Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

РОКОВИНИ До 60-річчя з дня народження Володимира Івасюка (1949-1979 рр

by Administrator on Feb 26, 2009

 

РОКОВИНИ До 60-річчя з дня народження Володимира Івасюка (1949-1979 рр.)

Володимир Івасюк- легендарний український поет і композитор, автор чарівних пісень: "Червона рута", "Водограй", "Пісня буде поміж нас","Запроси мене у сни", "Тільки раз цвіте любов", "Я-твоє крило"  та ще 100 різних пісень та інструментальних творів, а також музики до театральних вистав.   Володимир Івасюк написав легендарну пісню " Червона рута" в 1971 році у 19 років,  коли він був студентом  Чернівецького медичного інституту. 

Неперевершений талант Володимира Іваюка був закладений  з дитинства- бо народився він в щирій українській та інтелегентній родині на Буковині (Кіцмань).

Його батько був відомим письменником, етнографом, викладачем Чернівецького університету,  дуже свідомим і освіченим патріотом України. В родині  Івасюків народилося 3 дітей-  Володимир  та сестри Галина та Оксана.  Мати та батько багато уваги приділяли  духовному розвитку своїх  дітей.  Батько Михайло Івасюк був закоханий в поезію Тараса Шевченка та Лесі Українки, в красу  свого  Буковинського краю.  Безумовно, свою духовність та любов до України батьки  передали  Володі, у якого розвинулись різноманітні таланти. Але головним був поетичний музичний дар-відчувати в своєму серці музику рідних гір, мелодійність чарівної української мови, музичну спадщину рідної Буковини. Тому не дивно, що молодий та вродливий, вперше закоханий  в  молоду дівчину,  Володя в 19 років написав пісню "Червона рута"- цю квітку він знав з дитинства і чув  багато народних пісень  про  чарівну квітку- квітку кохання. 

Пісня "Червона рута" у виконанні ансамблю "Смерічка" на фестивалі " Пісня року 1971" отримала 1 місце і дуже швидко стала найкращою та найулюбленішою піснею не тільки в Україні, але  і в Європі та в діаспорі. Імена перших виконавців пісень Володимира Івасюка зараз всім відомі-це народні артисти Софія Ротару, Василь Зинькевич, Назарій Яремчук та Павло Дворський. В ті часи вони - молоді, талановиті та красиві- знялись у легендарному фільмі " Червона рута-1971", який був знятий в Карпатах  серед самих красивих краєвидів Буковини. В цьому фільмі, який вже став історією, Володимир Івасюк на сцені разом з солістами ансамблю "Смерічка"  співає свою 'Червону руту."

Саме ця пісня дала назву найбільшому в Україні пісенному фестивалю-Червона рута ,який провадиться раз на 2 роки в різних містах України. Співати пісні Володимира Івасюка вважають за честь співаки різних країн. Талановитий та всебічно обдарований Володимир Івасюк мав багато шанувальників та друзів. На жаль у таланту є не тільки шанувальники . Чутлива душа Володимира зазнавала  удари не тільки від заздрісних  людей, але навіть деякі  "академічно-навчені викладачі  консерваторії " зневажливо відгукувались про твори В.Івасюка.  Ще і зараз не розкритий  трагічний фінал-коли в розквіту фізичних та духовних  сил трагічно закінчилось життя Володимира Івасюка.

Та  геніальні пісні В.Івасюка будуть завжди  співати  різні покоління українців.в усіх куточках світу.  Фестиваль пісенних талантів "Червона рута" має великий вплив на національну свідомість та  гордість українського народу за  невмирущий талант Володимира Івасюка.  На честь дня народження  (60-річчя) Володимира Івасюка- легендарного українського поета і композитора, автора улюблених та всесвітньо-відомих пісень "Червона  рута", "Водограй", "Пісня буде поміж нас " та інших 100 пісень, Український фільм клуб запрошує  на перегляд двох фільмів  в одному сеансі -- фільм "Червона рута" (1971), де співають молоді та талановиті Софія Ротару, Василь Зинькевич, Назарій Яремчук та особисто Володимир Івасюк- а також фільм-концерт  "Червона рута-40 років по тому (2007).   Мова-українська.Фільми будуть показані в містах:  Торонто,Намільтон та Ст.Кетрінс  в неділю 15 березня 2009р.

Допис зробила Діана Мережко

Volodymyr Ivasyuk
http://www.youtube.com/watch?v=iV_4XvldJw0&feature=channel_page
Chervona Ruta - Zinkevych, Yaremchuk, Ivasyuk
Winner: Best Song of the Year 1971 of the Grand Price
http://www.youtube.com/watch?v=Ixc13mxL2i0&feature=related
Vodohrai - Smerichka

За матеріалами: e-POSHTA/ e-ПОШТА February 25 лютий 2009 -- Vol.10 No. 5
 

Шоу-бізнес 1533 Переглядів

Author

admin

Administrator

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Майкл Джексон - успіхи і поразки

Майкл Джексон - успіхи і поразки    Майкл Джексон - Факти Повне ім’я: Майкл Джозеф Джексон Народився: 29 серпня, 1958 року...

Шоу-бізнес

Як готують питну воду у столиці

Автор: Галина Титиш Hавіть попри щорічне зменшення споживання води, кияни щодня використовують 800 тисяч кубічних метрів питної води. Звісно,...

Цікаво знати

Черкаські підприємства задекларували оподатковувану житлову нерухоміст

За результатами декларування у 2013 році підприємства та організації Черкащини сплатять 515 тисяч гривень податку на нерухомість. У переліку...

Бізнес/Економіка

Як змінити мову інтерфейсу у версії Windows 7 (і можливо, Windows 8),

Спосіб встановити LP-пакет на версії Windows 7, котрі не підтримують цю функцію досить простий і не вимагає зміни системних файлів, і для його...

Комп`ютери

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.