Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Порнографія і секс: що варто знати дітям? :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Порнографія і секс: що варто знати дітям?

by Guest on Jan 31, 2013

Не секрет, що багато підлітків регулярно дивляться порнографічні фільми. Чи означає це, що в них формується викривлене уявлення про секс і статеві відносини? І чи можна це змінити?

Майже всі батьки дуже бояться, що діти почнуть шукати порнографічні відео в інтернеті або випадково наштовхнуться на порносайт.

Багато дітей мають свої комп'ютери та смартфони, і чимало батьків вважають неминучим, що це рано чи пізно станеться.

У Великій Британії лунають пропозиції запровадити в школах уроки, присвячені тому, з чим можна зіткнутися в інтернеті і як правильно на це реагувати.

"Сексуалізований" світ

Поки що немає точної статистики щодо того, як багато дітей і як часто дивляться порно в мережі, але деякі опитування можуть дати приблизне уявлення про масштаби проблеми.

Дослідження, проведене 2011 року в країнах ЄС, свідчить, що чверть 9-16-річних підлітків бачили порнографічні картинки, але лише 11% з них бачили їх в інтернеті.

Згідно з дослідженням, проведеним 2010 року у Великій Британії дослідницькою компанією YouGov, ледь не кожен третій школяр віком від дев'яти до 16 років дивився порнокартинки на мобільному телефоні принаймні кілька разів на місяць.

"Довге волосся, пишні груди, велика попа. Якщо у тебе коротке волосся, хлопці кажуть - чому в тебе стрижка, відрости волосся!"

Ребекка, 17 років

Британська педагогічна асоціація закликає включити до шкільної програми вивчення впливу порнографії, але у "формі, що відповідає віку школярів". Тобто, щоб починаючи приблизно з 10-и років дітей навчали правилам безпечного користування інтернетом і попереджали їх про можливості наштовхнутися там на різні речі. Зі старшими підлітками обговорювати ці теми планується більш детально.

"Діти ростуть в занадто сексуалізованому світі. Вони мають занадто легкий доступ до порнографії в інтернеті, і вони потребують спеціальних навичок, щоб вміти впоратися з цим", - говорить радник з політики Шон Хамфріс.

Головні побоювання полягають у тому, що побачене в інтернеті матиме вплив на особисте життя підлітків і навіть на їх сексуальне життя, коли вони подорослішають.

Як кажуть прибічники введення додаткових заходів, порнографія - це зовсім не те ж саме, що й звичайний секс.

Порно і секс

Сінді Геллоп заснувала сайт, що порівнює "світ порно" з "реальним світом" сексу.

"Повсюдна поширеність порнографії та її доступність в інтернеті, помножені на небажання нашого суспільства говорити про секс, призводять до того, що порнографія по суті замінила статеве виховання", - говорить пані Геллоп.

Тих, хто виступає за покращення сексуальної освіти в школі, турбує, що, потрапивши під вплив порно, підлітки почнуть займатися речами, які інакше їм і на думку не спало б робити.

Дивлячись на те, що в порнографічних фільмах часто повторюється якась дія, підлітки можуть зробити висновок, що ця дія є нормальною частиною сексуального життя всіх людей.

Спостерігачі вже помітили, як в реальному житті запозичуються естетичні стандарти, привнесені зі світу порно. Наприклад, багато хто в США і Великій Британії тепер вважають нормальною "бразильську" епіляцію воском. Навіть підлітки тепер вважають, що вони мають слідувати цій "нормі".

Британські ЗМІ широко висвітлювали історію про те, як жахнулася сестра лондонського мера Бориса Джонсона Рейчел, коли її 15-річна донька захотіла зробити епіляцію воском.

"Повсюдна поширеність порнографії та її доступність в інтернеті, помножені на небажання нашого суспільства говорити про секс, призводять до того, що порнографія по суті замінила статеве виховання"

Сінді Геллоп

У доповіді міністерства внутрішніх справ Великої Британії від 2010 року містилося попередження про те, що "повзуче проникнення" еротики і відвертої порнографії в життя підлітків спотворює їхнє самосприйняття: хлопчики зациклюються на мачизмі і домінуванні, а дівчатка відчувають себе зобов'язаними бути сексуально доступними.

За словами 17-річної Ребекки, порнографія змінила уявлення хлопчиків про те, як мають виглядати дівчата: "Довге волосся, пишні груди, велика попа. Якщо у тебе коротке волосся, хлопці кажуть - чому в тебе стрижка, відрости волосся!"

Її однокласник Фемі говорить, що порнографія викликає нервозність і у хлопчиків. "А раптом виявиться, що ти зовсім не такий, як чоловіки з порнофільмів", - турбується він.

20-річна Карен розповідає, що коли їй було 16, її хлопець з друзями дивився порно в інтернеті, "ніби це було їхнє найбільше хобі". Вона розповідає, що він часто дивився порнофільми в її присутності, копіюючи те, що він бачив на екрані.

"Я думала, що зі мною щось не в порядку, тому що мені це не подобалося", - каже вона.

Сексуальна освіта

Згідно з дослідженням, проведеним університетом міста Портсмут на півдні Англії спільно з благодійною організацією UK Safer Internet Centre, кожен третій підліток у віці 16-24 років зізнається, що порнографія вплинула на його стосунки з подругою або другом. Благодійна організація ChildLine повідомляє, що за останній рік кількість дзвінків від підлітків, травмованих сексуальними образами, які вони бачили в інтернеті, зросло на 34%.

Але важко точно довести, що порнографія змінює сексуальну поведінку тінейджерів.

Зараз в деяких англійських школах викладають предмет "особиста, соціальна, медична і економічна освіта", в рамках якого вчителі можуть обговорювати зі школярами секс і взаємини статей. Але цей предмет не є обов'язковим в Англії, на відміну від інших частин Сполученого Королівства, незважаючи на те, що він входить до шкільної програми.

Наукова підготовка за програмою середньої школи передбачає курс основ біології. Однак школи самі визначають, давати чи ні дітям сексуальну освіту. Крім того, батьки мають право заборонити дітям відвідувати уроки, що включають обговорення сексу.

То чи слід вчити дітей тому, що порнографія - це "несправжній секс"?

Леоні Ходж з благодійної організації Family Lives, що проводить заняття в школах з сексуальної освіти і через чиї руки пройшло вже 7 тисяч студентів, впевнена, що діти мають навчитися відрізняти порнографію від реальності.

Вона каже, що зараз, коли 90% дітей мають смартфон, недостатньо розповідати дітям про те, як "роблять дітей".

дитина з ноутбуком

Чимало підлітків переживають шок, випадково натрапивши на порнографію в інтернеті

"Тінейджерів з раннього віку оточує порнографія, від неї не сховатися. Не слід ставитися до них з поблажливістю і стверджувати, що вони не можуть впоратися з уроками сексуальної освіти, тому що вони можуть!" - каже вона.

Її благодійна організація практикує рольові ігри, що допомагають навчити підлітків, як реагувати, якщо хтось надішле їм непристойну картинку на телефон, та під час яких обговорюють, які почуття у них викликає порнографія.

Проте Національна спілка вчителів Великої Британії вважає, що порнографію слід обговорювати на уроках, тільки якщо школярі самі зачіпають цю тему.

"Головне, не соромитися"

"Це дуже дивне покоління", - каже 52-річна пані Геллоп. Вона розповідає про свої стосунки з чоловіками у віці 20-30 років. Вона стверджує, що її власний досвід доводить, що ставлення молодих чоловіків до сексу продиктоване порнографією, а не коханням чи душевною близькістю.

"Щодня я отримую електронні листи від молодих людей, які виливають мені душу, які не можуть зрозуміти, що відбувається. Вони абсолютно не розуміють, що є нормою", - говорить вона.

Пані Геллоп також вважає, що батьки мають більш прямо і відверто обговорювати з дітьми проблеми, пов'язані з сексом.

"Головне, не соромитися і не говорити: "пристойні дівчатка так не роблять". І неважливо, якщо дитина не хоче слухати. Головне - підтримувати діалог, не закривати канал спілкування", - каже вона.

Шібон Фрігард, одна із засновниць сайту для мам Netmums, каже, що питання порнографії часто обговорюється на форумах і що мами переконані у тому, що їхнім обов’язком є захистити дитину від порнографії або дати їй освіту в цій галузі.

За її словами, матері часто губляться, якщо вони знаходять порнографічні картинки або відео в комп'ютері своєї дитини.

"Це мінне поле. Багато батьків не знають, що сказати і що зробити. Наприклад, мати-одиначка не знає, як виховувати хлопчиків-підлітків. Батько-одинак не завжди знає, як обговорити це питання з донькою. В традиційних сім'ях взагалі не говорять про секс".

"В ідеалі школи і батьки мають разом займатися сексуальною освітою дітей", - переконана Шібон Фрігард.

Бі-Бі-Сі

Сім’я і виховання 1392 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

МОВНІ ОБОВ'ЯЗКИ ГРОМАДЯН

Інструкція товариства "Просвіта" 1. Мова – запорука iснування народу. Захищаючи рiдну мову, ти захищаєш свiй народ, його...

Корисні Поради/Повчальні

Про що мовчала Марієтта Шагінян? Сенсаційні документи про родину Ульян

Багато українців уже відійшло від однієї календарної дати, яку за совєтських часів ритуально відзначали щороку, але завтра, 22 квітня, комуністи,...

Цікаво знати

Обійми скажуть більше, ніж слова...

Автор: Наталя ДРУЖБЛЯК А ще – дадуть змогу запобігти серцево-судинним захворюванням і... спробам суїциду Літо. Парк. Дитячий майданчик....

Сім’я і виховання

Спотворення реклами

Автор: Резніченко Оксана Реклама оточує нас скрізь: на вулицях, на телебаченні, в інтернеті.... усюди є реклама. Це не є погано. Погано те, що...

Маркетинг

Зроби добру справу, передплати україномовний National Geographic дітям

Прошу всіх, від імені "И так поймут!" , тих у кого є така змога, передплатити новий УКРАЇНОМОВНИЙ журнал National Geographic Ukraine для дитячих...

Добродійні організації

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.