Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ-ЛИСТОПАД

by Guest on Dec 26, 2011

 СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО
Станом на 1 грудня п.р. під урожай майбутнього року сільськогосподарськими підприємствами району посіяно 7248 га озимих на зерно та зелений корм, що на 3,4% менше, ніж торік.
Сільськогосподарськими підприємствами району (без урахування малих підприємств) за січень-листопад п.р. вироблено (реалізовано худоби та птиці на забій) 6004,1 т м’яса у живій вазі, 9989,8 т молока. У порівнянні з січнем-листопадом 2010р. обсяг виробництва м’яса зменшився на 4,8%, молока отримано на 2,6% менше.
На 1 грудня п.р. у сільськогосподарських підприємствах району (крім малих) нараховувалось 6561 голова великої рогатої худоби (в т.ч. корів 2183), свиней – 6923. Порівняно з 1 грудня 2010р. в сільськогосподарських підприємствах відбулося зменшення поголів’я свиней на 18,9%, великої рогатої худоби – на 4,9%, корів на 2,2%.
За січень-листопад п.р. сільськогосподарськими підприємствами реалізовано власної сільськогосподарської продукції на суму 177344,4 тис. грн., що на 47300,1 тис. грн. більше ніж за відповідний період минулого року.

БУДІВЕЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ
За січень-листопад п.р. підприємствами виконано будівельних робіт на суму 10563 тис. грн., що становило 82,7% до січня-листопада 2010р.

ТРАНСПОРТ
За січень-листопад п.р. підприємствами автомобільного транспорту перевезено (з урахуванням перевезень підприємцями фізичними особами) 66,8 тис.т вантажів, виконано вантажооборот в обсязі 36,4 млн.ткм. У порівнянні з січнем-листопадом 2010р. обсяг перевезених вантажів збільшився на 31,2%, вантажооборот на 23,2%.
Пасажирським автотранспортом за січень-листопад п.р. перевезено 1717,0 тис. пасажирів, (з урахуванням перевезень підприємцями-фізичними особами), що на 7,6% менше, ніж за січень-листопад 2010р., виконано пасажирську роботу в обсязі 55,4 млн. пас. км, що на 7,6% більше ніж за січень-листопад 2010р.

ТОРГІВЛЯ ТА РЕСТОРАННЕ ГОСПОДАРСТВО
Загальний обсяг роздрібного товарообороту торгової мережі та ресторанного господарства (з урахуванням міжрайонного обміну) за січень-вересень п.р. становив 131371,0 тис. грн., що на 30,2% більше обсягів січня-вересня 2010р.
Питома вага обсягу роздрібного товарообороту району за січень-вересень п.р. в загальному обсязі роздрібного товарообороту області складає 3,7%

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ
За січень-листопад п.р. 888 сім’ям призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, що становило 96,5% від загальної кількості сімей, які за ними звернулися (у січні-листопаді 2010р. – 1006 сім’я).
Середній розмір призначеної у листопаді п.р. субсидії цього виду на одну сім’ю становив 223,88 грн. (у листопаді 2010р. – 135,41 грн.).
У січні-листопаді п.р. до служби субсидій для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива готівкою звернулося 347 сімей (сільська місцевість), у 2010р. звернулося 482 сім’ї. Субсидії цього виду були призначені 300 сім’ям (86,5% від тих, які звернулися за субсидіями), у 2010р. призначено 253 сім’ям.
Середній розмір призначеної у листопаді 2011р. субсидії цього виду на одну сім’ю становить 312,00 грн. (у листопаді 2010р. – 304,17 грн.).
За січень-жовтень п.р. населенню району було нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги 25435,7 тис.грн. Фактично сплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів 24201,7 тис.грн., що становило 95,1% до сум нарахувань. У порівнянні з січнем-жовтнем 2010р. рівень оплати зменшився на 0,2 в.п.
Станом на 1 листопада п.р. населення району заборгувало за житлово-комунальні послуги 7177,3 тис.грн.

РИНОК ПРАЦІ
(за даними районного центру зайнятості)
На початок грудня п.р. на обліку в державній службі зайнятості загалом перебувало 1025 незайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 10,1% менше, ніж на 1 листопада п.р. Серед зазначеної категорії громадян 96,7% мали офіційний статус безробітних. Серед безробітних жінки становили 45,9%, молодь у віці до 35 років – 46,5%. Рівень зареєстрованого безробіття на 1 грудня п.р. становив 2,4% від кількості населення працездатного віку.

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ
На 1 листопада п.р. в районі, за оцінкою, проживало 70200 осіб. Упродовж січня-вересня п.р. чисельність наявного населення району зменшилася на 31 особу.
Населення району зменшується за рахунок природного скорочення – 119 осіб, а міграційний приріст населення – 88 осіб.
У січні жовтні п.р. було зареєстровано 494 шлюби та 70 розлучень. Кількість шлюбів у порівнянні з січнем-жовтнем 2010р. збільшилась на 13,0%.

Управління статистики у Кіцманському районі
__________
Будь-які зміни у тексті повідомлення повинні бути погоджені з
управлінням статистики у Кіцманcькому районі.

Прес-випуск 668 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Кілька способів приготування пельменів

Що головне в пельменях - щоб тіста поменше, а м`яса побільше. Пропонуємо вам кілька способів приготування тіста для пельменів. Виберіть той, який...

Кулінарія

"Давайте делать паузы в пути..."

Не маючи особливого таланту та потягу до малювання, в третьому класі на уроці я передавала на папір свої мрії та бажання - жити в місті Париж та...

Блоги

Палеонтологи знайшли останки гігантської риби, яка жила 80 мільйонів р

Канадські палеонтологи в ході розкопок в провінції Манітоба виявили останки величезної риби ксифактин, що жила в цих місцях 80 мільйонів років...

Тварини

Рецепти

Салат з солодкого перцю Салат із смажених баклажанів і печеного солодкого перцю Форшмак «Атлантика» Суп «Харчо» з рибою Суп із...

Кулінарія

Французькі книги українською: читайте найякісніше

Автор: Анна Купінська 14 жовтня у приміщенні Спілки письменників України роздавали премію "Сковорода". Цю нагороду отримують перекладачі з...

Література

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.