Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Переможний Пласт :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Переможний Пласт

by Guest on Jul 9, 2009

Переможний Пласт

Автор:  Данута КОСТУРА, смт. Ворзель

Ворзельський православний храм Київського Патріархату, що за 30 км від столиці, як і багато інших церков, теж пережив непростий час становлення. Храм перебудований із невеликого будиночка, що колись належав санаторію. Отець Микола і його парафіяни мріють про новий. Мрія поволі здійснюється. З великими зусиллями збудований фундамент чекає на благодійників. Вони з’являються, судячи по завезеній цеглі.

 — А коли збудуємо церкву, то у теперішній зробимо музей вишитих ікон, — ділиться планами Валентина Шольце, одна із найвідданіших парафіянок.

Цими Різдвяними святами поновив свою ходу по селищу вертеп, у якому взяли участь діти від 8 до 15 років. А ще парафії храму Преображення Господнього випала велика честь приймати у себе Вифлеємський Вогонь Миру, який доставили в церкву пластунки Ксенія і Юлія. Дивлячись на цих дівчат, слухаючи їх, вкотре запитуєш себе, чому про Пласт, пластунів так мало знають школярі та їхні батьки.

— Однією із причин такого незнання є відсутність вихователів, — пояснюють пластунки. Бо для того, щоб отримати дозвіл на виховання 6—10 дітей потрібно пройти хоча б піврічні курси підготовки й мати не менше 18 років . І тут потрібна зацікавленість держави у такій структурі, фінансова допомога у підготовці таких вихователів, у фінансовій підтримці пластових проектів перш за все Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту. Скільки коштів iде на боротьбу з наркоманією, злочинністю. То чому б цьому відомству не попрацювати на випередження? Адже, залучивши до цієї організації якнайбільше дітей та юнацтва, наше суспільство збагатилося б на от таких вихованих, цільних, толерантних молодих людей. За оцінкою Інституту проблем виховання АПН України, Пласт є єдиною організацією в Україні, яка має чітку й ефективну виховну систему.

Скористаюсь можливістю і дещо заповню для широкого загалу прогалину в розумінні, що таке Пласт. Назва походить від слова «пластун» — так у запорізьких козаків називали деяких розвідників.

На початку ХХ століття в Англії виникла скаутська організація (від англійського скаут — розвідник) — система позашкільного виховання, яка поклала у свою основу пізнання природи, ремесел, гри. Аналогічні організації були створені в багатьох країнах. Саме від цієї організації радянською піонерією було взято структуру і атрибутику — галстуки, віддавання честі, лінійки, вогнища тощо. У Західній Україні організація виникла у 1911 році . Одним із її засновників був син Івана Франка — Петро. З початком перебудови організація відновила свою діяльність в Україні. Зараз діють 130 осередків у 24 областях і нараховують близько 10 тисяч членів. Пластуни вивчають історію, традиції, культуру рідного народу. Пласт виховує патріотизм, пропагує здоровий спосіб життя через мандрівки рідним краєм, веселі змагання, ігри у виїзних таборах різної спеціалізації — спортивних, мистецьких, кінних, альпіністичних, екологічних, археологічних. Таких таборів протягом року може бути понад 100. У них пластуни практично закріплюють ті знання, які отримали на щотижневих заняттях з вихователем. Пласт виховує молодь на християнських засадах і стоїть поза партіями і конфесіями.

Очолює Пласт Богдан Гаврилишин — один із великих українців, який ввійшов у світову еліту і став посередником між Україною і західним світом. Він є членом Римського клубу — це об’єднання 100 науковців, які виробляють практичні пропозиції для розв’язання проблем, що постають перед людством. Впродовж 18 років був директором Міжнародного Інституту менеджменту в Женеві. У 1990 р. заснував Міжнародний Інститут менеджменту в Києві, де є головою Наглядової Ради. Богдан Гаврилишин своїм життєвим успіхам завдячує саме Пласту, який викував у ньому волю до перемог.

Наша незалежна держава поступово приєднується до спільноти, де панує відкритість, повага одне до одного, де існують багато різноманітних інституцій, призваних наповнити змістом життя своїх громадян. Ми все більше і більше усміхаємось один до одного, значить, знаходимо рівновагу духу. І щоб ми не зупинялися на цій відкритій дорозі, а крокували впевнено у широкий світ, не забуваючи при тому, що ми неповторні у ньому, нам будуть допомагати також громадянські інституції, розвиваючи і плекаючи громадянську і власну гідність кожного з нас.

Джерело: "День", №24, субота, 9 лютого 2008
 
http://www.day.kiev.ua/196159/

Сім’я і виховання 1082 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Україна посіла 28-ме місце у світі за швидкістю інтернету

Україна вийшла на 28-ме місце у світі за швидкістю інтернету. Такі дані наводить компанія Pingdom, що проводила дослідження в 50 країнах світу....

Комп`ютери

«Кастинг» для іншомовних слів

Автор: Оксана ЗЬОБРО “Больового порогу” у 10 відсотків української лексики, за підрахунками фахівців, іншомовні слова ще не перетнули (така...

Лінгвістика

Продукти з сої призводять до передчасного розвитку дівчаток

В Україні є дво-трирічні дівчатка з ознаками передчасного статевого розвитку. Лікарі пов’язують це, зокрема, з надміром у продуктах харчування сої,...

Здоров'я

Свято краси і моди

Свято краси і моди Автор: Олександр ВАКУЛЕНКО На ХVІ Міжнародному фестивалі моди "Kyiv Fashion-2009", який пройшов у виставковому...

Мода/Краса

Aмериканці виявили на Марсі три озера

Aмериканці виявили на Марсі три озера 15 жовтня 2009 Три стародавні висохлі озера, які колись були сполучені один з одним протоками, виявлено в...

Наука/Технології

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.