишилася донька Ольга, а Свєтлана Аллілуєва вирішила залишити своє нове ім'я і лишилася пані Пітерс.

У 1984 році Лана Пітерс повернулася до СРСР, відновила радянське громадянство, але вже у 1986 знову поїхала до США.

В одному зі своїх нечастих інтерв'ю вона говорила: "Люди говорять, "донька Сталіна, донька Сталіна", маючи на увазі, що я маю ходити з гвинтівкою і стріляти по американцях. Або вони кажуть, "Ні, вона приїхала сюди. Вона - громадянка США". Це означає, що я кину бомбу вже проти інших. Ні, я не належу до жодного з цих образів. Я десь посередині. І оце "десь посередині" вони не можуть зрозуміти".

Свєтлана Аллілуєва, донька Сталіна

Свєтлана Аллілуєва була єдиною донькою Сталіна

Втеча до Радянського Союзу коштувала Свєтлані Аллілуєвій дуже дорого - у Росії вони лишила двох дітей, Іосіфа і Єкатєріну, зі своїх попередніх шлюбів. Діти були засмучені її від'їздом, і більше вони не стали близькими до неї.

Лана Пітерс була єдиною донькою Сталіна. Вона росла з нянею після смерті матері у 1932 році. Сталін мав двох синів - Якова і Васілія. Якова взяли у полон нацисти у 1941 році, і він помер у концтаборі. А Васілій помер від алкоголізму у 40 років.

Свєтлана Аллілуєва закінчила Московський університет у 1949 році, працювала вчителем і перекладачем і була близька до літературних кіл у Москві перед тим, як виїхала до США. Вона 4 рази виходила заміж. Останній шлюб був з Вільямом Пітерс.

В цілому, жінка написала чотири книги, серед них автобіографія "Лише один рік", опублікована у 1969 році.

Лана Пітерс намагалася жити поза тінню свого батька. Вона засуджувала його політику, зокрема виселення мільйонів людей до трудових таборів, однак часто говорила, що винен не тільки батько, і за ці дії також несуть відповідальність інші діячі комуністичної партії.

"Він був дуже простим чоловіком. Дуже грубим. Дуже жорстоким", - розповіла пані Пітерс виданню Wisconsin State Journal у 2010 році і додала: "У ньому не було нічого складного. Він був дуже простим до нас. Він любив мене і хотів, аби я стала освіченим марксистом".

Бі-Бі-Сі

Цікаво знати 789 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Їм би наші проблеми!

Їм би наші проблеми! Автор:  Галина ВДОВИЧЕНКО На фото -- чоловік робить стійку на руках просто на лікарняному ліжку. У чоловіка...

Лідерство/Управління

Мільярд людей у світі голодують - ООН

Понад мільярд людей у світі живуть упроголодь, як засвідчують останні дослідження. Більше половини з тих, хто голодує, – діти. Найбільше...

Права людини

Томенко: Закон про органічне виробництво підвищить конкурентоспроможні

За словами одного з авторів закону Миколи Томенка, з його прийняттям нарешті закінчилася майже 10-річна історія обговорення цієї теми. Він...

Бізнес/Економіка

«УКРАЇНА НIБИ СТАВИТЬ ПЕРЕД НАМИ, РОСІЯНАМИ, ДЗЕРКАЛО»

Усе-таки у ставленнi росіян до українців, до України таїться щось ключове, доленосне — для нас, росіян. Для українців Росія теж значима, але лише...

Міжнародні відносини

Про чумазих колісниченків

Автор: Володимир Богайчук Років двадцять тому в Росії виник і побутував у вжитку термін «новиє русскіє», котрий застосовувався для...

Гумор/Головоломки/Ігри/Фокуси

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.