Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Що поганого в усиновленні дітей одностатевими парами? :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Що поганого в усиновленні дітей одностатевими парами?

by Guest on Apr 5, 2013

Питання: Що поганого в тому, щоб одностатеві пари всиновлювали дітей? Хіба двоє чоловіків чи дві жінки не можуть дати дитині необхідне тепло і любов? І, в усякому разі, дитині буде краще, ніж у дитбудинку.

Відповідь: Щоб діти могли нормально розвиватися у всіх аспектах, вони потребують не просто тепла і любові, але певного тепла і любові: любові матері і любові батька.

Зараз полеміка про усиновлення одностатевими парами - на порядку денному багатьох країн, а в деяких таке усиновлення вже легалізовано. Держава, що приймає подібні закони, штучно створює ситуації, які негативно впливають на дитину і не враховують її прав.

Типове заперечення полягає в тому, що ростуть ж діти в неповних сім'ях, в сім'ях, де батьки розлучені або складаються з одних тільки жінок (мама, бабуся), або одних тільки чоловіків (батько і дідусь). Але зауважимо, що нікому не прийде до голови спеціально створювати такі ситуації і заявляти при цьому про благо дітей. Неповні сім'ї з'являються не як щось навмисне, а як результат болючих змін: смерть когось із батьків, відмова одного з батьків від дитини, розлучення, якому, можливо, передували важкі психологічні моменти. Нікому не спаде на думку назвати подібні ситуації ідеальним середовищем для розвитку дитини. Якщо ж одностатеві пари прирівняні до традиційної сім'ї у питанні усиновлення дітей, виходить, що дитина, що підлягає усиновленню, має великий шанс потрапити в гомосексуальну «сім'ю» в порядку черги на усиновлення. Але в світі величезна кількість традиційних сімей, здатних надати оптимальне середовище для росту дитини, чекають своєї черги на те, щоб подарувати тепло і затишок дітям. Навіщо штучно створювати несприятливе середовище для цих дітей в ім'я відстоювання якогось «права» - права протиприродного, бо дітонародження в одностатевій парі не передбачено природою, і це абсолютно очевидно навіть для людини невіруючої?

До цього треба додати, що багато дітей, що чекають усиновлення, вже несуть в собі наслідки психологічних травм і потребують не просто «формальної» сім'ї, а обстановки, яка зцілює, особливо доброчинної. Тому навіть традиційні подружні пари на Заході роками чекають усиновлення, проходячи тривалу психологічну експертизу, під час якої фахівці оцінюють, наскільки здорові взаємини в цій родині, наскільки висока ймовірність, що дитина не опиниться в майбутньому жертвою розлучення, або інших травмуючих ситуацій.

Численні дослідження вже показали, що в одностатевих союзах ймовірність конфліктів, нестійкості, нестабільності вища, ніж у традиційних сім'ях. Гомосексуальні союзи несуть в собі набагато більше ризику, ніж союз чоловіка і жінки. Зокрема, до такого висновку прийшли співробітники Мексиканського інституту сексуальної орієнтації. Всього вони провели 31 дослідження в різних країнах Європи та Америки: в Бразилії, Голландії, Норвегії, Англії, США, Новій Зеландії, Франції та Австралії. Серед факторів ризику була виявлена велика поширеність споживання наркотиків, більша схильність до насильства між партнерами, до депресії і самогубств.

Таким чином, благополуччя дітей, усиновлених одностатевими парами, піддається більшому ризику, ніж у випадку традиційних подружніх союзів.

 

Загальнонаціональне дослідження про насильство в парах, проведене в США, показало, що жінки-лесбійки на 18% частіше стають жертвами насильства з боку партнерок, ніж жінки в традиційній парі, які стають жертвами насильства з боку партнера. У понад 23% випадків чоловіки піддавалися насильству з боку партнера. Що стосується наркоманії, то за результатами досліджень, серед гомосексуалістів - як чоловіків, так і жінок, - наркоманія зустрічається частіше більш ніж на 110 %.

У Голландії було проведено дослідження на тему самогубств. Воно показало, що суїцидні нахили мають понад 40 % чоловіків-гомосексуалістів, у той час як серед гетеросексуалів кількість потенційних самовбивць становить менше 8%. Серед жінок це співвідношення дорівнює, відповідно, 23 і 12 %.

І психологи, і соціологи однозначно підтверджують те, що продиктовано самим здоровим глуздом: діти ростуть краще, коли у них є мати і батько. Батьки виконують різні, взаємодоповнювальні і взаємнонезамінні функції в житті дітей. Така взаємодія в процесі виховання є вирішальною для їх розвитку, для особистісного зростання. Ефективний розвиток дитини, її впевненість у собі, її самооцінка прямо залежать від наявності цих факторів. Ні для кого не секрет, що за відсутності батька чи матері ймовірність відхилень збільшується. Для формування на емоційному рівні дитині необхідні як чоловіча, так і жіноча фігури. Відомий психолог Тоні Анатрелла стверджує, що «неправильно думати, ніби для дозрівання досить відчувати себе любленим»: «Щоб нормально розвиватися, дитина потребує чоловічої та жіночої постаті, в особах батька і матері».

Сьогодні ми змушені констатувати, що для гарантії права на одностатевий шлюб приносяться в жертву права і потреби дитини. Дитина, що має право на батька і матір, ризикує бути відданою у порядку загальної черги парі гомосексуалістів.


Конгрегація віровчення оприлюднила у 2003 році документ «Зауваження з приводу проектів легалізації одностатевих союзів». «Як показує досвід, - свідчить документ, що посилається на численні наукові дослідження, - відсутність сексуальної двополярності перешкоджає нормальному розвитку дітей, які поміщені в контекст подібних союзів. Їм не вистачає досвіду материнства і батьківства. Залучення дітей у гомосексуальні сім'ї за допомогою усиновлення означає насильство над цими дітьми: їх беззахисністю зловживають для того, щоб помістити їх в обстановку, яка не сприяє їх повноцінному розвитку».

Безсумнівно, подібна практика аморальна. Вона входить у відкрите протиріччя і з принципом, визнаним також Міжнародною конвенцією про права дитини, згідно з якою, завжди в першу чергу повинні враховуватися інтереси дитини, найбільш слабкого і беззахисного компонента усиновлення.

На питання читачів відповідає російська служба Радіо Ватикан

Католицький часопис Credo

Сім’я і виховання 777 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Що іграшки можуть розповісти про вашу дитину?

Що іграшки можуть розповісти про вашу дитину? Автор: Галина Титиш "Іграшки є певним ключиком до розуміння світу дитини. І якщо ми не...

Сім’я і виховання

Тут являлася Богородиця

Тут являлася Богородиця  Автор:  Наталія Кравчук Вода з цілющих джерел у Чорткові допомагає побороти хвороби та недуги Церква...

Релігія/Духовність

Як підготувати першокласника до школи?

Як підготувати першокласника до школи? Автор:  Ганна Гошко "Це суцільний стрес", - перше, що каже про підготовку до школи мама...

Сім’я і виховання

"Давайте делать паузы в пути..."

Не маючи особливого таланту та потягу до малювання, в третьому класі на уроці я передавала на папір свої мрії та бажання - жити в місті Париж та...

Блоги

Блог Куспися: Україна серед лідерів торгівлі зброєю

Блог Куспися: Україна серед лідерів торгівлі зброєю    Автор: Петро Куспись, Викладач Яґеллонського університету...

Наука/Технології

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.