Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Сім’я міцна – горе плаче!

by Володимир Богайчук on Jun 28, 2010

 

   Сім’я  - дещо більше, ніж просте слово, милозвучніше, аніж глухий набір звуків. Це початок нового буття та поєднання закоханих душ, які обирають  мандрувати стежинами долі разом, розділяти смуток та хвилини щастя, дивлячись один одному в очі. З давніх-давен  родина є втіленням миру, любові. Кожен мріє про сімю, у якій би панувала злагода та розуміння. Декому вдається  відтворити щиру атмосферу в стінах власного дому, та, на жаль, не кожному.  Чому ж так? Можливо нам потрібно переглянути наші пріоритети, погляди, бо не хотілось би, щоб сімейні вузи втратили свою міць.

   Яким сім’янином будеш ти? Запитай у свого серця: «Що є для мене родина? Обов’язок чи пошук гармонії?» Це надзвичайно важливо, адже хто, як не ти, зможе знайти відповідь на це питання. Ані телевізійні шоу, ані різні форуми не в змозі обґрунтувати важливість сімї, бо вони є думкою мас, а не індивідуальності. Модернізований світ як ніколи потребує світлих голів, які б своєю думкою доводили байдужим важливість та незамінність сімейного союзу.

Говорять: «Не модно виходити заміж чи одружуватися». Та як же не модно й хіба можна застосовувати таке слово «не модно», говорячи про родину – святиню святинь,  надійного охоронця людських взаємин? Можливо, мої роздуми – тенденції «стародавнього» світу, можливо, вони застарілі, та я не зміню їх і буду дотримуватися саме такої думки, бо сімя – то частина нашого буття, цінність якої, не повинна бути занедбана століттями.

   Розгляньмо так званий «план сімейний». У роки дитинства ми спостерігаємо за батьками, за їх відносинами, ставленням один до одного. Тут ми й плекаємо любов, починаємо розуміти, що сімя – то скарб. А якщо ж немає кохання в родині, то де ж нам навчитися цінувати її, де насолодитися солодким присмаком любові, піклування та поваги?

А ось ми й підросли! Наші погляди змінилися, поступово життєві пріоритети набирають нових обертів, або ж навпаки – гальмують. Кожен вибирає  стежину, якою йому крокувати протягом життя. У такий відповідальний час людство мусить пам’ятати, що інколи зворотного шляху немає і від його вибору залежить усе й навіть більше. У такому віці все частіше прилинають думки: «Де ж моя половинка? Якою вона буде? Хто, що, як?»

Частенько ми біжимо на зустрічі, що здається такою грандіозною подією. Тут-то й дощ стіною, двометрові калюжі нам не перешкода, бо ми вміємо літати… літати на крилах любові: такої чистої, немов кришталь, такої прекрасної, жаданої, як ковток прохолодної водиці після довготривалих мандрів по невідомим містам спекотної пустелі.

Ось і 18, 19, а там 20 і все далі-далі… час вибрати ту людину, з якою ти хочеш провести решту свого життя, яка б підтримала та зрозуміла, яка б ніжно прихилила до грудей, поцілувала так трепетно і тихесенько промовила : «Все буде добре, бо ми  РАЗОМ. Чуєш?» Все: у нього є кохана жінка, а в неї чоловік, який ладен згорнути Всесвіт до її ніг. Вони щасливі, бо знайшли один одного, бо раді бачити спросоння знайомі очі раненько вранці, бо вбачають саме в їхньому союзі продовження роду, народження дітлахів, які подарують їм хвилинки неземної радості, сказавши перші заповітні слова: «Мама. Тато». Серце палає, струни душі натягнуті і так бринять: «Бринь-бринь…».

   Ось і прийшов час виховувати це маленьке чудо, закладати в його серденько моральні цінності, любов, повагу та привчати до розуміння слова «толерантність». Хто сказав, що це буде легко? Ні, це плідна праця! Виховання дитини – запорука світлого майбутнього, впевненість у тому, що ти викохав дійсно людину, індивідуальність, а не копію мас. Це радість, бо ти знаєш, що коли старість залишить свої відбитки на твоєму зморщеному обличчі, то  поруч буде рідна кровинка, яка піднесе тобі кухоль води і ніжно запитає: «Як Ви?».

Заради цього ми й мусимо жити!  Заради цього ми й мусимо цінувати сімейні союзи, підтримувати родинні зв’язки, адже без них досягти висот так важко, а без коханої людини крокувати стежинами життя й просто неможливо. Ретельніше придивляйтеся до оточуючих, частіше заглядайте в очі коханим. Можливо, там ви знайдете те, чого зовсім і не помічали, про що ви й зовсім не знали...

 

 Автор: Анастасія Кравчук

 

Сім’я і виховання 2160 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Що є причиною одержимості?

Автор: о.Кирило Лесько Роздуми на Євангеліє понеділка VII зв. тижня На сторінках Євангелія ми набагато частіше зустрічаємось з...

Релігія/Духовність

ОДИН З ШЛЯХІВ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ФІНАНСОВОЇ КРИЗИ

  Вже протягом півтора року українські підприємства працюють в умовах фінансової кризи. Весь цей час більшість українських економістів просто...

Бізнес/Економіка

Сімейний бюджет або Як управляти фінансами в родині?

Фінансова сфера – часто є питанням дискусії молодят та навіть сімейних пар з досвідом. Не рідко саме відмінності у поглядах на фінанси, різні...

Сім’я і виховання

Китаєць зумів утримати на собі 26 кілограмів бджіл

Житель Китаю, 42-річний фермер Ван Далінь із провінції Хубей став переможцем конкурсу, в рамках якого бджолярам треба було утримати на своїх тілах...

Цікаво знати

Точка зору: Голий король

Автор: Оксана Караванська Механізми ведення бізнесу в модній індустрії в усьому світі приблизно одні й ті ж. Відбувається це таким чином:...

Мода/Краса

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.