Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ–ЛИПЕНЬ 201

by Nazar Sorokin on Aug 31, 2011

ПОВІДОМЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ГЛИБОЦЬКОМУ РАЙОНІ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Рослинництво. На 1 серпня п.р. сільгосппідприємствами, що подають оперативну звітність зібрано 4,6 тис. т ріпаку озимого при середній урожайності 13,5 ц/га (на 30.07.2010р. – 0,3 тис. т та 15,6 ц/га відповідно).

Тваpинництво. Сільгосппідпpиємствами pайону у січні-липні п.р. одержано 1665,0 т м’яса (у живій вазі), 8,3 т молока і 124,4 млн. шт. яєць. Обсяг виpобленого м’яса збільшився відносно відповідного пеpіоду минулого pоку у 2,1 раза, яєць – на 32,1%, а молока – зменшився на 3,5%. Реалізація сільськогосподарської продукції. За січень-липень п.р. агрофорумуваннями реалізовано власної сільськогосподарської продукції на 66137,7 тис.грн., що на 5,7% більше, ніж за відповідний період минулого року.

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ За січень-червень п.р. в розвиток економіки району за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 57487 тис. грн. капітальних інвестицій. За січень-червень п.р. підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 54038 тис. грн. інвестицій в основний капітал (капітальних вкладень), що у 1,6 раза більше, ніж у січні-червні 2010р. Із загального обсягу капіталовкладень 12,7% спрямовано в торгівлю, ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, що у 4,8 раза більше, ніж у січні-червні 2010р.

БУДІВЕЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ Будівельними підпpиємствами за січень-липень п.р. виконано будівельних робіт на суму 18974 тис.гpн. Порівняно з відповідним періодом попереднього року обсяги робіт збільшились у 4,1 раза. За січень-червень п.р. введено в експлуатацію 9 житлових будинків. Загальна площа їх становила 3427 м2, з якої 46,3% (1587 м2) введено у смт. Глибока, решта – в сільській місцевості (1840 м2). У цілому по району в розрахунку на 10000 населення введено в експлуатацію за січень-червень п.р. 469,7 м2 загальної площі житла (у січні-червні 2010р. – 1001,6 м2).

ТРАНСПОРТ За січень-липень п.р. автомобільним транспортом перевезено (з урахуванням перевезень підприємцями – фізичними особами) 36,0 тис. т вантажів, що на 22,9% менше, ніж у січні-липні 2010р. Вантажооборот зменшився на 2,7% і становить 31,1 млн. ткм. Приватними підприємцями – фізичними особами, які виконують пасажирські перевезення, за січень-липень п.р. перевезено 834,4 тис. пасажирів, що на 26,1% менше, ніж за січень-липень 2010р. Виконано пасажирську роботу в обсязі 19,3 млн.пас.км., що на 20% менше, ніж за січень-липень 2010р.

ЦІНИ І ТАРИФИ Індекс споживчих цін (індекс інфляції) за січень–липень п.р. в цілому по Україні становив 104,6%, по області – 102,7% (за січень–липень 2010р. – 103,1% та 102,9% відповідно).

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ Середньомісячна заробітна плата штатного працівника1 у січні-червні п.р. становила 1622 грн., що складає 87% середнього рівня по економіці області, і на 9,8% більше, ніж у січні-червні 2010р. У січні-липні п.р. 837 сім’ям пpизначено субсидії для відшкодування витpат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, що становило 93,4% від загальної кількості сімей, які за ними звернулися (у січні-липні 2010р. – 692 сім’ям та 77,6% відповідно), з них в міській місцевості – 105 сім’ям, в сільській місцевості – 732 сім’ям. У січні-липні п.р. субсидії на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива отримали 155 сімей, що менше січня–липня 2010р. на 70,9% сімей. Сума отриманих субсидій становила 100,9 тис. грн. За січень-червень п.р. населення pайону сплатило за житлово – комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів 1709,7 тис. грн. (113,9% до суми наpахувань), що порівняно з січнем-червнем 2010р. більше у 1,5 раза. Рівень сплати у червні п.р. становив 114,2% (у травні п.р. – 130,4%).

РИНОК ПРАЦІ До державної служби зайнятості впродовж липня п.р. за допомогою у працевлаштуванні звернулося 96 незайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 12,9% більше, ніж у відповідному періоді попереднього року та на 30,4% менше, ніж у попередньому місяці. Із кількості зареєстрованих незайнятих громадян 74% отримали впродовж місяця статус безробітного.

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ На 1 липня п.р. чисельність наявного населення району становила, за оцінкою, 73014 осіб, в т.ч. по смт. Глибока – 9405 особи, по сільській місцевості – 63609 осіб. Природний приріст населення району склав 84 особи. Також зафіксовано міграційний приріст населення (40 осіб). У січні-червні п.р. зафіксовано 179 шлюбів, порівняно з січнем-червнем 2010р. відбулося їх збільшення на 9,8%. Інтенсивність вступу до шлюбу збільшилась з 4,5о/оо до 4,9о/оо. Частота одружень була найбільшою по смт. Глибока (8,8о/оо).

КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ У Глибоцькому районі згідно даних органів внутрішніх справ за січень–червень п.р. зареєстровано 227 злочинів (33,9% з яких – тяжкі та особливо тяжкі), що в порівнянні з відповідним періодом 2010р. більше на 41,0%. У районі в порівнянні з січнем–червнем 2010р. збільшилась кількість злочинів, скоєних групою осіб – у 2,6 раза, рецидивних злочинів – у 2,0 раза та скоєних у стані алкогольного сп’яніння – в 1,8 раза (зафіксовано 55, 41 та 22 злочини відповідно). Управління статистики у Глибоцькому районі

Прес-випуск 744 Переглядів

Author

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Що таке Ніландія?

Мацьків Олена. Країна Ніландія. – Львів: «Свічадо», 2010. – 48 с.       Для кого пишуться...

Література

Нова порада лікарів: сонце - це добре

Сім медичних організацій у Британії оприлюднили спільну пораду щодо вітаміну D, який організм отримує, перебуваючи на природному сонячному світлі....

Здоров'я

Forbes: 5 продуктів, які допомагають схуднути

Деякі продукти прискорюють обмін речовин, при цьому підвищуючи здатність організму спалювати жир, стверджують дієтологи.

Здоров'я

Дистанційний контроль системи опалення на базі GSM

Ефективність та функціональність автономних систем опалення зробила їх дуже популярними для використання у заміських будинках та котеджах. В...

Цікаво знати

Громади країн Цетральної та Східної Європи відзначатимуть День Чорної

 Вінніпеґ, Манітоба-17 серпня 2010 р. -23 серпня 2010 р. в Канаді відзначатимуть День Чорної стрічки - Національний Поминальний День...

Блоги

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.