Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/ezreklam/public_html/stattitablohy/index.php on line 65
Один у полі не воїн :: Надано EzReklama

Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Один у полі не воїн

by Юлія Волощук on May 27, 2010

Один у полі не воїн

                                                «На світі не було б жодного язичника, 
                                    якщо б ми вели себе як справжні християни!» 
                                                                                               
                                             Іоанн XXIII (1881 - 1963) Папа Римський

Дивлячись на зібраність і злагодженість народів сходу, я не перестаю дивуватись, але чому так не можемо ми? Чому ми піддаємося нововведенням зі Сходу, а про свої основи забуваємо? Що наші праотці так сильно помилялися, живучи тим життям, від якого ми так сильно відходимо!? Причиною всьому розвиток товариств або деградація ... так розвиваючись вже згоріли Содом і Гоморра, народи були знищені!

Роздробленість конфесій християнства не дає можливості єдино рухатися, а, як відомо з історії, віра - це потужна рушійна сила. Моя думка, що пора відійти від привласнення собі імен конфесій і стати справжніми християнами і з гордістю носити це звання!

Нас бентежать бабусі з книжечками на вулиці, які так і намагаються затягнути нас у свою «секту», адже всі ми чули безліч прикладів від своїх знайомих, які в свою чергу чули від своїх ... як це часто буває, але мало хто бачив і говорив з ними. Так, дійсно, це не означає, що на це треба закривати очі, навіть чутки і ті з повітря не беруться.

Основним каменем спотикання є збір грошей. Люди створюють релігії або навчання, щоб збирати гроші з наївних, довірливих людей. Але десятина, це звичайне явище для протестантів, православних і католиків, навіть кришнаїти і багато інших східних релігій збирають пожертви в розмірі десятої частини від доходу, про це просто ніхто так голосно не говорить.

Про позитивні приклади ніхто не знає. Особисто я знаю більше десятка людей вилікувалися від наркоманії, алкоголізму, безладних сексуальних зв'язків саме в таких «сумнівних сектах". Наша критичність ставлення до цих людей обумовлена чутками, а вони, можливо, Світ рятують. Толерантне ставлення могло б викликати інтерес до розгляду загальних принципів і поглядів на віру!? А таких представників протестантизму багато!

Протестанти зародилися або скоріше відокремилися в Середньовічній Європі у зв'язку з «кривавими справами» ("святою інквізицією") католицької церкви. Але продовжували сповідувати того ж Бога тільки вже в іншій формі і зрозумілою їм мовою. Так в чому вони винні, в тому, що моляться не за формою? А хто встановлює ці форми, для кого це все? В Біблії не написано як конкретно треба молитися, а якщо звернення адресоване до Бога, тоді може в Нього і запитаємо, як треба це робити!?

Те, що відбувається в протестантизмі зараз немає ні в одній іншій конфесії. Всі ці види баптистів, п'ятидесятників та інших напрямків, називаючись так зараховують себе, перш за все не до Христа, а до різних явищ (п'ятидесятниця - свято врожаю; бабтізео - занурення, хрещення).

Як часто треба ходити до церкви? Якщо Бог - Отець, то приходити двічі на рік поставити свічку якось зарідко буде, це прояв неповаги до Того, Хто створив нас!? Як же ми тоді ототожнюємо себе з Христом, кажучи: «Я - Християнин», при цьому продовжуємо руйнувати себе курінням, наркотиками, алкоголем, але ж тіло - це Храм Божий. Якось не сходяться справи зі словами!?

Ех, ми, брати православні ... я не зустрічав жодного священика, який би сказав, що католики, це «заблукалі вівці» (про протестантів це говорять майже всі). Від чого ж одвічні суперечки й битви за домінування? За що боротьба? За розмір приходу, престижність церкви або за душі людей?

Тоді це вже людські пристрасті, прагнення влади і про божественне або хоча б про високе тут і мова не йде! Може, об'єднатися хоча б з католиками, колиска адже одна - Римська Імперія. І обряди схожі, і суть начебто та ж, правда читають на різних мовах, при всьому при цьому нікому не зрозумілих, адже і старослов'янська, і латинь давно вже застарілі мертві мови, тобто люди слухаючи не отримують повчань у життя.

До того ж, центр католицтва закрився від усього світу «за високими стінами» у Ватикані, помпезно показуючи рештки своєї колишньої могутності. А чого ми сидимо за стінами храмів і церков, якщо сам Син Божий Ісус Христос мандрував по землях, несучи Істину, а не чекав, що Дух Святий сам зжене всіх на збори. На даний момент виходить, що створилася середовище, в якому християни варяться самі в надії, що продовжуючи бути такими благочестивими, вони врятують все людство, але поки можна спостерігати пасивність і розбіжності в справах. Кількість народжених кожен день на Землі перевищує кількість людей, що прийняли християнство, тобто християн стає менше! Доки грім не вдарить, чоловік не перехреститься!

Біблія у всіх одна, Бог один, в одну Трійцю віримо, трохи по-різному молимось ... а скільки проблем, через що?

Ми хором говоримо, що ми - Християни, але відповідати цьому статусу ми не готові. Такими темпами зневаги, неповаги до своєї віри і «перетягуванням ковдри» з однієї конфесії на іншу, ми діждемося, що християнське середовище розбавлять східні релігії, чим вони успішно і займаються. Так, існує багато східних мудростей, але ми ж ще свої не читали!?

Не варто чекати поки до тебе ставитимуться добре, зроби це першим. Простягни руку допомоги, постарайся зрозуміти, чому людина так думає і ти побачиш, як світ навколо почне змінюватися. Поводься як справжній християнин, і тоді язичників стане менше!
 

Релігія/Духовність 1385 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

*WikiVid - новий погляд на навчання*

Автор: Vladyslav Filipovskyy Нова інтерактивна навчальна платформа WikiVid вже працює в ...

Комп`ютери

Прості речі для нової України

Автор: Остап Кривдик Кожен, хто подорожував чи хоча б трохи жив у країнах "золотого мільярду", знає це дивне відчуття затишку,...

Політичні оглядачі

Не тому у горлі деренчить, що його треба промочить

Не тому у горлі деренчить, що його треба промочить Автор:  Тетяна Козирєва Про деякі отоларингологічні захворювання, що загострюються...

Здоров'я

Елла Лібанова: Українці помирають раніше за європейців

Населення Землі сягає позначки 7 мілдьярдів і продовжує зростати. За прогнозами, впродовж наступних 60 років кількість людей збільшиться до 9,5...

Культура/Суспільство

Радянізація західних областей України в 40-х - 50-х рр.

Автор: Олена Крикун Рух опору на західноукраїнських землях в першій пол. 40-х - 50-х рр. 3 червня 1945 р. О.Довженко занотував у своєму...

Історія

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.