Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Батьківські сварки крадуть дитячий сон :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Батьківські сварки крадуть дитячий сон

by Guest on May 24, 2011

Батьківські сварки позначаються на немовлятах. І нещасливі батьки порушують сон немовлят, вважають вчені.

Сварки батьків проти дитячого добробуту

Проблеми зі сном впливають на розвиток мозку дитину і в майбутньому призводять до інших проблем у житті дитини.

Дослідження, опубліковане у спеціалізованому журналі Child Development, ґрунтується на вивченні 357 усиновлених дітей та їхніх сімей у США.

Британський експерт повідомив батькам, що їм потрібно утримуватися від стресових ситуацій, і пояснив, як це впливає на їхніх дітей.

Дослідники провели опитування серед батьків, коли їхнім дітям було 9 місяців, а потім знову, коли малюки підросли і їм було по 18 місяців.

Кожен із батьків опитувався за однаковою схемою. Вони відповідали на такі питання: чи мали вони стрес на роботі, чи менше уваги приділяли домашнім справам і чи думали про розлучення?

Їх також запитували, чи мали діти проблеми зі сном.

У нещасних сім'ях погано сплять діти

Вчені дійшли висновку, що батьківські стосунки на момент, коли дитині дев'ять місяців, позначаються на її сні і тоді, коли їй уже 18 місяців.

В результаті цього дослідження вчені дійшли висновку, що "негаразди у стосунках подружжя є фактором ризику для дитячих проблем зі сном".

Професор Ґордон Гарольд з університету міста Лестер і частина міжнародної групи вчених заявили про важливість здорового сну в подальшому житті дитини:

"Регулювання сну є дуже істотним у дитинстві для здорового мозку і фізичного розвитку. Порушення сну призводить до ранніх проблем з темпераментом дитини, і в результаті виникає низка проблем різного характеру: соціального, поведінкового та академічного".

Під час цього дослідження обстежували також дітей, яких всиновили з народження. Це дозволило виключити будь-який генетичний вплив на дітей і батьків, зокрема, схильність до тривожності.

Проблеми і конфлікти між батьками можуть мати неймовірний вплив на здоров'я дитини, її почуття власної безпеки і гідності

Доктор Джон Ґолдін, Great Ormond Street Hospital

Професор Гарольд також сказав, що оскільки гени частково впливають на розвиток дитини, це дослідження показало, що "повідомлення про зміну пари також впливає на дитину".

Доктор Джеймі Г'юстон, консультант-педіатр однієї з лікарень у Шотландії, сказав про значення стресу і його вплив на дитину у сім'ї:"Батьки повинні утримуватися від стресу і мінімізувати його вплив на своїх дітей. У розширеному дослідженні щодо зв'язку між раннім періодом життя і розвитком мозку, на основі чого і базується подальше життя. Проблеми зі сном призводять до проблемної поведінки дитини, зокрема неуважності та гіперактивності".

Емоційні подразники

Доктор Джон Голдін, дитячий психіатр зі спеціалізованої дитячої лікарні в Лондоні, Great Ormond Street Hospital, наголошує на дитячій чутливості до родинних взаємин:"Це дослідження, підкріплене клінічними досвідом, доводить, що навіть у дуже ранньому віці дітей треба оберігати від негативних сімейних ситуацій, бо вони і так дуже чутливі до емоційної атмосфери вдома".

Діти дуже чутливі до атмосфери в сім'ї з раннього віку

За його словами, для багатьох дітей, так само як і для дорослих, ніч - це період, коли тривожність може частково підвищуватися.

Це дослідження доводить, що діти, у яких підвищена тривожність, наприклад, у результаті конфлікту між батьками, мають більше проблем зі сном, які можуть розтягнутися на довгі роки.

"Проблеми і конфлікти між батьками можуть мати дуже серйозний вплив на здоров'я дитини, її почуття власної безпеки і гідності".

Джерело:  http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/

Сім’я і виховання 1162 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Про користь вивчення історії

Про користь вивчення історії Автор: Ігор Лосєв Київ – Нині українські ЗМІ переповнено повідомленнями й емоційними оцінками події, що...

Політичні оглядачі

Звичайний фашизм? або Два дні на барикадах

На душі було прикро і важко. Напередодні з лікарні викрали активіста Майдану Ігоря Луценка і науковця Юрія Вербицького, вранці журналісти п’ятого...

Права людини

Пристрасть – основне правило хорошого еспресо

«Пристрасть – основне правило хорошого еспресо», – сказав під час Четвертого міського свята кави барист зі світовим ім’ям італієць Луїджі Луппі...

Туризм і дозвілля

Археологічні відкриття на Хмельниччині

Археологічні відкриття на Хмельниччині    Автор: Валентина Моїсеєнко, Хмельницький ___________________________________  ...

Історія

Наскільки «органічні» органічні продукти?

Для того щоб жити, ми харчуємося. Якісна їжа – запорука хорошого здоров’я. Сьогодні в магазинах люди купують неякісні, але смачні й...

Наука/Технології

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.