Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Діти - завтрашні судді наші! :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Діти - завтрашні судді наші!

by мазепа О.М on May 21, 2010

 Автор: Слюнченко Олександра

Що таке ДІТИ? Що вони значать для нас? Навіщо ми їх народжуємо? Про що думаємо, коли чуємо фразу: «У Вас буде дитина!»?.

Неодмінно, діти – це щастя, це Божий дар, це Ваш слід на цій землі, це доказ того, що Ваше життя прожите недаремно, що Ви подарували  світові частинку себе, зробили неоціненний внесок для людства. І ось… ця крихітка, така безпомічна, синенька так галасливо верещить, тільки-но з’явившись у цьому житті, тільки-но зробивши перший подих, ще не знаючи, не розуміючи, не усвідомлюючи навколишнього середовища, так старанно намагається заявити всьому світові про своє народження.

А що її очікує надалі? Дитина росте, починає ходити, говорити, з’являються думки, певне світосприйняття та усвідомлення оточуючого. Усі ці процеси, напрям їхнього розвитку залежать, у першу чергу, від батьків, від їхньої поведінки, розмов, ставлення до дитини та до інших людей.

А чи Ви замислювалися, як буде дивитися на життя людина, яка виросла у такому середовищі: ще на прогулянці в колясці, дивлячись на блакитне небо, засинаючи під пташиний щебет, її випадково вкусить комар; і ось вже ні до якого сну, скоріш треба до матусі, до рідної, яка захистить, яка притулить до себе і відгородить від всілякої небезпеки. І ось найближча людина на землі нагинається до безпомічного маля, щоб взяти на руки і заспокоїти…але що це? Де той рідний запах молока? Де свіже повітря? Що за туман навколо? Хто ці люди, що так голосно сміються?   

         А яка відповідь? Це молода мама вийшла порозважатися зі своїми друзями і взяла дитину, бо ні з ким залишити…Знайомо?

       А шумні компанії, які сидять наче в димовій завісі від цигаркового диму, в якій просто «бухають», від якої доноситься мат. А поруч коляска із цим маленьким світочем надії. І одна з тих дівчат, вже у помітному охмелінні, підходить до дитини із «найласкавішим» словом: «Ну чё ты орешь? Чево тебе надо?», грубо бере на руки і намагається погодувати «смердючим» молоком, від смаку якого дитина ще більш починає кричати, а ця «матуся» з «триповерховим» матом відкатує коляску, щоб не так заважала «спілкуватися».

     А потім ми присвячуємо конференції питанню деградації суспільства, здоров’я дітей, вроджених патологій, хронічних захворювань, дитячої злочинності, алкоголізму серед дітей. Що можна сказати про майбутню дитину, мама якої в одній руці тримає цигарку, а в іншій – папірець з двома смугами?

      І таких прикладів безліч! Через який сквер, парк, вулицю не пройди, завжди зустрінеш один і той самий набір: жінка, коляска, пляшка пива…Ми розраховуємо статистики, розмовляємо про те, яка невихована безінтересна молодь, які жахливі діти, робимо вигляд, що в нас болить голова через підвищення рівня жорстокості серес дітей, але мало хто згадує про виховання!

       Кожен звинувачує середовище, що дитина всього нахапається на вулиці і батьки непричетні до моральної деградації підростаючого покоління. І всі такі грамотні, ніхто не хоче, щоб його дитина "балувалася слабоалголокою" десь у кутку, з обуренням захищаються: «Ми виховували своїх дітей! Розповідали, що цього робити не можна!». І ви  думаєте, що помахавши пальцем дитині перед носом, розказавши, як негарно тримати цигарку, а через 10 хвилин вийшовши на балкон та запаливши, дитина вас послухає та ніколи цього не зробить?

       Виховувати – не означає говорити дітям добрі слова, наказувати та контролювати, а, перш за все, самому жити по-людськи. Хто хоче виповнити свою місію щодо дітей, повинен почати виховання з самого себе. Батько і мати, мама та тато – це перші два авторитети, на яких для дитини будується світ, з’являється та віра в життя, в людину, в усе чисте та світле. А в що з'явиться віра у вихованців таких батьків? У нецензурні слова? У хмільне почуття «розслабленості, гарного настрою, веселого відпочинку»?

     Мені боляче дивитися на цих морально опущених людей! Ми яро стверджуємо, що з кожним поколінням діти все гірші, а себе називаємо ще кращими батьками за власних маму й тата…цікаво…так що, чим гірші діти, тим кращі з них виростають батьки? Абсурд! Скільки можна виправдовувати себе? Пестити й голубити своє власне «Я» і навмисно закривати очі на таку гостру суспільну проблему?

     Ви скаржитеся, що ваші діти виросли і Ви, старі, вже нікому не потрібні? Самі винні! Пригадайте,як ви ставилися до своїх батьків? Проведіть паралель, не помічаєте нічого схожого? Схаменіться! Якщо Ви прагнете для своїх дітей кращого, а Ви цього прагнете, так не шукайте їм найдорожчий одяг, не влаштовуйте безтурботне дитинство, а робіть з них людей! Таких, які будуть гідні цього слова!

    Виховуйте відповідальність перед ближніми, перестаньте вдовбувати їм думку, що вони такі чудові, єдині на світі, привчайте до того, що вони є невід'ємною частиною людства. Як часто діти в школі висміюють дітей іншої національності, віри, кольору шкіри. Уявіть, що на місті тих вічно гнаних буде ваше чадо. Подобається? Так де ж ця солідарність? Чому ж ви дозволяєте стосовно інших собі те, чого б не хотіли для себе?

   Кожного дня ми всюди зустрічаємося з людською агресією: у транспорті, у черзі, у діалозі з продавцем. І діти все це бачать, вони наче губка все у себе вбирають. Так що, у майбутньому ми зжеремо один одного? Люта ненависть до життя спопелить націю? Ви цього прагнете?

    Памятайте, діти – завтрашні судді наші! І вони будуть нас судити! А оцінку напрацьовуємо ми зараз. Зробіть так, щоб вони потім Вам сказали «Дякую!».

Сім’я і виховання 1414 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Захисти життя - навчи плавати!

При наборі дітей багато батьків звертались з проханням взяти п’яти-, шестирічних дітей. З’ясовуючи можливість прийняття дітей до груп було...

Спорт

Дослідження: 75% сучасних чоловіків вважають себе романтиками

Портал AskMen.com і журнал Cosmopolitan у ході спільного щорічного дослідження встановили, що чоловік 21 століття дотримується традиційних поглядів...

Цікаво знати

Радянізація західних областей України в 40-х - 50-х рр.

Автор: Олена Крикун Рух опору на західноукраїнських землях в першій пол. 40-х - 50-х рр. 3 червня 1945 р. О.Довженко занотував у своєму...

Історія

Ботокс — зброя проти зморщок

Автор: Ірина Кушинська Пані - у паніці: з’явилася перша зморщечка. Що робити?! Ліфтинґ, ботокс, кругова підтяжка — будь-що, негайно, аби...

Мода/Краса

Як розвинути пам’ять?

Автор: Марія Колодій Сучасна людина працює набагато менше, аніж у минулому столітті, тому що левову частку її роботи виконують машини… Інколи...

Корисні Поради/Повчальні

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.