Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Як підготувати немовля до спілкування :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Як підготувати немовля до спілкування

by Guest on Sep 2, 2009

Як підготувати немовля до спілкування

Період новорожденості триває з моменту народження дитини до появи першої відповідної посмішки на звертання дорослої людини. Зазвичай він охоплює 1-й місяць життя дитини. У цей період відбувається підготовка дитини до спілкування. Щоб забезпечити включення механізмів спілкування, необхідне виконання трьох виховних завдань.

По-перше, ви повинні ставитися до дитини як до особистості. Це означає, що будь-яку процедуру, проведену з дитиною, потрібно супроводжувати мовою так, начебто маля-  все розуміє й може відповісти. Мова повинна бути дуже виразною й максимально адресованою дитині, говорити треба неголосним ласкавим голосом і обов'язково включати в "розмову" схвалення й осудження дій маляти, ніби  він робив їх з повною свідомістю.

Таким чином, організується атмосфера спілкування, у якій дорослий виконує поки роль обох партнерів. Маля фактично ще не є партнером по спілкуванню, але поступово потік впливів, звернених до нього, створює в маляти звичку й смак до ласки, теплих слів, тобто формується потреба в спілкуванні.

Пам’ятайте, що спілкування полягає не тільки в словах. Ваша чуйність на ті або інші прояви маляти, співпереживання йому, швидкі й ефективні заходи з усунення дискомфорту також виражають ваше відношення до нього, надають значимість його поведінковим проявам, які незабаром стануть використовуватися дитиною як  власні засоби спілкування.

Не менш важливе й друге завдання - встановлення контакту поглядів. Контакт поглядів - один зі значимих для людського спілкування компонентів поведінки, його необхідно всіляко підкріплювати. Із цією метою варто наближати або злегка видаляти свою особу, намацуючи найкращу відстань для його сприйняття дитиною.  Супроводжуючи свої дії ласкавими словами й посмішкою, ви допоможете маляті скоріше виявити вас і продовжити контакт поглядів.

Якщо дитина прокидається тільки для годування й відразу починає кричати, погодуйте його, однак якщо вона відразу  не засне, спробуйте піймати її погляд. Спочатку вам це не вдасться, але повторюйте свої спроби щоразу, коли дитина лежить із відкритими очима.

Третє важливе виховне завдання - підкріплення посмішки дитини. Посмішка, як ви вже знаєте, - найяскравіший комунікативний жест, що виражає позитивне відношення до партнера. Серед численних гримасок немовляти є той, що нагадує посмішку. Згадаємо, що це "фізіологічні" посмішки, ще не звернені до дорослого, а лише відбивають внутрішній стан немовляти, викликане фізіологічними причинами або ж просто "гра м'язів обличчя".

Однак якщо дорослий виділяє цю посмішку й підкріплює власною, вона незабаром перетворюється в "соціальну" посмішку, тобто стає адресованою, супроводжується поглядом в очі дорослому й виникає, як тільки малюк зосередить погляд на обличчі дорослого.

Іноді маля починає посміхатися при звуках вашого голосу, допоможіть йому знайти ваше обличчя, встановіть контакт поглядів. Намагайтеся частіше викликати посмішку дитини, звертаючись до нього тихим ласкавим голосом, погладжуючи ніжно щічку або тільце, дивлячись в очі. Ці впливи краще робити, коли ребенок перебуває "під грудьми", і пристосувати їх до того моменту, коли дитина поїла, але ще не заснула. Якщо ж він не спить до годування, спілкуйтеся з ним у цей час, аби тільки маля сприймало ваші звертання  позитивно. Купання й сповивання - також підходящі ситуації для сприйняття ваших впливів, так само як і масаж і фізкультура.

Правильне виховання немовляти забезпечує до кінця 1-го місяця життя завершення підготовки дитини до вступу в спілкування з іншими дорослими.

Якщо ж ви не розмовляєте з немовлям, не прагнете до контакту поглядів, не викликаєте його посмішку, то й на другому місяці він ще не буде готовий до спілкування. Не затягуйте період новорожденості. Уже в перші тижні життя підвішуйте іграшки до ліжечка немовляти, вони часом привертають увагу маляти, і він, можливо, потренується фіксувати на них погляд у ті моменти, коли ви займаєтеся домашніми справами.

Джерело: Жіночий інтернет-портал www.ivona.com.ua

Сім’я і виховання 1258 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Якою мовою розмовляє Україна?

Якою мовою розмовляє Україна? Автор: Людмила Стельмах Половина України розмовляє російською, так, принаймні, я чую зусібіч, чи то в Росії, чи...

Лінгвістика

Чи знають у Росії більше за нас, або Чи спроможна Росія бути технологі

Автор: Олег К. Романчук Нещодавно побачили світ роздуми Леоніда Кучми "Зламане десятиліття". Один із висновків, які він пропонує читачам,...

Політичні оглядачі

Як будувати з газобетону. Ряди блоків та їх нарізка

В попередній статті Будівництво з YTONG. Перший ряд стіни ми надали поради про те, як починати будувати з газобетону YTONG. Як ми раніше...

Корисні Поради/Повчальні

Україна може нагодувати світ. Якщо захоче?

Автор: Анастасія Зануда Міністерство аграрної політики, ЄБРР та представники організацій, що об'єднують виробників та експортерів зерна в...

Бізнес/Економіка

КРЕМЕНЕЦЬКІ ГОРИ

КРЕМЕНЕЦЬКІ ГОРИ Автор: Володимир ГЕТЬМАН У 1990 році найцінніші ділянки Кременецьких гір площею 1000 га було виділено як філію створеного на...

Туризм і дозвілля

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.