Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Євро-2012: чи стане група D для України "групою смерті"

by Guest on Dec 5, 2011

Групу, в яку на Євро-2012 потрапила збірна України, футбольні оглядачі з незначними варіаціями називають непростою: два потенційних лідери, Англія та Франція, та Україна зі Швецією - приблизно рівні за силою збірні.

Перспективам української збірної вийти з групи присвячена програма ВВС Україна, повну версію якої можна прослухати тут.

Гостями студії були футбольний оглядач Ігор Мірошниченко та коментатор Віктор Вацко. У програмі також взяли участь головний тренер збірної України Олег Блохін, заступник головного редактора тижневика "Футбол" Андрій Шахов та футбольний оглядач Микола Несенюк.

Блохін: "Могло бути й гірше"

Головний тренер української збірної групу, до якої потрапили українці, в інтерв'ю bbc.ua прокоментував дипломатично: "могло бути й гірше".

"Ну, будь-який тренер хотів би, мабуть, Сан-Марино, Ліхтенштейн, Люксембург чи що-небудь ще. Але враховуючи, що приїхали найкращі команди, 16 найкращих команд – який жереб є, такий і є", - сказав Олег Блохін.

Втім, плюсом для української команди він вважає те, що перший матч вона гратиме зі Швецією, яка може бути слабшим суперником, ніж Англія чи Франція. Крім того, в активі України два нещодавні товариські поєдинки з Францією та Швецією, які тепер виявилися суперниками в групі.

Я думаю, що це плюс для нас. По-перше, ми програли дві гри, по-друге, все-таки перевірили себе і суперників, вже знаємо, що нам чекати від цього суперника, тому будемо цілеспрямовано готуватися. І хлопці хочуть, напевно, реваншу", - сказав пан Блохін.

Головний тренер української команди називає "помилковим" передчасно записувати в однозначні лідери і Францію, і Англію та вважати цю групу для них прохідною.

"Капелло вважає по-своєму. Вони вважають, що Англія - одна з провідних футбольних країн у світі. Хоча за останній час я не пам'ятаю, коли вони щось вигравали", - додає Олег Блохін.

Тренер українців називає "групою смерті" групу В, куди потрапили Голландія, Німеччина, Португалія та Данія, але не погоджується з тим, що група А (Росія, Чехія, Польща, Греція) є легкою: "Чомусь усі вважають, що перша група найлегша, але я не думаю. Там всі рівні команди, і там теж складно буде вгадати".

Чи стане група D "групою смерті" для України

Футбольний оглядач Микола Несенюк каже, що з точку зору видовища Україні пощастило: ігри з такими грандами, як Англія та Франція будуть захоплюючими.

"А якщо говорити з точки зору турнірної, то ми всі розуміємо, що на чемпіонаті Європи, на відміну від світових фіналів, немає суперників слабких, і, звичайно, було б набагато краще, якби більш-менш така команда простіша потрапила би у суперники України", - вважає він. При цьому пан Несенюк каже, що Україна цілком може претендувати і на друге місце у групі, тим більше, що перший матч збірна гратиме зі Швецією, і перемога в ньому могла би дати хорошу психологічну налаштованість.

"Якщо буде успішний старт у нас, хтось програє в матчі між Францією і Англією, - а хтось між ними має програти, - а там все буде вирішуватись в наступному матчі. За певних розкладів, Україна цілком може сподіватися на друге місце в Європі. Хоча ми розуміємо, що об’єктивно на сьогоднішній день Україна слабше за Францію, слабше за Англію і навіть за Швецію", - вважає оглядач. З ним погоджується інший оглядач, Ігор Мірошниченко, який каже, що Україна, "принаймні, з другого місця у цій групі може вийти".

"Мені здається, що збірні Швеції, Франції та Англії не є абсолютно непрохідними, глухими суперниками. Такими, як, наприклад, збірна Італії, з якою в України явний комплекс, і ми абсолютно не вміємо грати проти італійців", - каже пан Мірошниченко.

Стримано оцінює шанси української збірної заступник головного редактора тижневика "Футбол" Андрій Шахов: "Я б не сказав, що у збірної Україні такі вже чудові шанси, проте група цілком прохідна. Суперники такі, що з ними можна боротися і грати, їх можна перемагати і з групи можна виходити".

Суперники - "незручні"

Андрій Шахов називає суперників України "не найзручнішими", але каже, що шанси обіграти, наприклад, Швецію достатньо великі, хоча і останню товариську зустріч Україна програла.

Євро 2012

Так виглядає трофей, за який команди боротимуться наступного літа

"У шведів яскраво виражений лідер - Златан Ібрагімович, проте в цілому команда досить посередня, дуже посередня оборона, і думаю, що її можна перемагати", - вважає пан Шахов. Збірну Англії експерт називає не настільки грізним суперником, як про це зазвичай говорять.

"З Англією ми зовсім недавно грали у відбірковому циклі, і більш того, будемо грати. Зіграли дуже непогано, вдома виграли, в Лондоні програли, але програли в кінці, на останніх хвилинах втратили нічию. І в цілому матчі ті, які я зараз згадую, показали, що не такий страшний чорт, як його малюють", - сказав Андрій Шахов в інтерв'ю bbc.ua.

Він також згадав, що в України не дуже вдалий попередній досвід ігор з іншим суперником по групі - Францією, але зазначив, що збірна тієї країни зараз переживає не найкращі часи, чим можуть скористатися суперники.

"Багато гравців через скандали на минулому чемпіонаті світу збірну покинули. І в якості заміни у них молоді талановиті хлопці, але ще недостатньо досвідчені. І досвід вони будуть набирати як раз в Києві та Донецьку", - каже Андрій Шахов.

Втім, він наголошує: якщо Україна хоче вийти з групи, то хоча би когось з грандів доведеться перегравати.

"Я думаю, що треба обов'язково обігравати шведів, і, може бути, теоретично тоді вистачить двох нічиїх, хоча мені все-таки здається, що пройдуть ті з цієї групи, хто здобуде як мінімум дві перемоги. Тобто, треба буде два матчі вигравати", - каже експерт.

"Легких груп немає"

"Група життя"

Групу А, куди потрапили Польща, Греція, Чехія та Росія, у ЗМІ охрестили групою "життя", при цьому лідерство у ній пророкують збірній Росії. Футбольний коментатор Віктор Вацко не згодний із таким формулюванням: "Ви знаєте не буде там лідера в цій групі. Мені так здається. Всі зараз кажуть: от Росії пощастило. А я так не думаю, що Росії пощастило. А я вважаю Росію середньою збірною. Дуже середньою збірною".

Пан Вацко нагадує, що Росії доведеться грати у Польщі проти збірної тієї країни, і прогнозує, що політичні та економічні суперечності між тими країнам одразу активізуються. Щоправда, те саме, каже він, було б, якби Росія грала з Україною.

"Я дуже не хотів, щоб Росія була з нами в одній групі, тому що я не хочу політичних підтекстів довкола футболу. Але в Польщі до Росії будуть політичні підтексти. Будуть довкола футбольні підтексти, і в Польщі будуть дуже важко грати. Нехай поляків ще обіграють росіяни", - каже Віктор Вацко.

На його думку, складність ситуації у групі А полягає в тому, що команди зібралися близькі за рівнем, тож експерт пророкує запеклу боротьбу і багато нічийних результатів.

"Нехай зіграють зі збірною Греції. Збірна Греції теж команда, яка зірок з неба не хапає. Теж без розпіарених, без розкручених футболістів. Але там приїдуть спартанці, прийдуть люди, які вбиватимуться на футбольному полі. … Вони просто вийдуть и будуть битись, будуть вбиватись за себе і за свою країну", - прогнозує Віктор Вацко.

"Група смерті"

Натомість, Віктор Вацко погоджується із визначення групи В як "групи смерті", туди потрапили збірні Голландії, Німеччини, Португалії та Данії. Щонайменше, три з цих команд є серйозними претендентами на вихід з групи.

Євро-2012

Групу В оглядачі майже одностайно називають "групою смерті"

Втім, українські оглядачі найперше радіють, що ця група гратиме свої матчі в Україні, а отже, Харків та Львів, де вони відбуватимуться, побачать гру найвищого класу.

"Там є одне неймовірно принципове протистояння Німеччина – Нідерланди. Вони зіграють в Харкові. Це суперники, які ворогують. Дуже принципові суперники. Як Англія і Франція – там буде підтекст довкола футболу, так само от Німеччина і Нідерланди", - розповідає Віктор Вацко.

На його думку, до наступного етапу турніру мають виходити Німеччина та Голландія, причому саме німецьку збірну він називає фаворитом змагань.

"Про збірну Німеччини я не буду говорити, я вважаю її абсолютним фаворитом цієї групи. Незважаючи на те, що от саме збірна Нідерландів була у першому кошику, я вважаю, що німці повинні вийти до фіналу. У них все є. У них абсолютно всі ресурси, у них є тренер, якого я вважаю геніальним тактиком, стратегом і у них є розкішний підбір виконавців", - каже пан Вацко.

Група С: фаворит беззаперечний

До групі С потрапили збірні Італії, Іспанії, Ірландії та Хорватії. І хоча фаворитам видаються іспанська та італійська команди, футбольний коментатор Віктор Вацко радить не недооцінювати збірну Ірландії, як команду, для якої вже сам вихід у фіналтьну частину Євро є святом і яка не переживає того тиску, який чинять на Італію чи Іспанію.

"Ірландія не навантажить себе психологічним тиском: от нам треба, треба! Тоді як матч проти Ірландії кожен із суперників – і Іспанія, і Італія, і Хорватія – буде говорити: треба, треба, треба! Вони ж аутсайдери. Якщо ми там не візьмемо максимум очок, то потім буде дуже важко. І це буде великим плюсом для Ірландії. Хто недооцінить Ірландія, він поплатиться обов’язково, він втратить очки обов’язково всією командою", - твердить Віктор Вацко.

І якщо Іспанію він вважає беззаперечним лідером - "це на даний момент команда, яка виграла все. Чинний чемпіон Європи, чинний чемпіон світу. І Іспанія, безперечно, виглядає топ-фаворитом цієї групи," - то Хорватія може скласти гідну конкуренцію Італії.

Бі-Бі-Сі

Спорт 796 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

НОК назвав найкращих українських спортсменів 2011 року

Найкращим українським спортсменом минулого року став, за версією Національного олімпійського комітету (НОК), чемпіон світу з боксу Олександр Усик...

Спорт

Чого хочуть жінки, або навіщо всі ці дієти?

Д.Елдредж, С. Елдредж. Чарівна: Таємниця жіночої душі. - Львів: «Свічадо», 2011. – 248 с. Часто можна почути, що жінки надто...

Література

У Бердичеві може з'явитися пам'ятник загиблому інопланетянинові

У Бердичеві група неформальних дослідників позаземних контактів вирішила почати збір грошей на встановлення пам'ятника загиблим інопланетянам,...

Цікаво знати

Життя – не мед, коли у крові цукру забагато...

Автор: Ірина КУШИНСЬКА Часто дізнаємося про хворобу, яка руйнує нас зсередини, уже тоді, коли вона міцно осіла в організмі. Ніхто ж не робить...

Здоров'я

Time назвав 50 найпомітніших винаходів 2010 року

Експерти авторитетного видання Time склали щорічний список 50 найпомітніших винаходів поточного року в галузях технологій, транспорту, охорони...

Наука/Технології

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.