Реклама 2

 

New blog posts

Administrator has not posted any blogposts yet.

Статистика сайту

site stats View My Stats

 

 

Кіцманщина у цифрах

by Guest on Aug 15, 2010

Про суб’єкти ЄДРПОУ по Кіцманському району

    станом на 1 липня 2010 року

 Станом на 01 липня 2010р. в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по області значилось 17016 суб’єктів, у тому числі 94,7% – зі статусом юридичної особи. Кількість суб’єктів ЄДРПОУ по Кіцманському району становила 863 суб’єкти, з них 97,6% – зі статусом юридичної особи. Частка підприємств району становила 5,1% від загальної кількості суб’єктів ЄДРПОУ області.

Структура суб’єктів ЄДРПОУ за видами економічної діяльності характеризується відносною стабільністю як по області, так і по Кіцманському району. Майже дві третини підприємств та організацій у районі припадало на такі три види економічної діяльності, як сільське господарство, мисливство, лісове господарство (30,5% від загальної кількості суб’єктів ЄДРПОУ), надання комунальних та індивідуальних послуг, діяльність у сфері культури та спорту (22,6%), торгівля, ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (8,9%).

                                   
   
  Демографічна ситуація у Кіцманському  районі
  на 1 липня 2010 року

 На 1 липня 2010р. чисельність наявного населення у Кіцманському районі, за оцінкою, становила 70,3 тис. осіб або 7,8% загальної чисельності населення області. У міських поселеннях району проживало 14,2 тис. осіб, у сільській місцевості – 56,1 тис. осіб. Упродовж січня–червня п.р. чисельність населення зменшилась на 142 особи.

За цей період у районі народилось 374 малюки, померло 543 особи (в т.ч. 4 дитини віком до 1 року). За рівнем народжуваності та смертності район посідав 9 місце серед міст обласного значення та інших районів області.

В районі було зареєстровано 164 шлюби та 122 розлучення. Кількість шлюбів порівняно з січнем–червнем 2009р. зменшилася на 4,7%, а кількість розлучень збільшилась на 9,9%.

За січень–червень п.р. в район прибула 351 особа, вибуло  324 особи, міграційний приріст становив 27 осіб.

 

   Лісогосподарська діяльність
   району за січень–червень 2010р.

 За січень–червень 2010р. у лісогосподарській галузі Кіцманського району вироблено продукції, робіт та послуг лісового господарства на 344,6 тис.грн., що на 15,4% менше, ніж у січні–червні попереднього року.

Від усіх видів рубок у І півріччі 2010р. заготовлено 2,4 тис.м3 ліквідної деревини, що у 1,4 раза більше, ніж у І півріччі попереднього року. Більша частина заготовленої деревини отримана від рубок головного користування – 66,2% від загального обсягу.

Із загальної кількості заготовленої ліквідної деревини 32,2% становили лісоматеріали круглі – 771 м3, що у 1,4 раза більше, ніж у І півріччі 2009р. Заготівля дров для опалення збільшилася у 2,3 раза  і становила 1,6 тис.м3, дров’яної деревини для технологічних потреб заготовлено 31 м3.

 

  Оплата населенням Кіцманського району
   житлово-комунальних послуг

 За січень–червень п.р. населенням області було сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 198,5 млн.грн. З них населенням Кіцманського району фактично сплачено 15,6 млн.грн.

Рівень оплати населенням району житлово-комунальних послуг у січні–червні п.р. становив 98,7%. Серед районів області за цим показником Кіцманський район знаходився на 6 місці.

На 1 липня п.р. заборгованість населення області становила 59,3 млн.грн. Населення Кіцманського району заборгувало 4,1 млн.грн., що на 5,3% більше, ніж на 1 січня п.р. У структурі заборгованості найбільша частка припадала на газопостачання – 91,9% загальної суми боргу населення (3,7 млн.грн.).

Крім того, за січень–червень п.р. населенням району сплачено 5,4 млн.грн. за використану електроенергію. Станом на 1 липня п.р. заборгованість за неї становила 6 млн.грн.

 
 
  Криміногенна ситуація у Кіцманському районі

          Органами внутрішніх справ області за січень–червень п.р. зареєстровано 3554 злочини. У Кіцманському районі зареєстровано 190 злочинів (32,1% з яких – тяжкі та особливо тяжкі), що в порівнянні з відповідним періодом 2009р. більше на 27,5%.

Кількість злочинів загальнокримінальної спрямованості в районі збільшилась у порівнянні з січнем–червнем 2009р. на 32% і становила 169 випадків.

У порівнянні з січнем–червнем 2009р. значно збільшилась кількість злочинів, скоєних групою осіб – у 5 разів, скоєних дітьми до 18-ти років – у 2,4 раза, скоєних у стані алкогольного сп’яніння – на 46,7% та рецидивних злочинів – на 45% (зафіксовано 35, 12, 22 та 29 злочинів відповідно).

Зменшилась на 27,3% кількість злочинів, скоєних у сфері обігу наркотичних засобів і становила 16 випадків.

Органами внутрішніх справ зафіксовано 21 злочин економічної спрямованості, як і у січні–червні 2009р.

У районі за січень–червень п.р. виявлено 146 осіб, які підозрювались у скоєнні злочинів, з них 12 – у віці до 18-ти років.
 

        Викиди шкідливих речовин
          в атмосферу в Кіцманському
           районі за січень–червень 2010 року

  За січень–червень 2010р. у Кіцманському районі викиди в атмосферу здійснювали стаціонарні джерела 14 підприємств, якими викинуто 116 т забруднюючих речовин. Це на 39,3% менше, ніж у січні–червні 2009р. та становило 6,6% від сукупного обсягу викидів по області. 

У структурі викинутих шкідливих речовин переважали оксид вуглецю – 32 т, неметанові леткі органічні сполуки – 29 т та речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 23 т. Крім того, в атмосферу потрапило 18 т діоксиду вуглецю, який має парникову дію.

У середньому одним підприємством району було викинуто 8,3 т забруднюючих речовин. Щільність викидів становила 190 кг на 1 км2 території району, тоді як у середньому по області – 218 кг. У розрахунку на кожного мешканця району приходилось по 1,6 кг шкідливих викидів, а на кожного мешканця області – по 2 кг.

 
  
 Збір урожаю зернових культур
  у Кіцманському районі на 30 липня 2010 року

 Станом на 30 липня п.р. агроформуваннями Кіцманського району (без врахування малих) ранні зернові культури зібрані на площі 4,4 тис.га, що склало 66,8% від посіяного. Загалом намолочено понад 11,1 тис.т зерна або в 2,1 раза менше, ніж торік на цю дату. За обсягом виробництва зернової продукції район зайняв друге місце у області. В загальному обсязі валового збору зернових найбільшу частку займала пшениця (69,6%).

В середньому з кожного зернового гектара зібрано по 25,3 ц зерна (у 2009р. – 38,4 ц). У сусідньому Заставнівському районі продуктивність зернового лану була вищою – 28,5 ц/га, у Вижницькому і Новоселицькому – меншою (відповідно 22,6 ц/га і 24,3 ц/га). Найкраще вродила у хліборобів Кіцманщини пшениця озима, якої видано на круг по 28,7 ц/га.

Валовий збір зерна в області склав 106,7 тис.т, що на 42,4% менше, ніж на 31 липня 2009р., при середній урожайності 28,2 ц/га. Серед зернових культур найбільш урожайними були озимі пшениця – 29,8 ц/га та ячмінь – 26,5 ц/га.

 

                                                       Головне управління статистики 
                                                                  у Чернівецькій області

 *Будь-які зміни у прес-випуску повинні бути погоджені з Головним управлінням статистики у Чернівецькій області.

 

Прес-випуск 1009 Переглядів

Заява Редакції

Використання матеріалів stattitablohy.ezreklama.com дозволяється лише за умови наявності імені автора роботи та прямого посилання (лінку) на цей сайт. Вебсайт і послуги http://stattitablohy.ezreklama.com є надані компанією EZREKLAMA (Манітоба, Канада). Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Українська музика рокeрує

ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ

Пиши українською
Тут спілкуються українською

HTML block #1

block.

Random Articles

Сенбернар – рятівник

Автор: Роберт ДОМАРАЦЬКИЙ Ті, хто часто подорожує взимку, знають, що під час негоди у незнайомій місцевості легко збитися з дороги і заблукати....

Тварини

Край найдовших у світі печер

Край найдовших у світі печер Автор: Василь Худицький Тернопільщина – край замків, найдовших у світі печер і найдавніших в Україні...

Туризм і дозвілля

Не наливайте молоко і компот у пластикові пляшки!

Автор: Олеся ЩИРБА Ще якихось десять-п’ятнадцять років тому одноразовий пластиковий посуд і різноманітні харчові упаковки були рідкістю....

Цікаво знати

Десять заповідей грибника

Десять заповідей грибника Автор: Олена ТИТОРЕНКО --------------------------------------------------------------------------------...

Здоров'я

Наша доблесна міліція...

Автор: Валерія Фадєєва   Одним з головних гарантів правопорядку, захисту законних інтересів громадян і суспільства є законність як...

Права людини

Actions

Поділитися

Надіслати друзям

Повідомлення

Very Bottom Block Position

 

Ваше оголошення тут

Пишіть admin@ezreklama.com

 

 

Реклама 3

Новини

Міністерські портфелі з українським корінням у новому уряді Канади

Nov 8, 2015

Етнічно та гендерно різноманітний новосформований канадський уряд буде діяти злагоджено та переконливо в обстоюванні української позиції на міжнародній арені та залучення нових партнерів до підтримки України. Такі сподівання висловлює посол Канади в Україні Роман Ващук. Канадський уряд в особі... Читати далі →

Новопризначений міністр Маріанна Мигайчук відвідала святкування 99-річчя Канадського-українського інституту "Просвіта" у Вінніпезі

Nov 8, 2015

Сьогодні, 7-ого листопада 2015 р., ми були свідками події історичного значення, яка відбулася у Вінніпезі, в приміщенні Канадського-українського інституту "Просвіта"  де відбувся бенкет з нагоди його 99-річниці. На запрошення голови Манітобської філії Ліги Українців Канади п.... Читати далі →

ВКонтакте, Яндекс та Мail.Ru почали "зливати" ФСБ дані про своїх користувачів

Sep 6, 2014

Субота, 06 вересня 2014 Соціальна мережа "ВКонтакте" включена до реєстру Роскомнадзору в рамках виконання скандального "закону про блогерів", прийнятого в Росії 1 серпня.  З відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський.... Читати далі →


Footer block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #2

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

Footer block #3

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod incorrupte.

Footer block #4

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.