Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Золота скрипка Канади :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Золота скрипка Канади

by Guest on Jul 30, 2009

Золота скрипка Канади

Біографія музиканта  найчастіше починається з батьків, з родини. Так сталося і у знаного скрипаля-віртуоза  Василя Попадюка, названого у себе на Батьківщині “ золотою скрипкою України”.

На американський фасон Василя потрібно називати Василь Попадюк-молодший, бо він має таке ж імя як і батько-Василь Попадюк,  знаний на Україні композитор та виконавець музичних творів на “флейті пана”- cопілці. Разом з мамою Світланою-хореографом в родині визначили долю музично обдарованого сина-віддали його на навчання до Київської музичної школи ім. Миколи Лисенка.

Потім було навчання в Київський консерваторії, де талановитий скрипаль на останньому курсі поєднував навчання з успішними виступами в концертах. Концертні виступи забирали багато часу, тому молодий Скрипаль перевівся на заочне відділення і закінчив вже Львівську музичну академію.

Як водилося в ті часи, Василь був вимушений після закінчення  відслужити в радянській армії, тому два роки він грав у військовому ансамблі.

Важко навіть перелічити всі жанри музики, в яких спробував себе талановитий скрипаль. Класика та джаз, народна музика  та циганські мотиви, латино-американські мелодії  та європейські оперети-всі твори в його виконанні  викликають захоплення та емоційне  піднесення.

Досить важким був шлях Василя Попадюка  в канадійській іміграції - як багато із талантів-він теж пройшов вишкіл роботи в ресторанах.  Його талант був помічений та визнаний  шанувальниками. Почалося схождення на музичний Олімп,  але  Василь Попадюк  дуже скромно поводиться на численних інтерв’ю і завжди відмічає.що с самого початку свого перебування в Канаді його оточували добрі люди, які допомагали в усьому-організувати побут, провести концерти та рекламні акції.

Скрипаль–віртуоз  із України прийшовся до смаку слухачам різних музичних вподобань, бо він вміло і самобутньо виконує класичні твори, творче поєднує мелодії джазу та класики, насолоджує слухачів віртуозним виконанням циганських романсів та танців. Майстерність та шалена енергетика  Василя на концертах нікого не залишає байдужим, тому Василь має багато шанувальників свого таланту та друзів. За роки іміграції Василь Попадюк добився  великого успіху не тільки на етнічних фестивалях та благодійних вечорах і, безумовно, імя Василя на афішах допомагає зібрати публіку на таких заходах. Концерти збирають численних шанувальників його таланту, музику в його виконанні можна почути на радіо, на телебаченні.

З концертними турами тепер вже відомий скрипаль Василь Попадюк виступав в багатьої країнах.

Василь Попадюк    грав для іспанської королеви Софії та короля Іорданії Хусейна. Знайомством з Василем  горді  відомі скрипалі світу такі, як Том Кокрейн, Дон Уос, Іцхак Перельман. Соліст групи “Deep Purple” Ієн Гілен, почувши   віртуозну гру Василя, запросив його на запис свого сольного альбому.

Василь Попадюк не тільки віртуоз-скрипаль, він має талант аранжувальника і тому для виконання своїх задумів зібрав самобутніх виконавців в музичний ансамбль з назвою  “PAPA DUKE”. На слух ця  назва сприймається як лігвістично стилізоване прізвище Василя. В такому сенсі  шанувальникам Північної Америки легше вимовляти  прізвище Василя. Музичний смак, віртуозність, артистизм-так можна характеризувати гру цього колективу, всі члени якого талановиті та самобутні.

Концерти  Василя Попадюка та  його ансамблю в Торонто та інших містах Канади та Америки збирають численних друзів та шанувальників його таланту.

В 2004 році Василь записав свій перший  альбом в Канаді, а через два роки випустив повний альбом своєї групи. На міжнародному джазовому фестивалі в Монреалі виступ Василя та його ансамблю мав шалений успіх. Концерт був записаний і виданий на диску. В цей альбом ввійшли такі твори:”  Гуцульські фантазії”, ”Очі чорні”, ”Cонечко”, ”Десь на Буковині”, ”Журавлі’, ”Справжній циган”, угорський чардаш Монті, ”Елєгія”, ’ Колись в Америці”, ”Карпатські танці’  та інші  відомі твори. Цей альбом був тепло прийнятий шанувальниками і привернув увагу  продюсерів на щорічному ярмарку в Тусоні (штат Арізона, Америка), де збираються представники всіх світових телемереж для закупу  самих цікавих концертів. Концерт Василя Попадюка, записаний в Монреалі, був закуплений  американськими телемережами, в тому числі телестанцією РВS WNED-TV, яка в червні 2009 року транслювала концерт із Buffalo на Торонто . Завдяки цій трансляції могли подивитись  та послухати віртуозну гру Василя біля 100 000 глядачів. Цікавим є те, що цей  концерт закупила також телемережа Китаю CCTV, що підтверджує  міжнародне визнання таланту Василя Попадюка та  його ансамблю “ PAPA DUKE”.

Джерело: e-ПОШТА, 25 липня 2009 Vol.10 No.18

Шоу-бізнес 2755 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Бандерівці - правда й історичні міфи

DELFI: Бандерівці - правда й історичні міфи 13 жовтня 2009 8 жовтня в Естонському військовому музеї імені генерала Лайдонера відкрилася виставка...

Політичні оглядачі

Козацька символіка

Козацька символіка на Дніпропетровщині. Автор: Ольга Коломоєць Дніпропетровська область дуже багата на історичні документи, події та інше....

Історія

Шеф місії української делегації у Ванкувері: Нам є що сказати керівниц

XXI зимові Олімпійські ігри добігають до завершення. На жаль надії, які покладалися на українську збірну, так і залишилися не виправданими. Чому...

Спорт

Посібник з читання

Оповідання з післятекстовими завданнями / Укл.: О.В. Мусурівська, В.В. Михайленко. — Чернівці: Рута, 2004. – 294 с. Посібник є...

Освіта/Тренінг

Шлях від катакомб до патріархату

Шлях від катакомб до патріархату Автор: Богдан Червак У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови про надання Українській...

Релігія/Духовність

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.